reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

kilka godzin mnie nie było i wow... nie nadążam za Wami:D

Ja mogę napisać ze po 1 ciąży mam 2 rozstępy na udzie. A to dlatego że od 4 miesiąca smarowałam się oliwką dla dzieci 2 razy dziennie. I bardzo sobie chwalę:)

Uff ja przytyłam 1 kg. Ważyłam 58 a teraz 59 przy 168 cm.. Może założyć temat o przybywaniu kg, na innych forach widziałam:) albo galerie brzuszków i nasze osiągi po grochówce:-D
 
reklama
wiikki mam wieeeelką nadzieje, że u mnie będzie tak samo - 2 tygodnie temu jedyne co usłyszałam to trzon macicy w tyłozgięciu z przestrzenią bezechową a teraz się boję pustego jaja płodowego.

eee.... ja miałam zatrucie ciązowe - ogólnie przytyłam 20 kg z czego 10 w ostatnich 2-3 tygodniach.
 
eee... ja byłąm sie umówić na te badania, bo to robią po skończonym 12 tygodniu... potem będą mi robić drugie pomiędzy 18 a 22 tygodnie, czyli mniej wiecej w tym samym czasie jak normalnie ginek robi USG do oceny przeziernosci karkowej i kości nosowej a póżniej połówkowe... tyle, ze na pewno na lepszym sprzecie niż ma moja ginka... nie ukrywam troche się stresuję bo ja "stara baba" jak na ciażę a J. jeszcze sporo starszy... echh....
a podeszły wiek - no cóż, tak się jakoś dziwnie poczułam jak przeczytałam na skierowaniu "z powodu wieku matki".... normalnie to ja z tych co nie wierzą, że już tak długo żyją... w głowie to ma co najmniej 10 lat mniej.... a przed urodzeniem Zosi to miałam chyba 18:-D



ooo super, ja mam mieszkanie wysokie 2,80 to mogę skakać, tylko te krwiaki:szok::baffled:



o ! i ja mam Zosię, troszeńkę starszą... mówimy na nią Zosia, a pediatra - Zojka:-)
też jest samosia jak i moja????


Kochana ja skakanke, hula-hop oraz jakas fajna dietke planuje po ciazy :) I mam nadzieje, ze w ciagu roku wroce do wagi sprzed 1 ciazy... :) Duzo pracy i wyrzeczen przede mna, ale nie moge na siebie patrzec jak sie zaniedbalam :( Ostatnio ogladalam zdjecia sprzed ciazy to bylo mnie 3/4 mniej
 
nie nadążam, starałam się dziś, ale nie nadążąm :p Ja zaopatrzyłam się w oliwkę dla dzieci, smaruję nią już (.)(.) bo tak urosły nienaturalnie :p Koleżanka smarowała się oliwą z oliwek i bardzo sobie chwali, ale nigdy nei wiadomo - może ona z tych co nie nie robią się rozstępy. Ja przytyłam 1,5 kg od 1dc a to dlatego, że jem jak nienormalna! Zawsze myślałam, że jak już będę w ciązy, to będę jeść delikatnie, aby za dużo nie przytyć, ale chyba się nie da. Jak mdli z głodu...
Moimi objawami ciążowymi póki co są: głód, zgaga i gazy ;)
 
anade chyba każdy sobie zakłada taki scenariusz przytyć jak najmniej, ale życie brutalnie weryfikuje nasze plany:-) ja od 1dc też przytyłam z 1,5 kg ;-)
 
dzewelajna ja tez mam tyłozgięcie, ale lekarz nic na to nie powiedział, macica przyjmuje odpowiednią pozę w ciąży.
Ja dziś byłam na usg i zobaczyłam ślicznie bijące serduszko, aż łezka się zakręciła. Dzidzia ma 1 cm a jeszcze 2 tyg nie było nic widać :)

Super, Gratuluję!!!
Wkleisz fotkę?

Momolinka jak u ciebie?
 
Super, Gratuluję!!!
Wkleisz fotkę?

Momolinka jak u ciebie?


Zapominajka czuje sie nijako :( Krwawienie nie ustapilo, jak leze to jest spokoj jak wstane i ide siusiu albo chociazby robie mlodej cos jesc to odrazu leci jakies takie 4-6 wiekszych kropel, ktore tak naprawde tworza wieksza kaluze :-( W sumie zadnych skrzepow nie mialam przez caly dzien,ale tak jakby te krwawienie ze sluzem bylo... Zastanawiam sie co dalej robic, czy jechac do lekarza i moze jak bede miala naprawde duzo szczescia to chociaz USG mi zrobia, bo na podtrzymanie to i tak nie mam co liczyc czy poprostu czekac i obserwowac co dalej i w nastepnym tyg. dopiero na USG.
 
reklama
perelka86 Moje wpisy tez czasami sa pomijane.
Wczesniej udzielałam sie na forum gdzie jakos kazdy byl skomentowany.Tu jest troche inaczej. Kazde forum ma swoje prawa:-)Coz ,po częsci pewnie i moja wina bo nie jestem tu w stanie przebywac pare godzin dziennie.I prawda jest taka ze i ja nie komentuje wszystkich wpisow,bo nie jestem w stanie.Ale zapewne nikt celowo nie jest idnorowany.


dzewelajna ja tez za kółkiem ostatnio to niebezpieczenstwo stwarzam. Nawet drzemka na czerwonym swietle wydaje mi sie mega atrakcyjna. Tak powaznie to straszne,ja potrafie zasnac wszedzie i w kazdych warunkach:szok:

mamolinka90 a jak sie czujesz kochana? plamienie dalej sie utrzymuje??

Citrus widze ze i u Ciebie ani widu brzuszka ciązowego.

Dziewczyny widze ze poruszylyscie wazny temat-waga ciązowa :D

Aśka:)
widze ze rozwazania wagowe sie rozpoczeły:D Ja tez zakladam jak najmniej przytyc,tj w granicach tych 10-12 kg ale zycie pokaze:D


Dziewczyny macie -znacie jakies fajne cwiczenia do wykonywania w ciązy??cos bym mogla poprobowac;D

Skoro juz tu pozałaczałyscie zdjecia brzuszkow to i ja zaprezentuje domek mojego fasola:D

waga z przed ciązy 49kg ,w dniu dzisiejszym 48kg . wzrost 160cm

Z góry przepraszam za jakosc zdjec.
 

Załączniki

  • brzuch.jpg
    brzuch.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 86
  • brzuszek.jpg
    brzuszek.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 84
Ostatnia edycja:
Do góry