reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

kooska ;) nie znajduję, chodzę zmęczona i znerwicowana;) ale co zrobić takie życie;) :tak:
A co do biustu, to ja nawet sprawdziłam ile taka frajda kosztuje;) Tragiczne te moje piersi, ale co zrobić. Jeszcze mi Fifi odmawia jedzenia czegokolwiek innego niż cycka i znowu mam jednego ogromnego jak arbuz. Ale postanowiłam spróbować uaktywnić drugiego. Może się uda i się troszkę wyrównają;)

Ale cisza przez weekend. Wszyscy się u rodziny goszczą??
 
reklama
Uff... w koncu w domku... wróciliśmy właśnie od mojej bratowej, tak sie złożyło, że mamy dzieciaczki w tym samym wieku jej Tomuś jest 4 dni mlodszy od Wojtka:) i ona tez uczy samodzielnego zasypiania... i nie wiem może ons jest taka spięta może Młody ma taki charakter ale od tego krzyku i nerwowej atmosfery to az mnie głowa rozbolała:/ To ja juz wole usypiać Ptyśka przy cycusiu i tak dzieciaczki koniec końców budzily sie w podobnych odstępach czasu:/
Natomiast jeśli chodzi o cycochy to ja mialam calkiem spory biust przed ciążą, wiec juz wtedy troche wisiał... teraz jak mi urósł o kolejne 4 rozmiary!!! jest nawet lepiej, ale pewnie jak przestanę karmić to bedzie tragedia... Obiecalam sobie że zafunduje im jakieś zabiegi ujędrniające moze to coś da...
 
No właśnie, chyba nikt się nie chcial wychylać, jutro mam mega relaks -dentysta i to już o 8 :(. Ale dzięki temu może obczaje sklepy i wreszcie kupie sobie kurtke na zime, jestem bez odzienia zimowego, Bogu dzięki , że mam taką sportówkę, bo nie miałabym w czym chodzić, a ponoć ma sypnąć śniegiem, pewnie tym od kooski. Nic dobrej nocy ide spać
 
Felis a po co odciągasz? masz tak dużo mleka? ja nawet jak mój mały spi 11 godz to nie odciągam, swoją drogą , ze nie cierpię tego robić, ale też nie widze powodu, tylko że moje piersi są kompatybilne z moim synem nic mi sie nie wylewa , wkładek nie nosiłam już dwa tygodnie po porodzie.
A moje cycochy są dość miękkie i dosć zwisające , ale nie spodziewalam się cudów

Tak, w nocy mialam piers twarda jak kamien i juz samo lecialo. Tez:-) nie lubie odciagac. Piersi usza sie przystosowac do sytuacji:-) :-)



Wczorajszej nocy bylo jeszcze lepiej. Nakarmilam znowu przed polnoca i obudzil sie o 4. Marudzil ipo 55 min czyli o 15 min krocej zasnal. Obudzilam sieo 8.15 i on znowu baraszkowal na brzuszku . Widze mega roznice, 9 h bez jedzenia a pare dni temu martwilam sie ze chyba nie mam mleka bo on w nocy je co 2 h , ha!
Kooska jestem ciekawa czy przeczytasz ksiazke
 
A moja spi jak kamien teraz, jak musze ja budzic za chwile, bo do kregarza znowu jedziemy.
feelis postaram sie przeczytac :) juz nawet zaczelam, ale z czasem u mnie kiepsko, wiec pewnie troche mi zajmie. No i super, ze tak w miare bezbolesnie u Was to idzie :) moja to tracila glos od darcia sie, jak probowalam ja usypiac w lozeczku lub bez cycka.
ormianka mam nadzieje, ze sie pochwalisz efektami ujedrniania, jak juz sie na jakis zabieg wybierzesz :)
wiolonczela powodzenia u dentysty! Ja tez bym musiala isc na kontrole, ale wybiore sie jak bede w PL, bo tu meeeega drogo i kiepscy dentysci. Nawet sami Norwegowie jezdza do Polski, Czech i innych krajow leczyc zeby. Nawet sa firmy, ktore organizuja takie wyjazdy haha :D
filipiamama a jeszcze takie pytanie mam co do pisania bloga - nie boisz sie, ze np.sasiadka z klatki obok czyta to co piszesz i wie o wszystkich Twoich rozterkach i problemach? A jesli ktos z Twojej rodziny natknie sie na tego bloga?
 
Witam.
A u nas nocne tragedie. Filip nie śpi, a jak śpi to góra 2 godziny. Dosypiam od 6 do 8 jak M. go zabierze z sypialni. Spałabym dłużej, ale on beze mnie korby dostaje. W dzień ma w końcu te dwie drzemki i jakoś nie przekłada się to na nocki. W nocy jest gorzej. Przekładać z boku na bok, dawać smoka i trzymać za rękę. Tego chce ode mnie moja dziecko w nocy.

