reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Lorelain dziękuje bardzo :*** Te dwie piekne kreseczki to aktualne moje największe marzenie...

muszelka witaj! Byłaś już na pierwszej wizycie?
 
reklama
lorelain- jak to staro???jestesmy calkiem mlode mamuski!!!jeszcze sie okaze, ze jestem tu najstarsza:) a planuje miec czworke dzieciakow- wiec musze sie streszczac!!! a co do suwaczki, to pewnie zaraz nad tym popracuje
paulinka 109- bylam na wizycie w czwartek, jak narazie wszystko ok!!!oby tak bylo do 1 maja!!!
dzisiaj mam lekki kryzys, zero energii, spalabym cakly dzien, nazarlam sie ze zlosci i zle mi z tym- i fizycznie i psychicznie!!!ale tutaj tak milo...dziekuje Wam za takie fajne przyjecie w swoje grono!!! w tamtej ciazy tez bylam na forum, przeczytalam kazdy post, przezywalam razem z dziewczynami, a wo gole sie nie udzielalam...moze tym razem bedzie inaczej!!!
 
paulinka - ja polecam nordtest i acon. Zawsze wychodzą ładne kreski i nie trzeba się zastanawiać czy tam jest cien czy nie :tak::tak::tak:

kora - no to mnie kobito pocieszyłaś :-)

muszelka - dasz rade z tym suwaczkiem, to nic trudnego :-p
 
muszelko jak są miłe dziewczyny to i jest miła atmosfera :-) Udzielaj się jak najczęściej!
Lori dzięki, w przyszłym tyg wybieram się na zakupy min po teścik to sobie zapamietam i poszukam.

Mąż własnie zrobił sobie whisky z colą i tak mi zapachniałooooo!!! Wie ze uwielbiam i wie ze teraz nie piję i z diabelskim usmiechem mówi "No to Wasze zdrowie Kochanie" :confused2: :-D
 
reklama
Do góry