reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

ej no przestraszyłyście mnie z ta opryszcza. Ale mam nadzieje ze to szybko przejdzie i nie wróci. W pierwszej ciązy tez mialam ale pod koniec 4 miesiaca.

citrus no dokładnie, ja teraz bedac w ciazy jak sie przejem to juz caly dzien zdycham i mi niedobrze:/
 
reklama
zawsze sobie obiecuję jeść mniej i nie wychodzi a uczucie pełności po pół godzinie mam obłędne...

Zapo przepraszam, zapomniałam o tym foteliku co ci miałam poszukać... my mamy taki (można w nim spać, pochylać do tyłu dość sporo i wg nas jest bardzo bezpieczny!! do tego możliwość montowania na dwóch rowerach np u mamy i taty za pomocą jednynie zaczepki na rurze pod siodełkiem):
HAMAX 2012 FOTELIK ROWEROWY ODCHYLANY NA ROWER (3026379033) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
w UK uratowali wcześniaka z 22 tyg. i żyje !!!!! teraz ma 2 latka i ma problemy ze słuchem jedynie.
a najdziwniejsze jest to ze ciąże możesz legalnie usunąć tu do 24 tyg.
To jest chory system.......!!!!!!



eklerkaa
, zgodnie z polskimi przepisami też do 24tc usuwana jest ciąża legalnie, jeśli są wskazania medyczne, a jeśli chodzi o chory system to uwierz mi to w jedna i druga stronę działa, niestety dla mnie ten 24tc to był wyrok..
 
dziewczyny matko jedyna ale produkcja:szok: jak człowiek ma więcej czasu w weekend to przez 2 dni raptem 6 str a jak tylko pół dnia go nie ma to od razu 15 do nadrabiania:eek:
Doczytałam ale nie odpiszę, przepraszam.
Mam dzisiaj doła strasznego i brak jakiejkolwiek chęci na wszystko:-( a w dodatku cały dzień chodzę jakaś głodna a dojeść nie mogę bo dieta:wściekła/y: Chyba ta pogoda tak na mnie działa;-)
 
Witajcie majówki! Doczytałam Was (ponad 20 stron) na raty. Dzisiaj miałam tragiczną noc (od razu marudzę i dołączam do"emerytek" ;-) ) zasnęłam może o 4 ranu i obudziłam się z bólem głowy o 9 i z biegunką :wściekła/y:
Dopiero po południu pospałam z 2 godziny..... Ale czuję się fatalnie. Dlatego tylko daję znak ze żyję...

KAJA - cudny synek!!!
 
Dzięki tym które próbowały doradzic!
kessy- daleko mamy do siebie ja jestem z Galway, będę rodzic w Galway University Hospital. Niestety opinie nienajlepsze :( Pewnie słyszałaś/czytałas o ostatnich wydarzeniach w tym szpitalu.
Co do grzyba to odpukac jesteśmy szczęściarzami, którzy nie mają z nim problemu :-).
Ja myslę, że to kwestia porządnego grzania w domu i jakości ocieplenia, ale fakt irlandzkie budownictwo pozostawia wiele do życzenia.
zapo- Nie chodzi o to, ze macica miałaby mi pęknąc przez zoo, a o fakt pęknięcia w miarę świeżych blizn/cięc na macicy po jej operacjach, a przez zzo moge tego bólu i krwawienia od razu niepoczuc, zdaję się w 100% na szybkośc reakcji maszyn pomiarowych.
Byłam prywatnie na kilku wizytach u polskiej ginekolog i szczerze za wiele mi niepomogła (ot tacy "super" lekarze emigrują ). Bardziej wyczułam, że namawiała mnie na cc.
Byłam także u innej ginekolog w szpitalu- młoda pakistanka i ta jak i moja irlandzka gin zachęcała do prób sn.
Oni tutaj generalnie są bardzo za sn, czasami nawet az za bardzo, są w stanie ryzykowac niedotlenieniem dziecka, niewspółmiernością barków, bardzooooo często pomagają sobie kleszczami czy vacuum itd na rzecz sn.
Ja należę do pozytywnie myslących osób i nastawiam się pozytywnie, sama sobie wmawiam że będzie wszystko ok, że pójdzie gładko, że przezyjemy cudowny, rodzinny poród i utulimy nasze zdrowe szczęście. Nie przeraża mnie ból itd. Ja jako mama dziecka rehabilitowanego przez 1,5 roku, a teraz z chorobą neurologiczną nie boję się niczego, poza właśnie niebezpieczeństwem zagrażającemu mojemu dziecku czy chorobą mojego dziecka.
Niechcę podjąc złej decyzji, ale myslę że zostane przy sn.
kaja- Cuuudowny ten Wasz Fabian! :tak: Rośnie jak na drożdżach

Czy moge dołączyc do zamkniętej grupy na fb? Wysłałam zaproszenie, ale z tego co widze to chyba do złej osoby bo teraz wygląda na to, ze zajęła się tym sembo?

Tyle piszecie, ze ja nim napisze tych kilka słów to tu już jest dodatkowo 3 zapisane strony. Szok!!! :szok:
 
No to fakt :) dziś produkcja postów idzie pełną parą ;-)

Mój D poszedł na piwo z kolegami z pracy, ja dziś poprasowałam moją tonę ubrań zalegających w szafie, wstawiłam kolejne 3 prania (w tym 2 dzieciowe).
 
reklama
noirel nie całuj się:-)
ja niestety przez wirus opryszczki straciłam 2 ciążę... było minęło ale straszny uraz został...

aj z tymi wcześniakami.. wiem jak wyglądał mój i nie wyobrażam sobie dziecka jeszcze 3 tyg młodszego!!! u nas ratuje się ciąże od 23 tyg chyba..

ja się nażarłam ogórkowej i znów napęczniałam, normalnie duże dziecko- umiaru nie ma a potem zdycha!!!

ja miałm opryszczkę par razy w liceum i na studiach i strasznie się bałam jak się dowiedziałam o ciąży.
 
Do góry