reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mój Bartolini też się nie obraca, dopiero kilka razy i zupełnie przypadkiem mu się udało. Za to głowę trzyma tak wysoko jakby na chmury patrzył. I już podciąga się do siadania, jak przytrzymam go za ręce to siadnie sam.
Mam totalnego lenia, nic mi się nie chce robić. Ani sprzątać, ani gotować. Kacper jakieś drzewo wziął z garażu i rozciął palca, krzyk jakby co najmniej całego uciął, drzazg chyba ze 6 wyjęłam. Potwory nie dzieciaki :szok:.
 
reklama
Potwory ogoniaste! Ja chodze i grzmi na ogony.Jak mi z jednym przejdzie to drugie rozrabia :wściekła/y: Nie ma to jak duuuza rodzina :-D Zawsze chcialam-to mam.Wiec zamknac dziob i usmiech anielski wykrzesac :-D

Spokojnie-bez nerw.Kazdy ma swoje tempo rozwoju.Ja mam wrazenie,ze Malizny te przewroty nie interesuja po prostu...
 
Cześć dziewczyny ,faktycznie produkcja :-) ,ale to fajnie zawsze jest co poczytać.

Dziś pogoda ładna to od razu dostałam energii czyli posprzątałam całe mieszkanie łącznie z umyciem okien ,nawet pranie zrobiłam ,teraz obiad mi się gotuje i na dziś spokój m wróci z pracy i będzie relaks czyli on przejmie opiekę nad małą :-).

Ewcia - upieczenie chleba na drożdżach banalne :-) ja już przeszłam na wyższy poziom czyli piekę chleb na zakwasie a to już" wyższa szkoła jazdy",ja już zapomniałam jak smakuje chleb z piekarni .

Moja mała też jeszcze się nie obraca ale ona z tych leniwych ma to po tatusiu ,tatuś leniwiec straszny :-D ile ja to się muszę nagadać żeby coś zrobił.
 
Moje Małe kula się na boki a na brzuch wyszło mu parę razy przypadkiem.

Mam pytanie do mam dających warzywka, to są tylko warzywka czy owocki też. Moje dziecię opanowało marchewkę, brokuła i jabłko i nie wiem co dalej.
 
Evi - gdyby nie to że masz męża to ja bym się z Tobą ożeniła :cool2:;-) A tak serio to ma chłopina skarb w domu. Nie dziwne, że leniuszek ;-) Moja mam chleb na zakwasie robiła z ziarnami wg życzenia zamawiającego. Raz jej wyszedł lepszy raz gorszy ale człowiek wiedział co je. A na drożdżach jest dobry?? Ja wciaz poszukuje idealnej lokalnej piekarni - jeszcze nie znalazłam :-p

Wyszłam z dzieckiem na szybki spacer bo słonko wyszło, wrócilismy do domu a on dalej śpi. Już z 1,5 h ciągnie. A tu czas jeść. Hehe ciekawe co w nocy będzie robił. Chyba te fikołki go tak męczą.

Oooo obudził się...
No nic zje i jedziemy zapełnić lodówę i zapas pampków pozyskać. Zakupię rownież kaszkę i kilka słoiczków na start :) będziem dziełać bo 4 miesiąc za pasem :)

Dziewczyny jak wstawić gotowy suwaczek tak jak Wy macie?

Ustawienia - edytuj sygnature ( masz po lewej tam gdzie avatara robiłaś) wklejasz link z utworzonego suwaczka ( adres URL) i powinno być----tak mnie się zdaje
 
Ostatnia edycja:
Bungee odnośnie suwaczka. Wchodzisz na jakąś stronę z suwaczkami, możesz kliknąć na któryś nasz i postępuj zgodnie z instrukcją by sobie wybrać taki jak ci pasuje. Następnie wchodzisz w ustawienia na prawym górnym rogu strony bb, nastepnie w zakładkę edytuj sygnaturę, na stronie gdzie utworzyłaś suwaczek kopiujesz sobie adres suwaczka "link" np w wersji html i wklejasz ten adres w okienko "edytuj sygnaturę" i zatwierdz..powinno hulać :-)
 
Spiąca jestem jak cholera dzieci od conajmniej 1,5 h śpią a ja zamiast iść spać to czytam blogi, popieprzyło mnie, w co drugim odnajduje siebie, cholera wciąga to ,chciałam napisac jak wino, ale wiecie , ze póki co do wina zupełnie mnie nie ciągnie, mimo, że od 1,5 roku nie wypiłam ani kropelki alkoholu, myślałam że bardziej będzie mi sie chciało, jakiegoś mohito latem, czy piwka a tu nic , nie mam zupełnie potrzeby,za to słodycze żre nadal, nie panuje nad tym i widze , że waże już 2 kilo więcej od mojej ulubionej wagi, pewnie coś zażeram.
Evi lubisz być taką wzorową żoną?
 
reklama
Cześć z rana :)
Kawuuuuuuuuuuusia wypita :-) mniam - nie wiem jak bym funkcjonowała bez niej <3
Trzeba się ogarnąć, Paula chce żeby z nią pojechać do Radzymina bo jakieś zawody jeździeckie są - a mi się tak chce tam jechać, hehhhh że lepiej nie mówić :sorry: wolałabym basen z małą :dry:do tego pogoda nie sprzyja, żeby ciągać Gabi przez pół dnia po dworze - bo jak już tam pojedziemy to trzeba będzie posiedzieć - impreza zaczyna się o 11 i będzie trwała tak do 16-17 :sorry2:

Właśnie w telewizji mówią, że dziś ostatni dzień lata :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szkoda, że to tak szybko zleciało :-:)-:)-( uwielbiam wiosnę i lato, teraz można się tylko spodziewać zimna i deszczy :dry:
 
Do góry