reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Super niech nam się rozpakowują majóweczki!!!

Mnie pobolewa podbrzusze częściej i mocniej niż zwykle. Fajnie jakby Wiktor się urodziłą jutro, bo ja się urodziłam 4 tylko, że grudnia. Ewentualnie 6 urodził się mąż. Chcielibyśmy pominąć 08.05 bo są imieniny Wiktora, a nie chcemy żeby miał imieniny i urodziny jednego dnia.
 
kessy kciuki!
eklerka nie jesteś sama! nie jesteś sama! uwierz w ludzi......... masz nas!
fluidy przesyłam do Ciebie,aby i u Ciebie poszło! :-)
 
ale cytrusek taki miniaturowy :-D:szok:
Kessy trzymamy kciuki &&&&
no eklerka chyba musisz się skusić na masaż szyjki :sorry::rofl2:u Kessy zadziałało natychmiast;-)
sama bym się skusiła, gdybym wiedziała kto w Opolu go wykonuje:-)
ale dziś mi zimno strasznie, mąż normalnie na krótki rękawek a ja cały czas niedogrzana:-(
 
milia spalam troche, poki co boje sie isc na kibelek;-) mierze wlasnie temp ale raczej nie mam, czulabym. ewentualnie moj organizm mogl zareagowac tak na wczorajszy obiad- bo mam cukrzyce a skusilam sie na taki normalny, ze smazonym kotletem z piersi, moze zoladek sie zbuntowal bo od kilku miesiecy jadlam tylko lekko.

Kessy kciuki!

Jejciu jakie te nasze bobasy piękne :) Niesamowite!
 
Ostatnia edycja:
duuuuuupa skurcze mi przeszły :/ o ile to w ogóle skurcze były a nie coś w stylu 'jest w ciąży to ją poboleje' ...
Ale przynajmniej zaliczyłam cudny spacer ze ślubnym :) aż żyć się chce gdy tak pięknie <3
eklerkaa nie trać ducha, postaraj się wykurzyć małą, była już w pełni engaged na ostatniej wizycie??
kessy trzymam kciuki, mas piękny dzień na poród ;)
Mateuszek straszna malizna, przecież on miał być wielki chłop!
 
Ja pospalam i bylam u rodzicow na kawie. Pogoda tragedia - leje jak nie wiem;]

Sembo - moje przepowiadajace to stawianie sie brzucha. Robi sie poprostu twardy jak kamien. Ale nic nie boli. Wiec nie wiem jak wygladaja takie 'prawdziwe' skurcze;)

Eklerkaa - eeeejjj no przeciez jeszcze my ci dotrzymujemy towarzystwa:p

Nanu - ty tak nie szalej, bo jestes w kolejce po mnie i Sembo:-p

Kessy - no to &&&& za szybki i bezbolesny porod;)

A Cytrynek cala mama - i wcale nie wyglada na 3,5kg:szok:

Pasowalo by poprasowac... Matkoooo jaki len ze mnie.... Gdzie ten syndrom wicia gniazda?:szok:
 
eklerka Ja toczę się niedaleko za Tobą... Pewnie też mnie czeka masaż szyjki w piątek :szok::angry: Już mi radość tyłek ściska... Chyba za dobrze tym naszym dzieciom w brzuchach. Trzymam za Ciebie kciuki, bo w pierwszej ciąży też tak czekałam jak Ty, teraz też się na to zapowiada i wiem jak to jest. Także nie zostałaś sama ;-)
 
reklama
Ej dziewczyny. Wcale nie taka malizna z cytrynowego syna. niemowlęta są po prostu małe :-D Głowa wielkości grapefruta a nie arbuza itd. ;-)
 
Do góry