Kooska, boję się jak cholera, ale sprawia mi to frajdę i zaryzykuję. Sąsiadki mnie nie obchodzą, a jak ktoś z rodziny przeczyta i mu się nie spodoba, to najwyżej usunę bloga i przestanę pisać. Albo zacznę jako ktoś inny;)
 
Hej babeczki :-)
widzę, że dyskusja na całego :-D aż miło się wchodzi.

Evi zdrówka!!!

Eljar może faktycznie musisz odpocząć od teściowej.Nie znam sytuacji, lecz wydaje mi się, że i tak fajnie że możesz liczyć na jej pomoc.

Natomiast jeśli chodzi o cycochy to ja mialam calkiem spory biust przed ciążą, wiec juz wtedy troche wisiał... teraz jak mi urósł o kolejne 4 rozmiary!!! jest nawet lepiej, ale pewnie jak przestanę karmić to bedzie tragedia... Obiecalam sobie że zafunduje im jakieś zabiegi ujędrniające moze to coś da...

Witaj;

ja bym najchętniej od nowa całe swoje ciało stworzyła :-D

Ja mam ostatnio jakieś napięcia z małżem. Łapy mi opadają na niego...
 
Cześć dziewczyny , korzystam z okazji ,że mała śpi więc pisze ,u mnie choroba już sobie poszła czuje się całkiem dobrze ,mała tez dzięki bogu zdrowa .
Pogoda w Bieszczadach lekko zimowo pada śnieg i wieje wiatr więc pewnie będziemy siedzieć w domu ,może zrobię jakieś zakupy mikołajowe przez neta .
Filipiamama - mnie również bardzo wzruszają takie filmy , mój bratanek był wcześniakiem urodził się w 30 tygodniu ciąży i również był taki malutki ważył 1200g pamiętam jak go przywieźli do domu wyglądał jak malutka laleczka ,a teraz kawał chłopa z niego w styczniu skończy 2 latka .
Co do piersi to moje też nie wyglądają z fajnie jedna jest trochę większa bo nią częściej karmiłam ,staram się o nie dbać codziennie je smaruje i hartuje zimnym prysznicem i zauważyłam lekką poprawę .

Coś Mdła nic nie pisze !!! mam nadzieje ,że u niej wszystko ok
 
reklama
Cześć mamuśki.
Jakoś nie miałam werwy na pisanie :zawstydzona/y:
leskowo - dołączam się do wyrazów szacunku za wykonywany zawód
kooska - o Babybjorna tak pytałam, z ciekawości, ale ceny porównywalnie...niestety :/
U nas odkąd zaczęłam naukę usypiania wszystko się posypało i teraz panuje wolna amerykanka. Młody spi jak mu się podoba :) Np. śpi teraz czego nigdy nie robił, a wczoraj i dzisiaj po przebudzeniuo 7 przy przytulaskach zasnął i wstaliśmy o 9 :cool:Teraz nei wiadomo kiedy sniadanie, kiedy obiad i jak w to jeszcze wkleić spacer.
Szkoda, że pogoda się psuje, bo ostatnio spacerowanie nam służyło. Nawet po 3 godziny byliśmy na dworze, aż do ciemnicy. A dzisiaj wieje jak cholera i czaję się czy z nim wychodzić, ale chyba trzeba zaryzykować. Chociaż szybki kurs po chleb, pora i selera bo zupa w planach.

Elajar - napisz jak postanowisz jak postapić z teściówką. Pomoc Ci z pewnościa potrzebna ale teraz już chyba nie aż tak dużo jak dzieciaczki były malutkie. Może da radę przeforsować opcję co drugi dzień.

Mdła - ja też czekam na wieści. No co Ty??!!

Aaa, Filipiamamo, i u mnie też hejt na łyżeczkę

Co do piersi ja przed ciążą też miałam spore, czytaj proporcjonalne do sporej pozostałej części mojego ciała :sorry: W ciąży powiększyły się może o rozmiar, w porywach dwa. Na oko może różnicy nie widać ale ja dostrzegam ze ten rozmiar to mi własnie wisi :/

Przebukowalimy bilety na wyjazd swiateczny. Wrócimy pózniej o dwa dni ale i wylecimy w niedziele. Oczywiscie familia niezadowolona ale ja sie ciesze bo bedzie na spokojnie. Dobrze ze M. tego samego zdania, bo znowu byłaby złośliwa synowa ze mnie :happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry