reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
mamolinka aż mi się wierzyć nie chce co tam się u Was dzieje! Toż to woła o pomstę do nieba!!!:wściekła/y:

gonia ja biorę Euthyrox na tarczycę i podobno po pół godziny można już coś zjeść więc pewnie po tym czasie się już wchłania.

Co do ćwiczeń, to u mnie będzie ciężko, bo przez PCO i chyba tarczycę mam problem ze zrzucaniem wagi. Czy nic nie robię, czy chodzę 3 razy w tygodniu na intensywny aerobic i dbam o dietę, waga stoi jak zaczarowana. Odechciewa się.
 
mavika mi tez sie w głowie nie mieści jak w tej Holandii podchodza do wczesnej ciązy:szok: Mam nadzieje ,ze mamolince uda sie cos załatwic albo ze sie wszystko uspokoi i polepszy!
 
Noelle, Ty płaskobrzuszcu, nienawidzę Cię :-) aaaaale masz piękny brzuchol!

Sorry dziewczyny, że nie napiszę nic więcej w tym momencie, ale mam temperaturę 38,2, W. poleciał mi po paracetamol. Jutro mam z powrotem do pracy iść (wczoraj mnie szefowa wygoniła do domu, bom chora), ale chyba sobie daruję... Jutro podpisanie umowy, ale jakoś nie widzę, żebym dała radę pracować. Na pewno nie w tym momencie, kiedy leci mi z nosa i czuję się, jakbym zaraz miała paść na ryj. Boli mnie każda najmniejsza komórka skóry :dry:
 
Moja mama rozmawiala ze znajoma gin. i powiedziala, ze bez sensu jest, zebym jechala do spzitala i tylko sie denerwowala, bo i tak mi usg nie zrobia i nie dadza nic na podtrzymanie o ile jest jeszcze to mozliwe... Wiec mam czekac co bedzie dalej, mam obserwowac i w poniedzialek mam isc do niej do szpitala na USG wtedy by byl 6 tydz. i zobacza czy sie oczyscilo czy moze jednak jest serduszko...Wiec nic mi nie pozostaje jak czekac... Przede mna 5 dlugich dni :-(
 
Noelle, Ty płaskobrzuszcu, nienawidzę Cię :-) aaaaale masz piękny brzuchol!

Sorry dziewczyny, że nie napiszę nic więcej w tym momencie, ale mam temperaturę 38,2, W. poleciał mi po paracetamol. Jutro mam z powrotem do pracy iść (wczoraj mnie szefowa wygoniła do domu, bom chora), ale chyba sobie daruję... Jutro podpisanie umowy, ale jakoś nie widzę, żebym dała radę pracować. Na pewno nie w tym momencie, kiedy leci mi z nosa i czuję się, jakbym zaraz miała paść na ryj. Boli mnie każda najmniejsza komórka skóry :dry:

Citrusku Kochany zdrowiej nam tu szybciutko:) Grzej sie, herbatki z cytynka,mleczko z miodem i pod kolderke :) Duzo zdrowka zycze :*
 
reklama
Noelle- piekny szczuply brzuszek waga tez z 1 ciazy :-)
Mamolinka-slyszalam ze tam katastrofa dobrze ze mieszkam w De ale trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok
Citrusek-mamy ta kochana zlota jesien
:wściekła/y:wieczor sie zbliza i kapie mi z nosa
 
Do góry