reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Hallloooo... jest tu ktoś?
Dziś dzień masakra, mam szczerze dość. Deszcz, zimno... weekend zapowiada się tak samo :( A myślałam, ze uda nam się zaliczyć paradę Smoków w sobotę w Krakowie :wściekła/y:. Błagam, jak jeszcze raz będę narzekać na upały to niech mnie któraś z Was kopnie w d....:confused2:
 
Co tu taka cisza? Plus taki, że nie muszę dużo nadrabiac. U nas pogoda dziś paskudna, co chwila pada i jest zimno. My jutro jedziemy do Berlina na weekend, w planach Tropical Island dla małej i tor kartingowy dla tatusia, a ja trochę odsapne od pracy. Muszę tylko teraz przygotować rzeczy malej i jakieś jedzenie. Jutro R spakuje kamperka i po powrocie z mojej pracy jedziemy:-) super.
A Wy jakie macie plany na weekend?
 
Ja też pewnie będę siedziała w domu albo ewentualnie u teściów.
Wiecie, mam dziś imieniny, a siedzę i płaczę. Ale szkoda nawet o tym gadać. Nawpieprzam się zaraz frytek i pójdę spać. W sam raz na dołka. Już i tak wyglądam tak, jak z Filipem w szóstym miesiącu.
 
Wszystkiegoooo najjj kochana!!!!! Nie lam sie!!! Niedlugo wyjdzie slonce...ja ma dzis wkurw od rsns..sle co tam..najwyzej wczesniej na sawal zejdr.... A masz jskis powod do placzu czy tsk po prostu hormony...jsk masz to wal..mi ostatnio pomoglo...
 
Hej mamusie ja padam na twarz ,ale wszystkie graty już przywiezione teraz tylko mieszkać .
Aniazetka - zazdroszczę tego wypadu do Berlina tez bym chciała , my w sobotę robimy urodziny tylko kurde cos pogoda się psuje będziemy musieli siedzieć w domu a nie w altance .
Filipiamama -Wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu :) to pewnie hormony ciążowe to one wyolbrzymiają problemy .
 
Dzięki dziewczyny;)
Pewnie też wina hormonów. Ale też i mojego tatusia. Zadzwonił z życzeniami, a ja miała taką ochotę mu wygarnąć, a tylko podziękowałam i nie wdawałam się w dyskusje. I tak mi się smutno zrobiło i znów mam tą chorą nadzieję, że on to wszystko robi nieświadomie, że ta baba nim manipuluje, a on głupi chłop nie widzi, że innych krzywdzi. Ja już czasem nie mam siły. Normalnie nie wiem co mam robić.
 
Evi nie pisz wyolbrzymiaja kobiecie w ciazy;-) (zart), pamietam jak w ciazy ja mialam jakis problem a ktos wspomnisl ze przwsadzam, wyolbrzymiam bom w ciazy myslalam ze mnie trafi...czulam sie jak kosmita i jakby wszystko dzialo sie obok, jakbym byla jakas uposledzona...bo tylko bylo a nie mow tego bi ona w ciazy, przrsadza bo w ciazy, niech nie rovi bo w ciszy i tak w kolo...
 
reklama
Camel - ja piszę z własnego doświadczenia jak byłam w ciąży o wydawało mi się ,że problemy mnie przerastają jakoś bardziej wrażliwa na nie byłam ,a jeśli chodzi o jakąś ochronkę emocjonalna nad kobietami w ciąży to jestem zdecydowana przeciwniczką ,w ciąży czy nie to nadal kobieta (normalny człowiek).
 
Do góry