reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Hej laski.

Nie ma to jak się pożreć z mężem w rocznicę ślubu.

Młoda mi pięknie zasnęła, nie wiem czy jej nie budzić, czy pozwolić chociaż z 15 minut spać. Ale obiad jakiś na jutro muszę zrobić, a z takim wyjunem na ręcach niewiele zrobię.

Sto latek dla kolejnych solenizantów :)
 
reklama
Wiolonczela..teraz nie chrzaniłam się z masa bo nie miałam za bardzo czasu więc kupiłam gotową ze sklepu dookoła tortu, biała masę bo mam barwniki w żelu Wiltona, i kupiłam też mase do figurek, choć za mało więc posiłkowałam się łaczeniem z tą do pokrycia, w rezultacie zrobił się kapeć w Traktorku...
ale zazwyczaj posiłkuję się tym blogiem polecam..
Lukier plastyczny – co i jak? | DeeDeeLicious - ciasteczka, czekolada
teraz muszę kupić jeszcze wykrojniki i wałek by sobie ułatwiać sprawę... bo dużo rzeczy można po prostu wyciąc gotowego..na allegro i na stronie dookoła tortu jest tego pełno...choć nie tanie...
 
JAśko na cały dzień spał dziś około 30 min od 11:20 -11:50..nie wiem jak on funkcjonował, ale teraz chyba ze zmęczenia kręci się i popłakuje co jakiś czas...pewnie noc będzie cięzka..jutro chyba uśpię go na siłe..bo to nienormalne żeby takie małe dziecko na cały dzień spało tylko 30 min...:eek: a was z kolei gdzie wcięło?? i co się stało z Mdłą...bo ja zaczynam się martwić...ciekawe co u Elajar...

Aneta..życzenia serdeczne na rocznice...szkoda tylko że kłótnia była..ale zawsze można się czulej pogodzić ;-)
 
witam

jestem z Wami caly czas, ale jakos brak weny na pisanie...tylko czytam :)

100 lat dla Roczniaków!!!!!!!!!

camel-gratuluje ząbków :)

U nas zaczyna wychodzic juz czworka u Tomka....

Ogolnie to po staremu...moje najstarsze na tym forum dzieci są leniwe, wiec nie chodza jeszcze...Tomkowi malutko juz brakuje, wiec moze wreszcie sie zdecyduje...Iza natomiast nadal zasuwa na pupie, wstaje....i siada ponownie...tak najlepiej.... wyglada na to, ze moj bratanek (mlodszy o 4,5 miesiaca) zacznie szybciej chodzic, bo juz wstaje....
Mowi sie trudno...wszystko w swoim czasie, a nachodzic sie jeszcze zdążą...i żylaków tez sie nabawią.... :)

Jutro wizyta u chirurga... decyzja co z Tomka jąderkiem (chociaz mi sie wydaje, ze juz jest ok), co z naczyniakiem Izy....
W czwartek mamy szczepienie kolejne...
Na poczatku czerwca z Ania do kardiologa na wizyte kontrolna....i tak ciągle cos....

Temat tesciowa dla mojej mamy ciagle niestety nie jest zamknieta i suszy mi głowe....olałam sprawe.....i po prostu zostawiam bez komentarza..... moze kiedys minie jej to....
Tesciowa przychodzi tylko na zaproszenie (dla mnie to bardzoooooooo pasuje ).....jutro zostanie z Ania :)

Pogoda do bani i Ania sie nudzi....juz mi pomysly sie skonczyly co z nią robic....
Bliźniaki się biją...tzn. Tomek tłucze Izę czym popadnie, ciąga za włosy (dla niego to zabawne, bo rechocze przy tym), a Iza za to gryzie i drapie....czasami musze az ich rozdzielac....a co bedzie dalej.......echhhh
 
Ewcia nie potrzeba funkcji odchylenia przy hamaxie, moja mała jeszcze nigdy nie zasnela na wycieczce rowerowej. Ogląda, gada do siebie, klaszcze, ale spać jej się nie zdarzyło.
Elajar to masz wesoło z całą trójką, zwłaszcza z bijacymi się bliźniakami:-D
Ja też zakupiłam ozdoby na sobotni roczek i zamówiłam tort, ale zrezygnowałam z tych zdobionych masą cukrowa, miałam taki na chrzest i nie przyjął się. Więc maleństwo bedzie miało tort w kształcie Kubusia Puchatka ale nakrapiany.
Jeszcze menu muszę ułożyć:szok: nie wiem jak się wyrobię w piątek
 
Ja kupuje bellelli odchylany, bo moje dziecie potrafi usnac w roznych sytuacjach, przede wszystkim najmniej spodziewanych i niepowtarzalnych, wole miec jednak komfort psychiczny...z reszta on usypia jak trzesie wiec obawiam sie ze moze mu sie zdarzyc...
Aniazetka..dasz rade..taka babka spontaniczna jak ty.. To wszystko do ogarniecia... Fakt..ty pracujesz...ale i tak dasz rade...
 
Ostatnia edycja:
Aniazetka dzieki za info. Chyba tak zdecydujemy, ze wezmiemy ta podstawowa wersję. Nie ma co szaleć jak nie wiadomo ile razy się na rower w tym roku wsiadzie. Ale prezent ma być na roczek od wujaszka chrzestnego ;)

Elajar no dobrze Cie slyszec. Musi to niezle wygladac jak zaczynaja swoja potyczke. Czaaad. Wlasnie tak sobie wyobrazam posiadanie blizniakow :) w ogole wiecej niz jednego dziecka ;) A Ania kiedy do przedszkola?

Moj Mlody tez drapie i szczypie i do tego gryzie. Czasem wali głową w coś. Ewidentnie ma problem z rozladowaniem emocji bo robi to i ze złości i z ekscytacji...mam nadzieję ze w toku rozwoju mu to minie, bo juz mi przemykaja mysli o jakims psychologu ;/
 
No właśnie ta praca, ale ogarnąć wszystko trzeba, aby mała miała piękny dzień.
Witam Was poranną kawą, dziecko jeszcze śpi, więc chwila spokoju by poczytać co na świecie i szykuje sie do pracy. Ewcia jeśli nie będziesz jeździsz z dzieckiem w maratonie rowerowym to model podstawowy w sam raz.
Miłego dnia dziewczynki
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Ale jestem padnięta. Nie mam wcale energii. Nie mogłam wstać z łóżka. A w nocy nieciekawie, ale nie za sprawą Filipa, tylko mężusia i kotów. Może uda mi się rozruszać, ale jak tak dalej będzie, to siądę i będę płakać.
 
Do góry