reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Jesli sukienka jest z czyms czerwonym a zakiet masz czarny mozesz dodac czerwone akcenty...nie wiem buty, naszyjnik, torebka...
Figure masz calkiem znosna ;-)
 
reklama
Znośną do czasu... Przez mój biust ciężko kupić mi ubrania... Bo mam dość nietypowo - 70F lub 70G... Z rzadka 75E. I niestety ubrania dobre w ramionach nie mieszczą się na biuście, a dobre w biuście wyglądają jak worek. Koszul z guzikami nie noszę, bo wciąż robi mi się szpara, że wszystko widać... No i jeszcze nieustająco psujący mi humor wystający brzuch...
 
Witch, widzę, że możemy sobie podać ręce jeśli chodzi o problemy z figurą. Ja jestem ogólnie chuda, a cyc obecnie przy karmieniu 70I plus wystający brzuch wpędzają mnie w kompleksy... Masakra jakaś...

Dziewczyny, przesadziła już któraś majowiątko w jakiś większy fotelik przodem? Ja potrzebuję Filipa wywalić na przednie siedzenie i zastanawiam się jaki fotelik kupić. Co prawda nie śpieszy mi się zbytnio, ale pomyśleć można;)
 
Camel czy taka zła ta praca.i tak jest trudno się załapać do "przedsiębiorstwa". A w aptece co by mnie czekało? Dwie zmiany, jak w CH to i sobota i niedziela i jeszcze do 21, a nawet cała doba. Słabo teraz bo trzeba się nakombinowac i m. nasluchac jaki on nieszczęśliwy przy opiece nad marudnym dzieckiem. No i teraz mam zgryz ze żłobkiem. Znalazłam przedszkole prywatne co przyjmują od 2 rz i chyba przeniose Młodego, chociaż jeszcze się waham i mam też z tym zgryz. Szef powiedział ze żeby zrekompensować mi dodatkowe dojazdy po to żeby Młody do września mógł zostać zostać w tym żłobku co jest to da mi podwyżkę. Oczywiście m. jest niezadowolony bo zamiast wywalczyć zwolnienie od pracy zmianowej to wywalczylam kasę... no witki opadają.
Co do aktywności właśnie moja firma zaszalala na karty multisport dla pracownikow. Oczywiście się zapisałam. Jutro powinny przyjść testowe na 2 tyg. Będę testować lokalne kluby. Tydzień w domu (jedziemy na weekend majowy) i tydzień tutaj. O może się spotkamy na weekendzie lubelskie dziewczyny?
 
Witch ja bym dołożyła czerwony lakier, szminkę i kopertówkę i bedzie super. Powodzenia dziewczyny w walce z kilogramami, ja pewnie bede sie tym przejmować pod koniec roku, póki co obżeram sie bezkarnie.
Filipia moja juz od jakiegoś czasu jeździ fotelikiem przodem do kierunku jazdy, my kupiliśmy Recaro Monza Nova, mam nadzieje, ze posłuży jej już do końca.
Ewcia współczuje pracy zmianowej, ale masz absolutną racje, apteka to dużo gorsza perspektywa i niestety nie ma pracy idealnej.
 
Ewcia, dawaj znać i można się umówić. ;)

A my planujemy urodziny i znów problem z kochaną rodzinką. Zamiast przyjechać zwyczajnie, zjeść tort, pocieszyć się z wnuka, to jak zwykle jakieś akrobacje. Ale nic mnie to nie obchodzi, ja zapraszam, a jak ktoś nie chce, to nie. I myślę nad prezentem...

A pod koniec maja mieliśmy jechać na parę dni na mazury, ale nie wiem co z tego będzie, bo akurat wczoraj zadzwoniła kuzynka męża, że jej syn ma wtedy właśnie komunię i tak dalej. Ja się na takie imprezy nie piszę, ale nie wiem co M. na to. Chyba chce się wymigać, ale jak będzie to się okaże.
 
Ewcia pewnie masz racje jesli chodzi o twoja sytuacje. lepszej nue znajdziesz a kasa diametralnie inna.

Filipia my mamy ten sam fotelik co Aniazetka... recaro monza... bo Janek jak dab wiec w tym 25kg sie nie miescil. jakis taki ciasny. w tym siedzi jak krol i jeszcze muzyczki poslucha
 
chol....ra zjadlo mi 3/4 wpisu!

pisalam ze my tez mamy provlem z przedszkolem...na to ktore chce Jaska od reki i ktore nam sie podoba najbardziej to nas nie stac...
to blizej nas niby tez niepubliczne ale takie malo "rozwijajace" powiedzialabym taka przechowalnia ... a w 2 innych kategoria min 2,5 latka wiec nie mamy pewnosci ze jak Janek osiagnie ten pulap czy beda wolne miejsca.i w skrocie mamy zagwozdke...
 
Ostatnia edycja:
No ja dzisiaj byłam w tym co biorą od 2 rz. Chyba się zdecyduje. Całkiem przestronne. Sala na której mają tańce całkiem wielka. Nawet skrawek ogrodu jest. Widać że przedszkole żyje. Tu plakaty, prace plastyczne, tam medale, puchary, jakieś pomocne naukowe do angielskiego ( bo pani przychodzi codziennie) Jedyne co to catering ale nawet do tego mnie właścicielka przekonała. Od domu z 20 min piechotą wie jak mam na popoludnie moge go z buta zawieźć i jeszcze kalorii spale :) i 200 zł na samym przedszkolu zostanie w kieszeni. Netto lidl aldi I biedronka po drodze :) z drugiej strony park. Otoczone zamkniętym parkingiem wiec ruch niewielki, w ogóle takie na uboczu. Mam dobre przeczucia :)

Camel ja w przedszkolu sportowym miałam nawet warunek 2,5 lata i odpieluchowanie :/
Za to malz dziś na spacerze zgadał się z panią która ma dziecko w żłobku na naszym osiedlu-zaadoptowane mieszanie. Byłam nawet oglądać jak Leon zaczynał. Nie wzbudziło wtedy mojego zaufania i zdecydowałam o tym co teraz jest. I nie żałuję, mimo że drogie było ale dziecko było bezpieczne i się rozwijało. O tym sama ta matka mówiła ze przechowalnia.
 
reklama
widzisz...wlasnie ja bylam w tej swojej przechowalni i mialam wrazenie ze tam brak jak powiedzualas "zycia" zero wywieszonych prac rysunkow...szare sciany (Imitacja muru zamkowego) oj bede sie musiala na prawde zastanowic. Roznica 200zl ale dla mmie to juz kolosalnie duzo bo i na ta przechowalbie ciezko mi bedzie wysuplac.
 
Do góry