reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Cześć kochane;

dziewczynki do roboty zabierać się za pisanie prac!
ja już 1/3 napisałam.
najgorzej się zabrać. a muszę do końca roku oddać :-D ale dam radę.
ja nie moge spac. wstałam o 5:eek:

Optymistka ;-)
O czym piszesz?

Ja dziś miałam znowu kolejny wybitnie głupi sen. Aż się w nocy z płaczem obudziłam.
Skąd mi się to bierze :confused:
 
Zapominajka, z ogłupiałego, ciążowego mózgu, mnie się tak średnio raz na tydzień śnią jakieś koszmarzyska wstrętne :dry:

Oblałam wczoraj piernik czekoladą. O dwudziestej pierwszej kupowałam śledzie. Boziuuuuuuu, niech już będzie piątek :sorry2:
 
Dzien dobry...

Ja ostatnio spie jak zabita do 7 :) potem przysypiam tylko, ale z łózka mogłabym cały dzien nie wstawac hyhyhy

Wstałam z leniem w d..e, ale patrzac na pogode za oknem to się nie dziwie :)
 
reklama
Cześć,

Widok za oknem napawa mnie nadzieją, że święta jednak będą przykryte białym puchem:-)

Siedzę w pracy i zajadam się śniadankiem, ponad godzinę temu zaczęłam, a już bym poszła spać. Paranoja!

Ja też bym zawały dostała przez takie ptaszysko!

Miłego dnia wszystkim!
 
Do góry