reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

cześć dziewczyny,
długo się nie odzywałam, al ten weekend był taki ciężki. i urodziny Frani były.
w prace full, Frania podziębiona i ja też
czuje się fatalnie, mdli mnie, mam zawroty głowy.

pozdrawiamy
 
reklama
Dziewczyny!
Wlasnie z cala pewnoscia czulam ruchy malenstwa!Naprawde!Szok :szok: Ale fajnie!Jak mnie bedzie podkopywac od czasu do czasu to jestem sklonna mu nawet mdlosci i uzewnetrznienia wybaczyc :-D Z cala pewnoscia to Maly Czlowiek,choc pierwsze slowa mojej mamy,do ktorej zadzwonilam brzmialy:"Pewna jestes?A nie puscilas baka?" :-D I jak tu jej nie kochac...

O plci pisalam ostatnio.Ja bylam w 12 tygodniu.Jak Dzidzius stanal na glowie to wyraznie sie cos majdalo.Ale z Zuza tez tak bylo i to na 3D wiec czekamy na potwierdzenie :tak: w sobote wizyta.wszystko sie wyjasni.
 
dziewczynyyy co ja mam zrobić z tym bóle pleców?? Boli jak korzonki w jakiś niepojęty sposób zdaje się być także połączony z prawą nogą - kiedy mocniej przystanę na niej to jakby mnie piorun w krzyż strzelił... :( termofor na plecy nie pomaga :(
 
dziewczynyyy co ja mam zrobić z tym bóle pleców?? Boli jak korzonki w jakiś niepojęty sposób zdaje się być także połączony z prawą nogą - kiedy mocniej przystanę na niej to jakby mnie piorun w krzyż strzelił... :( termofor na plecy nie pomaga :(

Mnie sie zdaje ze gdzieś cie coś tam uciska a pytałaś lekarza dlaczgo tak jest i czemu tak boli mnie to zaczyna jak pochodzę za dużo
 
Witam się z rana :)
Ja już w pracy :( żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :-p

Sembonzakura strasznie współczuję tego bólu :(

Mdła strasznie Ci zazdroszczę, ja też już bym chciała poczuć ... choć czasem mi się wydaję że już poczułam, ale nie mam pewności, że to na pewno dzidziol.

Citrus ja też często tak robię :) najgorzej jak trzeba niespodziewanie wstać :p a tu brzuchol na wierzchu:szok:

A jeszcze jedno ... dziś rano obudziłam się z takim bólem pęcherza, że aż bolało jak sikałam :( ale to pewnie przez to, że się dziś w nocy ani razu nie obudziłam na siku i się go za dużo zebrało (standardowo wstaję w nocy dwa razy)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynyyy co ja mam zrobić z tym bóle pleców?? Boli jak korzonki w jakiś niepojęty sposób zdaje się być także połączony z prawą nogą - kiedy mocniej przystanę na niej to jakby mnie piorun w krzyż strzelił... :( termofor na plecy nie pomaga :(
Delikatne nastawianie, bardzo precyzyjne kręgosłupa (ze względu na maluszka). Jedz dużo bananów.. witamina B i potas złagodzi Ci troszkę objawy. Z tego, co widzę jesteś w Anglii, specjalista, który mnie nastawiał i nadal nastawia (bo jestem wysoka i cały czas mi ten kręgosłup ucieka -_- coś gdzieś dźwignę nie tak i po sprawie) będzie w Anglii po nowym roku. Nastawia normalnie kobiety przez całą ciążę ale najlepiej właśnie w tej chwili coś zadziałać. Z tego, co Ja wiem i wyczytałam (interesuję się szeroko pojętą medycyną) pewnie masz skrzywiony konkretnie krzyż, co nie jest wskazane w czasie ciąży. W kręgosłupie mamy ośrodkowy układ nerwowy. W momencie, jak nerwy w jakiejś jego części są uciśnięte mamy do czynienia ze schorzeniami organów wewnętrznych. To też może wpłynąć na ciążę. Są kobiety, które przez skrzywienie (konkretne) krzyża nie mogą zajść w ciążę.

BANANY :tak:
 
no hej laseczki!!
Ja tradycyjnie juz-na chwil pare. Coz zajec duzo.
Widze,ze tu pozytywnie:D Same dobre wiesci i oby tak dalej.
U nas tez dobrze:D Za tydzien wizyta,w koncu!!!:D Podejrzymy malucha:D Czy wszystko dobrze:D Ruchow nie czuje:dry: ale bez stresu,daje sobie spokojnie jeszcze z 3 tygodnie;D Rosnac jakos nie rosniemy.Ale wydaje mi sie ze to cisza przed burza. i jak mnie wywali dnia pewnego to bedzie ryk i kwik ze nie ma co zalozyc na du... ;D
A jak tam Wasze brzuszki? Bo cos watek brzuszkowy w obumarciu.
 
dziękuje kobietki :* Biore zestaw witamin ciążowych od dwóch miesięcy ale teraz oprócz tego będe wsuwała bananki, dam znać czy pomogło. a w poniedziałek spytam położnej.
 
Witajcie;
ja wczoraj padłam jak niemowlę :-D
A zawsze byłam nocnym markiem...

moja corka dorwala sie myszki :-) cd. ze w brzuszku mieszka druga dziewczynka w piatek ide na usg 3d i jestem ciekawa czy sie juz dowiem jaka jest plec ktorejs z Was juz lekarz powiedzial ? a 14 listopada ide na normalna wizyte do mojego lekarza. czy wszystkie robilyscie test na Hiv ? bo mam zalecenie a z Maja tego nie musialam robic. pozdrawiam serdecznie.

Tak teraz robiłam HIV, a w pierwszej ciąży nie pamiętam. Teraz chyba coraz częściej zlecają :tak:

ja jutro zacznę 14 tydz i liczę że się już chociaż w 80 % potwierdzi się moje przeczucie że to dziewuszka.
Brzuch mam już taki jak w pierwszej ciąży w 5 mc w spodniach ciążowych chodzę już jakieś 3 tygodnie bo w normalnych mnie mogłam się dopiać i wszystko gniotło.

Ja też mam wielki brzuch. Teraz już trudno się pomylić. Widać po prostu, że dzidziuś tam mieszka.
A jeśli chodzi o płeć, to babeczki później lekarze ogłaszają. Ja o faceciku w pierwszej ciąży dowiedziałam się jakoś 16-17 tydzień.


Dziewczyny!
Wlasnie z cala pewnoscia czulam ruchy malenstwa!Naprawde!Szok :szok: Ale fajnie!
SUPER!!! Gratuluję!

dziewczynyyy co ja mam zrobić z tym bóle pleców?? Boli jak korzonki w jakiś niepojęty sposób zdaje się być także połączony z prawą nogą - kiedy mocniej przystanę na niej to jakby mnie piorun w krzyż strzelił... :( termofor na plecy nie pomaga :(

Możesz poprosić chłopa o masaż krzyża. Taki znaczek Renoult żeby ci robił. Im dłużej tym lepiej.

Zdrówka dla wszystkich choruszków!!!
 
reklama
Do góry