reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Lumo współczuję tej sytuacji. No szok co się czasem dzieje.

Pocieszyłyście mnie z tymi rocznicami :zawstydzona/y:
Myślałam, że jestem jedyną babą na świecie która o tym nie pamięta...


Citrus jakby tak każdemu idiocie pomagało obicie mordy... ech
A książka w ostateczności tak, mój specyficzny rodziciel czytuje i owszem, ale trafić w jego gust...
 
reklama
I wszystko na temat!
Mogłabym Was uraczyć jeszcze wieloma takimi historyjkami:(

Co do prezentów, nie mam pojęcia. Dla Małego chcemy kupić dźwig Brudera i tyle. Mój tato nie żyje, mojej Mamie pewnie jakieś kremy Vichy, mężowi - to dopiero trudny przypadek, teściom nie wiem, jedynie dla bratanka męża mamy już ciuchy z H&m i gryzaczek. A słuchajcie znajomy mojej mamy sprowadza ciuchy właśnie z H&M, co prawda poprzednie kolekcje, ale nówki sztuki w cenach szok. Np. ciuchy dla dzieci po 5 zł, kurtki dla dzieciaków po 20 zł, spodnie, swetry dla dorosłych po 10/20 zł, bodziaki, sweterki, kurtki dla dorosłych po 30 zl.
 
Ostatnia edycja:
Olga, on organizuje dwa razy w miesiącu kiermasz i każdy może sobie przyjśc i kupić co chce i ile chce, tylko że to w Poznaniu

Zapominajka, ja sporo ciuchów kupiłam dla mojego 3,5 latka - piżamki, rajstopy, dwie kurtki, spodnie, letnie ciuchy, rozmiary są różne - tak samo dla dorosłych
Fotki mogę zrobć i wrzucić w weekend
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za pocieszenie, zawsze to ja byłam ta od dat, a tu taka wtopa:-) Tez bym poszła do kina czy na kolacje ( choć pewnie trudny byłby wybór co na siebie założyć), ale młode z gorączka i nie mamy z kim zostawić.
Aisha, to nasza czwarta rocznica.

Historie z mobbingiem, o których piszecie to koszmar jakiś.Sama miałam do czynienia z nieuprzejmymi ludźmi czy chamsKimi nawet, ale,zeby ktoś uderzył czy telefon zepsuł...
 
reklama
co do tycia ja teraz ważę 10 i 3/4 co będzie jakieś 68 kg około ale wszystko w brzuchu. Ogólnie reszta mojej osoby schudła aż miło, ale przy tym wyglądam jakby moja ciąża była o wiele bardziej zaawansowana. Muszę się pomierzyć.
 
Do góry