reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

feelis ja tez czasami sie wbic nie moge w rozmowe, bo nie nadazam, zreszta w dzien jak jestem z mala to nie mam jak

Citrus wzywam Cie do tablicy hehehe:-D, brak mi na liscie majowek twojej daty porodu wg OM
Jeszcze kilku dziewczyn brakuje

Mialam dzis na obiad schab w sosie beszamelowym, pychotka, jestem tak najedzona ze nadal czuje pelny brzuch, teraz na kolacje jedynie jablko
 
reklama
Maggy

Ja też miałam problem z laktacją,byłam po cesarce, dokarmiałam małego miesiąc,miałam bardzo mało pokarmu, dziecko było nie spokojne, głodne. Wole stokroć bardziej uśmiech na twarzy mojego dziecka niż stres związany z karmieniem, a jak matka się stresuje to i dziecko... Gdy zaczęłam karmić MM to problemy odeszły. Może się poddałam bo w szpitalu bardzo duży nacisk i presje na mnie wywarli że aż płakałam...Myślałam sobie co ze mnie za matka... Ale ważne jest to, że Ignaś jest zdrowym chłopcem, pięknie przybiera na wadze i w ogóle nie chorował.
 
jutro o 12.30 mam pierwsze USG, ... ja Wy szłyście na badania to łatwo było pisać ,,nie deneruj się" a teraz to juz nie ma opcji zebym o tym nie myślała. :-D Jeszcze jutro nie będzie ze mną męża i trochę się boję, jakbym miała usłyszeć jakieś złe wieści....
no zwariuję....:eek:
 
jutro o 12.30 mam pierwsze USG, ... ja Wy szłyście na badania to łatwo było pisać ,,nie deneruj się" a teraz to juz nie ma opcji zebym o tym nie myślała. :-D Jeszcze jutro nie będzie ze mną męża i trochę się boję, jakbym miała usłyszeć jakieś złe wieści....
no zwariuję....:eek:
Na pewno będzie dobrze, jeśli do tej pory nie miałaś żadnych "rewelacji", to na pewno dzidziuś sobie pięknie rośnie:tak:

Ja mam jakiś zły humor. Mimo Luteiny miałam maleńką kropeczkę, brzuch cały czas "czuję", nie to, że mnie boli, tylko tak ciśnie. Lekarka kazała się nie martwić. Łatwo powiedzieć:crazy:
 
feelis bedzie dobrze zobaczysz pieknego fasola z bijacym jak dzwon serduchem

Ewusia12 ja tez bylam po cesarce i to w znieczoleniu ogolnym (gdzie mala dostalam zdecydowanie pozniej niz po zewnatrzoponowym) i udalo mi sie karmic, aczkolwiek na poczatku troche walki musialam stoczyc, ale to wlasnie przez rade doktorki ktora glupia posluchalam by mala dokarmiac, to niestety pierwszy krok do zmniejszenia laktacji mimo iz to wiedzialam to wydawalo mi sie ze doktorka chce dobrze bo niby mala byla taka drobna itp. Faktem jest ze w szpitalach w wiekszosci nie potrafia kobietom odpowiednio wszystkiego wytlumaczyc zamiast tego stresuja mloda matke zagladajac jej do biustonosza ciskajac za piersi czy brodawki (o zgrozo, bylam swiatkiem tego jak jednej dziewczynie polozna ciskala piersi by jej niby udowodnic ze mleko w piersiach jest).
 
Witajcie!!!

Jestem tu nowa - mam nadzieje,ze moge sie zatrzymac u Was :-) . Bylam do tej pory na wrzesniowkach 2010 - a od dzis na majowkach 2013 :). Mam za soba pierwsza wizyte - jeszcze bardzo wczesna ciaza - za 2 tygodnie mysle , bedzie juz widac serduszko .

Pozdrawiam Was serdecznie i chetnie bede do Was zagladac:-)
 
Witajcie!!!

Jestem tu nowa - mam nadzieje,ze moge sie zatrzymac u Was :-) . Bylam do tej pory na wrzesniowkach 2010 - a od dzis na majowkach 2013 :). Mam za soba pierwsza wizyte - jeszcze bardzo wczesna ciaza - za 2 tygodnie mysle , bedzie juz widac serduszko .

Pozdrawiam Was serdecznie i chetnie bede do Was zagladac:-)

Witaj
Za dwa tygodnie napewno zobaczysz pieknie bijace serduszko:tak:
 
reklama
Witajcie
Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Wg OM jestem w 6t2d ciązy i jutro o godz. 14:15 mam pierwszą wizyte u gina z USG. Mam nadzieję że przyniosę dobre wieści i będę mogła z Wami zostać na dłużej. Boję się tej wizyty gdyż w grudniu 2011 poroniłam . Teraz mam lepsze przeczucia, wierzę że będzie dobrze i jutro będę mogła wkleić piękny suwaczek :-)
 
Do góry