reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

paulinka109- postaram sie udzielac, ale moje dziecko to jest wulkan energii, wszedzie jej pelno, wiec pewnie tylko wieczorami bede miala taka mozliwosc. teraz wymiekam przy niej:-Dod pol godziny sie zbieram, zeby isc pod prysznic i normalnie nie mam sily!!!wiec pewnie bede nadrabiac zaleglosci z forum wieczorami:)
 
reklama
perełko dziękuję :* (jejciu jak to ładnie brzmi, super masz nick!! :-D )

lena witaj :-) Rozgosć się, widzę ze Ty już oficjalnie zafasolkowana! Gratuluję!
 
perelka - ja jestem rocznik 85, ale jestem z grudnia :sorry2: ... ja mam pobudki o 6 ... w weekend uda się doleżeć do 08:00 :-p

lena - witamy :tak::tak::tak: i trzymam kciuki mocno żeby tym razem wszystko dobrze się zakończyło za 8 miesięcy ... ja niestety też mam przykre doświadczenia, będziemy mogły się jakoś podtrzymywać na duchu zwłaszcza w tym najgorszym pierwszym trymestrze :blink:

muszelka - ja też się udzielam wieczorami, bo w tygodniu do 16:00 pracuję
 
witaj perelka86
witak lena_83 ja jestem nowa, na forum jakies pol godzinki i bardzo bardzo ,ilo przyjeta:) wiec tez Cie serdecznie witam:) nie myslcie, ze sie panosze;-)
 
Muszelka - witamy, witamy w naszych "skromnych" progach :)
Kora- to miło, myślałam ,że tylko ja tu jestem z trójką z przodu:-D
Paulinka- to się nazywa podłość:no: ja też lubie :) mniam
 
no ta ja jestem dziecko tego forum bonaz 20 lat :-D dopiero w marcu bedzie 21:-D mam atak czkawki... od 5 minut nie odpuszcza
 
muszelka - ja z 17 :) .... zawsze wszędzie byłam najmłodsza :sorry2: ... nawet w pracy w zzespole byłam długo najmłodsza, a teraz mamy mlodych gdzies z 5 roku studiów i mam wrażenie że wyglądają jak dzieci a ja taka stara baba przy nich ... oni jeszcze na jakies imprezy chodzą, koszuli studenckie mają... a ja se tak myśle matko święta kiedy to było...sto lat przed dinozaurami :-D

właśnie zrobiłam sobie coś w oko :oo2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powinnam sie przedstawic, mam 29 lat, mieszkam w UKm jestem mama Lenki ktora urodzila sie w maju zeszlego roku. Niestety u mnie kazda ciaza to walka, wierze ze tym razem musi byc dobrze bo termin porodu przypada na dzien urodzin mojej coreczki!
Dziekuje za mile przywitanie, postaram sie w miare mozliwosci udzielac jak najdzescie, chociaz przy malym dziecku i pracy bedzie troche utrudnione
Pozdrawiam
 
Do góry