reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mamolinka, mam na ten temat radykalne zdanie.

Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś olewa fakt, że uprawiając seks, może zajść w ciążę, to niech się nie dziwi, jeśli wpadnie. Jeśli ktoś nie chce mieć dziecka, to niech się zabezpiecza. Jeśli wpadnie, to niech się nie dziwi i nie obwinia o to całego świata.

Zapominajka, dlatego właśnie wspominałam, że przeszliśmy z W. wiele przykrych zdarzeń i to nasz związek bardzo wzmocniło.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamolinka, mam na ten temat radykalne zdanie.

Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś olewa fakt, że uprawiając seks, może zajść w ciążę, to niech się nie dziwi, jeśli wpadnie. Jeśli ktoś nie chce mieć dziecka, to niech się zabezpiecza. Jeśli wpadnie, to niech się nie dziwi i nie obwinia o to całego świata.


Tak zgodze sie z Toba ... Ja juz wczesniej pisalam cos podobnego. I po raz chyba trzeci powtorze, ze dzieci same na swiat sie nie prosza.... Trzeba poprostu ponosic konsekwencje tego czego sie robi. Tylko niektorzy tego nie potrafia
 
pam słusznie,nie ma co debatować :tak:
citrus faktycznie sytuacja raczej nieciekawa...:sorry2: Ale dobrze,że twój ukochany znalazł sobie kobietę taką jak ty ;-) Przykre tylko,że dzieci musiały czuć się...no nawet chyba nie znajduję słowa,jak się musiały czuć.
zapominajka aaa czyli pani laborantka przyzwyczajona do różnych zachowań :-D haha no to super..
Ja pamiętam jak kiedyś szłam na betkę,była ok 1 w nocy,bo tak kończyłam pracę (to był fałszywy alarm,ale byłam już dość zaniepokojona,więc postanowiłam na wszelki wypadek zbadać krew),i pani pielęgniarka w dyżurce zrobiła mi karczemną awanturę ,że jakim prawem ja w ogóle śmiem zakłócać o tej porze jej spokój,że ona chce odpocząć,jest środek nocy,a jak nie wiem czy nie jestem w ciąży,to są apteki od rana otwarte i mogę sobie kupić test :szok: Aż zaniemówiłam wtedy...spokojnie tej kobiecie wyjaśniłam,że rzadko kiedy mam możliwość kupienia testu ciążowego,bo moje godziny pracy często są od rana do późnej nocy (uroki knajpy...:dry:)...No więc łaskawie zgodziła się Jej Wysokość mi pobrać tą krew,a jak mi się wkłuwała w żyłę,to chyba złośliwie,bo nie przypominam sobie,żeby kiedykolwiek mnie to bardziej bolało...:sorry2:
Aaa rozpisałam się...W każdym razie ja lecę już chyba lulu,miłej nocki wam życzę i do juterka :-) Coś czuję,że padnę dzisiaj od razu w łóżku,ledwo co jakiś film z P. włączymy :blink: Pewnie nawet do końca początkowych napisów nie dotrwam.:-D
 
ale naskrobałyście:szok: nadrobiła, ale chyba nic nowego nie dopiszę, bo głowny temat przewałkowany:tak:

życzę czekającym na testowanie, żeby wredna @ nie przyszła!

witam nowe mamusie:tak:

i idę spać, bo moje dziecię mnie dzis wykończyło, a dodatkowo biegunka, któa przyszła nie waidomo skąd:baffled: ale juz sobie poszła bez ingerencji lekami lub środkami zastępczymi, więc OK.

POza tym objawy też mi przeszły, wczoraj mnie muliło cały dzień, dzisiaj tylko przez chwilę jak J. przy mnie zapalił (no a ja rzuciłam właśnie, wiecogólnie się męczę niestety - nie wiem kto to twierdził, ze kobiety w ciaży odrzuca od fajek, druga ciąża i drugi raz cieżka walka, ale dam radę:tak:), no i brzuch mi troche rozpycha, ale żądnych zachcianek, humorów itp. nie mam - wydaje mi sie że to nieco za wcześnie...

no dobra, spadam... dooobranoooooooc:-)
 
Matko jaka produkcja. Nie ogladacie "Mam talent" ?:-D

Mamolinka- dobranoc:-)
zapominajka- dobre z tą laborantką :-D
citrus- masz zupełną racje
pam- racjunia ;-)

A ja właśnie dmucham na ciasto ze śliwkami które dopiero wyszło z piekarnika :) maniam , już mi ślinka cieknie :) ktoś chętny???
 
mamolinka co za kobieta... az brak słów na jej słownictwo i zachowanie! Ja też bywam wybuchowa ale jak cos mi nie pasuje to zgrzytam zębami ze złości ale nie robię wstydu ani sobie ani mężowi...
citrus przykre naprawdę... Strata dziecka musi być najgorszym doświadczeniem jakie moze czlowieka w zyciu spotkac, współczuję Twojemu partnerowi... Ważne ze w tym wszystkim mieliscie siebie nawzajem, wsparcie i rozmowa z ukochaną osobą są bezcenne.

U mnie z dnia na dzień śluzu coraz więcej, białawy i gęsty... Po ostatnich mdlościach dzisiaj nie ma nawet śladu, za to zaczynam "czuć" coraz bardziej piersi... U mnie dzisiaj 24dc... Jeszcze cholerka 3/4 dni do testowania :baffled:
 
emalia ja włączyłam na końcówkę jak ta z tymi cycami i tyłkiem wyskoczyła :-D A śliwki kocham (mimo ze mnie po nich wzdyma) ale dzisiaj z okazji swoich urodzin zrobiłam sobie torcik czekoladowy. Mój synuś wspaniale mi pomagał we wszystkim :-) Robiłam go 1 raz i mimo ze już i tak dałam duzo mniej cukru niż przewidywał przepis wyszło za słodkie :/
 
reklama
Matko jaka produkcja. Nie ogladacie "Mam talent" ?:-DMamolinka- dobranoc:-)zapominajka- dobre z tą laborantką :-Dcitrus- masz zupełną racjepam- racjunia ;-)A ja właśnie dmucham na ciasto ze śliwkami które dopiero wyszło z piekarnika :) maniam , już mi ślinka cieknie :) ktoś chętny???
ja nie ogladam bo nie mam polskiej telewizji. mieszkam w irlandii. my wogole telewizji nie mamy bo u nas wiecznie xbox chodzi i mordujemy w Call Of Duty albo Dark Souls.:-D
 
Do góry