reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej dziewczyny, Matki Karmiące (.)(.) czy mm i Matki Oczekujące :) wciąż jestem w dwupaku i nie mogę się już doczekać, by usłyszeć też obok siebie to urocze "łaaaa", choć mówią mi, że po 7 nocach będę marzyła, by tylko się wyspać ;) ale młody się zasiedział, za dobrze mu chyba tam, skubany, nawet wspominane kiedyś przez niektóre batoniki go nie kuszą, może nie lubi czekolady? ;)) jak nic się nie wydarzy do początku czerwca, czeka mnie wywołanie.
a ja mam dość, bo to, co wydawało się na początku uczuleniem na kosmetyk, jest osutką ciężarnych, mam ją wszędzie, brzuchu, rękach i nogach, i nie chodzi o to, jak wygląda, bo to pal sześć, ale pieruństwo strasznie swędzi, a uratować mnie może jedynie poród, ech... chociaż podobno i potem będę musiała liczyć się z tym, że to potrwa, zanim zejdzie, ale najważniejsze, że przy lekach, jakie biorę, będę mogła naturalnie karmić, dlatego modlę się, by wysypka została na takim poziomie, jakim jest, a nie gorszym...

Dwupaki trzymajcie się dzielnie, przecież ciąża nie może trwać wiecznie, prawda? w końcu kiedyś młodzież musi zacząć swym życiem... heh :sorry2:
Gratuluję wszystkim ostatnio rozpakowanym i trzymam kciukasy za te, które spodziewają się tego na dniach.
Trzymam też kciuki za wszystkie Matki borykające się z nieprzespanymi nocami!!! Chylę czoła i mam nadzieję też wkrótce do Was dołączyć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja oczywiście nadal w dwupaku :no:brak jakichkolwiek oznak zbliżającego się porodu ,nadzieja na naturalny porod coraz mniejsza :no:,za tydz ja nie urodze to czeka mnie indukcja .Sama jestem ciekawa ile nas w dwupaku jeszcze zostało ?.
 
evi to kciuki by sie samo zaczelo i poszlo szybciutko!!!

Dziewczyny a mysmy wczoraj odbyli kolejna wizyte u weterynarza.Diagnoza potwierdOna.Pies chory.Ma padaczke:-/ Leki wlasciwie nie dzialaja.Wczesniej ataki zdazaly sie raz na pare miesiecy,potem tygodni...teraz trzy dni pod rzad..dodatkowo teraz podczas ataku bezwiesnie oddaje mocz i stolec...wyc mi sie chce...
 
Ostatnia edycja:
Ja też nadal w dwupaku i w takiej postaci witam się z Wami :-D

Lista nierozpakowanych.... marciosz, semo, Gniecha, kolorowa, evi, Elsa, Olga, ardzesh, mysiak no i ja - o kim zapomniałam?? :confused: Zgłaszać się :tak:

Noelle - współczuję choroby pieska. Mam nadzieję, że weterynarz dobierze jednak jakiś lek który podziała! My od weekendu majowego leczyliśmy naszą sunię od babeszjozy i po wczorajszym badaniu krwi okazało się że WYGRALIŚMY! Psinka ma idealne wyniki krwi więc kamień z serca. ZABEZPIECZAJCIE Wasze pieski i kotki przed kleszczami!!!!

Dzisiaj mam wyprawę do kosmetyczki na depilację a potem lunch z koleżanką z pracy. No i muszę kupić prezent A. na urodziny... Ma 10 czerwca ale już teraz kupię bo potem mogę nie mieć czasu!!!

Ciekawe jak tam mysiak i marciosz w szpitalu...
 
Ostatnia edycja:
dobry dwupaki, dzisiaj powinny być urodziny mojej młodej damy ... Ale widać tak się wdała w tatusia że nawet na własne urodziny się spóźnić potrafi. Oznak porodu mniej niż tydzień temu -_- Jade dziś na kontroli do szpitala, i każe im sprawdzić stan wód, rozwacie i podpiąć mnie do KTG bo nie będzie mężowaty brał co tydzień wolnego żeby mi łaskawie ciśnienie zbadali :/ a jak nie będzie nic a nic to każe im robić masaż szyjki, bo następna wizytę mam 31 maja czyli będę już 9 dni po terminie.
Wkur%^& mnie ich opieszałość w tym kraju i chyba pora wziąć sprawy we własne ręce ...

Wczoraj koleżanka do mnie napisała, miała termin na koniec czerwca z bliźniakami ale urodziła 12 maja ... Lol już wszyscy się wygrzebali tylko nie ja ...
 
Filolkowa tak też robię spe mały skubaniec ma artlerii na 2-3 serie! Nigdy nie wiesz. :)

Noelle bardzo współczuję :(:(:( kocham psy. Dał wet jakąś nadzieję na wyleczenie?
 
Cześć dziewczyny;

Noelle współczuję przejść z psiakiem. Może on tak na nową sytuację reaguje.
Nanu co 40 min to często. Nie poszalejesz ze spaniem...
Elsa jeszcze trochę i usłyszysz :tak:
Sembo może spróbuj teraz dla odmiany wstrzymać poród. Córka przekorna, ale nieoświadczona - to może podstępu nie zauważy i wyjdzie.

Mnie brodawki odpadają, bo Ptysia od przedwczoraj strasznie mocno chwyta. Ale z dobrych wiadomości - wysypka schodzi, czyli prawdopodobnie była to skaza białkowa. Nie wiem tylko ile wytrzymam na chlebie z dżemem, bo już patrzeć na to nie mogę...
 
reklama
mavika lekarz mowi ze z.padaczka moze zyc dlugie lata o ile dobierze sie odpowiednie leki i o ile beda dzialac.Cos mowil ze z kazdym atakiem zachodza nie odwracalne zmiany w mozgu:-/

sembo no to kciuki!!:-)
 
Do góry