reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

moja corka dorwala sie myszki :-) cd. ze w brzuszku mieszka druga dziewczynka w piatek ide na usg 3d i jestem ciekawa czy sie juz dowiem jaka jest plec ktorejs z Was juz lekarz powiedzial ? a 14 listopada ide na normalna wizyte do mojego lekarza. czy wszystkie robilyscie test na Hiv ? bo mam zalecenie a z Maja tego nie musialam robic. pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Heja.

U mnie dziś sampoczucie raczej do dupy. Od rana masakrycznie śpiąca, jak mi przeszło spanie na siedząco to zaczeły się mdłości i tak w koło macieja.


Mysiak
super, że naładowali Cię nowymi mocami:) i jeszcze lepiej, że z maluszkiem wszystko w jak najlepszym porządku.

Flądra
czyli nie było co się bać:)

Ewusia12
trzymam kciuki, będzie dobrze!

Fiołkowa heh ja właśnie robię fasolkę po bretońsku, bo mi się jej starsznie chciało, jak na razie mnie zmulił zapach, ale mam nadzieję, że mi przejdzie i też będę mogła ją zjeść.


Citrus ja dziś w pracy również cały dzień siedziałam z rozpietym rozporkiem dobrze, ze miałam na sobie dłuższą tunikę;)

Akkm
ja robiłam z powodu innej choroby test na Hiv ale Gin również ode mnie wymagała tego badania.
 
moja corka dorwala sie myszki :-) cd. ze w brzuszku mieszka druga dziewczynka w piatek ide na usg 3d i jestem ciekawa czy sie juz dowiem jaka jest plec ktorejs z Was juz lekarz powiedzial ? a 14 listopada ide na normalna wizyte do mojego lekarza. czy wszystkie robilyscie test na Hiv ? bo mam zalecenie a z Maja tego nie musialam robic. pozdrawiam serdecznie.


Ja nie wiem jak to jest z tą płcią raz mowią mozna sie dowiedziec w 12 tyg raz ze pozniej wiec nie wiem czy mi teraz za 2 tyg powie

I gratuluje tak przy okazji
 
ja jutro zacznę 14 tydz i liczę że się już chociaż w 80 % potwierdzi się moje przeczucie że to dziewuszka.
Brzuch mam już taki jak w pierwszej ciąży w 5 mc w spodniach ciążowych chodzę już jakieś 3 tygodnie bo w normalnych mnie mogłam się dopiać i wszystko gniotło.
 
Hej
witam po dłuugim weekendzie. ja spędziłam go u rodziców, co mi dobrze zrobiło.. :tak:zaopiekowali się wnukiem, więc się wyspałam za wszystkie czasy, jedzonka też było do wyboru do koloru, więc zawsze znalazłam coś, na co miałam ochotę.. poza tym pogoda była piękna, sporo spacerków po lesie.. generalnie relax.
akkm - ja tez robiłam teraz HIV, i w poprzedniej ciąży też
Agara - z tą płcią to zależy od: 1. doświadczenia lekarza 2. sprzętu USG 3. "współpracy" malucha.. no i wiadomo, że podglądnięty chłopiec jest pewniejszy niż dziewczynka.. dlatego jedni wiedza już w 12 tyg, a inni później. Ja w poprzedniej ciąży dowiedziałam się na USG w 16.tyg.
 
Witam
Nie nadrobie tak latwo, bo nie bylo mnie przez caly weekend. U mnie niestety chorobowo, najpierw ja sie rozlozylam i leczylam domowymi sposobami, a teraz cora ma katar masakra szpital w domu:szok:.

Co do plci to mi ostatnio gin mowil ze w 13-14 tyg moze zobaczyc, ja w poprzedniej ciazy wiedzialam jakos w 16-17 tyg, tak akurat wypadlo USG. Wogole to kilka dni temu mialam sen ze wyszlam ze szpitala z wypisem gdzie bylo napisane plec dziecka: dziewczynka :):-D:-D hehehehe
 
hej, alez sie rozpisalyscie! nie bylo mnie tylko kilka dni;) nie nadaze na pewno. u nas ok, czekamy na prenatalne, juz za 7 dni:) Ja tez juz sie nie dopinam w swoje spodnie, isostra dala od siebie, jedne kupilam takie typowo ciazowe:) tylko ja duzo tyje- hormony,brak ruchu bo nie moge przez cisnienie no i jedzenie...siedze w domu,nie pracuje to zazeram;p remont mialam teraz w domu,szykujemy powoli pod maluszka:)tez mam nadzieje ze sie dowiem o plci za tydzien. :)
 
reklama
Do góry