reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

hej...nie miałam weny ani do czytania ani do pisania :sorry:

skończyliśmy remont i to jest na razie jedyny pozytyw, bo tak, to wszystko się sypie :frown:


nie wiem gdzie mam rodzić....w jednym szpitalu mi powiedzieli, że póki wszystko jest dobrze tzn usg, łożysko działa i przepływy ok, to mi nie pomogą, bo nie ma potrzeby
a że mam bardzo rozstrzelony termin, to trudno
a w drugim lekarz po badaniu mi powiedział, że pewnie sama nie urodzę co najmniej przed 2 tyg. bo pęcherz mam bardzo mocny i póki się nie zestarzeje, to dziecko nie da rady przebić :shocked2:
wiem, że jeszcze 2 tyg. mogę czekać i nic oprócz mojej zwiększonej frustracji się nie stanie, ale zawsze jest to "ale"
a to, że duże duże...nikt się nie przejmuje :-(
także Eklerka - przybijam piątkę

Ninette
- to zależy czy uważasz, że czegoś potrzebujesz...ja nie używałam żadnych pudrów, ani zasypek, a jak Lila miała uczulenie od J&J, to krochmal załatwiał sprawę i nadmanganian potasu ;-)
na początek wystarczy płyn do kąpieli, ewentualnie coś na odparzenia i krem z filtrem na słońce
i wsio ;-)

J-ulka - możesz łykać rutinoscorbin, ale może lepiej więcej zjeść owoce czy warzywa bogate w wit.C...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ninnette zapomnij o pudrach, wystarczy jakiś krem do pupy np Bepanthen i coś do smarowania dziecka, bo na pewno będzie mieć suchą skórę. Chyba,że będziesz robić kąpiele w krochmalu - któraś z dziewczyn pisała, że świetnie działają.

Nanu - bądź dzielna, może to chwilowy kryzys
 
przerażają mnie te wasze zakleszczone w macicach dzieciaki! O___O
Może jestem wyrodna ale ja z kosmetyków dla dzidzia nie kupiłam nic oprócz wacików do przemywania, sudocreamu i liperanolu na odparzenia i oliwki. Mam jeszcze jakieś balsamy j&J ale to bardziej dla siebie niż dla niej. Nie planuje używać żadnych szamponów, płynów do kąpieli i mydełek przez pierwszy miesiąc ...
 
Sembo - to znaczy, że będziesz bąbla moczyć w samej wodzie ?

ja muszę coś nawilżającego używać, bo mamy kiepską wodę, a nie będę do kąpieli wody przegotowanej używać, jak moja koleżanka;-) także u mnie na pewno krochmal i Oilatum w zależności od potrzeb, bo np po kąpieli w basenie będę kąpać w Oilatum

z przedszkola znam dziewczynę, która do 3-go miesiąca tylko dziecko przemywała wacikami moczonymi w wodzie zamiast kąpieli - dla mnie to trochę dziwne, ale każdy ma swój sposób
 
Ja też nie zdążyłam nic kupić i jeszcze poczekam chyba, bo tak mnie boli od szwów na kroczu, że nie jestem w stanie się ruszyć dalej, niż do kibla :baffled: Małego dzisiaj i jutro pewnie umyję wodą samą, a jutro wyskoczę do Rossmana i coś kupię, tylko przejrzę sieć i porównam składy produktów, żeby nie kupić żadnego g*wna. Pewnie Oilatum albo Emolium i coś dodatkowego + krem do buźki z filtrem. Chłopa nie wyślę po kosmetyki, bo w tej materii zielony jest jak trawa wiosenna...
 
sembo - no to życzę Ci, żeby Larcia nie miała tak popękanej skóry, jak moja Łuśka, bo sama woda tego nie wyleczy:no: Oby urodziła się ze skórą niczym Kleopatra;-)
 
reklama
Jesli chodzi o kosmetyki dla mlodego to ja mam plyn do kapieli Oillan i krem do pupy tez tej firmy - to tez sa emolienty. Mam jeszcze linomag jakby co. I kupie Bepanthen bo na sutki tez bedzie w razie w. I to w sumie tyle.

Podziwiam was laski ze dopiero teraz kupujecie wozki, bo moj tak smierdzial nowoscia ze musial troche postac zeby wywietrzec;)

U mnie wlasnie burza byla i lalo. Zglodnialam cos. I nie wiem co by tu zjesc hmmm... Na obiad byl rosol i nalesniki. A jutro jak to czesto po rosole - pomidorowa;)
 
Do góry