reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam mamusie,ja dziś wyspana (znow malutka obudzila się tylko raz:happy:),teraz spi a ja delektuje się poranna kawa z mlekiem .
Mdła- zycze wam zdrowka ,podziwiam ,ze wytrzymalas z gośćmi ,choroba +goście oj nie nie ...dla mnie to zdecydowanie za dużo ,ja nie przepadam za tłumami a jeszcze w domu w czasie choroby to już wogle .
A co do wakacji to mysle ,ze dopiero we wrzesień-październik jak malutka trochę podrośnie, my pewnie pojedziemy do Zakopanego mamy do tego miejsca sentyment (tam się poznaliśmy ).
 
reklama
Dobry!
Jakos mi chyba lepiej dzisiaj.Niby kaszle,kicham ale ten ciezar z miesni i z glowy jakby troche odjeli.Dziewczynki w domu.Malizna tez dzisiaj w nocy tylko jedno karmienie!Takze wyspana nawet jestem :-D

Wakacje raczej spedzamy na miejscu bo ani z kasa dobrze nie stoimy ani nie ma kiedy.Maz ma wolne 3 tyg w sierpniu ale na caly sierpien zapowiedzieli sie goscie,goscie...Taki juz urok mieszkania w regionie turystycznym... :-D Ale my tu tez mieszkamy tylko 2 lata a zeszle wakacje spedzilismy we Francji wiec jest okazja zeby pozwiedzac :-) Cudze chwalimy a swojego nie znamy! ;-)

Wiolonczela mama wroci jak wyzdrowieje.Nie ma co narazac maluchow!Ani sie nimi nie nacieszy,nie poprzytula,wycaluje...Lepiej zeby przyjechala zdrowa jak ryba!

Evi przez moment jest to przerazajace.Mamy 2 pokoje-w prawdzie ogromne(90m²) ale jednak to tylko 2 pokoje.I w 2 pokojach 6 doroslych,2 dzieci,kot i piesowata(cokolwiek szymrgnieta zreszta) robi naprawde Masakre Pila Mechaniczna! Po 5 dniach,kiedy wyjechali nawet nasz maly cyrk wydal mi sie oaza spokoju... A przetrwac to wszystko mozna tylko i wylacznie dajac porwac sie nurtowi.Nie walczyc,nie wysilac sie nadmiernie.Tylko spokojnie czekac,co bedzie :)))
 
Ostatnia edycja:
Mdłła czy Ty przeszłaś na jakąś filozofię afirmacji życia, od jakiegoś czasu bije od Ciebie taka pozytywna aura :)
U nas dzis 2 karmienia , ale mały zje i idzie spać, a i od 19 do 2 spał bez przerwy, nie budzę go , co 3 godz jak zalecaja poradniki, mam to gdzieś jak zgłodnieje to się upomni.

Jutro mam usg , bo mam straszne problemy z wątrobą, i nażarłam się teraz owsianki na mleku i mam wzdęcia super , musze się tego jakąs pozbyć, mam nadzieję, że ta cholestaza co ją w ciąży mialam, nie została mi jakoś , bo boli okrutnie. Położna jak była to mnie pyta a czym pani tak załatwiła tą wątrobę, oczywiście pomyślalam , że pewnie ma mnie za jakąs pijaczkę, a ja od dwóch lat zero alkoholu w ustach a i wcześniej prawie w ogóle.
U nas dziś dziwna pogoda, licze na to , że nie będzie padało , co mąż jak już dojedzie z pracy ( 5 godz dziś dojeżdza) pozbiera kwaity lipy i syropów na zimę narobie
 
Cześć dziewczynki :-)

Nie wiem cży mnie jeszcze pamietacie bo dawno nie pisalam :-)

Zauważyłam że sporo dzieci urodziło się 26 kwietnia :-) ja też urodziłam tego dnia przez cc a jakby tego było mało wtedy są moje imieniny :-D

U nas synuś rośnie jak na drożdżach... niestety nie karmie cycem bo od początku syn nie chciał ssac i pokarm mimo użycia laktatora zanikal .... bardzo źle to przeżyłam bo bardzo chciałam karmić cycem ale mam też żal do położnych w szpitalu :-(
 
U nas wracaja cieple dni.Oby nie takie cieple,jakie mamy za soba!
Wiolonczela zadnych ciezkich chorob nie przechodzilam ostatnio :-D Tylko to przeziebienie diabelskie...Zartuje oczywiscie!Bardzo mi milo,ze tak piszesz...Skad to sie bierze?Ja na ogol raczej optymistycznie patrzaca.Wam sie dalam poznac z innej strony,niestety...Moj maz mnie pociesza ze po 9 miesiacach nieustannych mdlosci wiekszosc spoleczenstwa zapadloby na ciezka depresje a ja bylam tylko marudna :-D Wiec moze rzeczywiscie nie bylo AZ TAK zle? :-D
 
Witam dziewczynki,pisze tego posta już 3 raz szlak mnie trafia ciagle mi znikal .
Mdła Jestes dla mnie prawidzwa oaza spokoju .
Wiolonczela wspolczuje bolu i zycze oczywiście zdrowka, widze ,ze ty tez jesteś zielarka powiedz mi jak robisz ten syrop z lipy ?
Sun pamiętamy pisz częściej ,ja tez nie karmie piersią niestety ,nie miałam pomocy i po problemie pekajacych i bolących sutek zraziłam się (w szpitalu tylko raz pielegniarka pokazala mi jak się karmi ) ,sciagam pokarm lektatorem i karmie mala przez butelke .Mialas super prezent imieninowy najpiękniejszy :)
chmurka - zazdroszczę tez chciałabym ,niestety za daleko mi zostaje tylko jezioro solińskie i Bieszczady ale może w przyszłym roku jak malutka trochę podrośnie ,marzy mi się wyprawa na Bałkany ale to jak mala będzie miała z 4-5 lat .
 
reklama
Do góry