reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam się po choróbsku i totalnym braku energii,
Kaja piękne zdjęcie :)
Tylko chwilika mój ginekolog też zachęca do sn jak tylko się da, ale powiedział, ze moje zdanie jest dla niego najwazniejsze , nie wiem co zrobić.
Co do fb, to jak dziewczyny z marca 2010 wpadły na ten pomysł, to był to koniec marcówek na bb
 
reklama
Mamie zamówiłam na środę bukiet kwiatów z okazji imienin, o taki ładny?
ciekawe czy jej sie spodoba :)


bo002-12ed.jpg

Ale jestem pewna że zaraz pochwali się swojej koleżance która ma idealnych 2 synów w anglii i prawie za każdym razem kiedy do mamy dzwonie na skype musi sie znaleźć tekst "a kobylarzowe chłopaki...." :D wrrrr... biedna mama wierzy im że w anglii zarabia się miliony i kupują co miesiąc nowego mercedesa klasy C, denerwuje mnie ona nie raz przez te teksty i swoja naiwnością ale i tak ja kocham hehe.
 

Załączniki

  • bo002-12ed.jpg
    bo002-12ed.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 17
Ostatnia edycja:
eklerka ja też codziennie nie śpię o tej porze tylko nie zawsze mam jeszcze siłę się produkować;-)
czekam jak zwykle na mój posiłek nocny między 2 a 3 (wrrr ta cukrzyca) i nie opłaca mi się zasypiać. Za to śpię sobie do południa codziennie:-D a potem nadrabiam jak ten osioł bo na BB taka produkcja;-)
teraz sobie szperam na allegro i szukam brakujących rzeczy do wyprawki:-)
 
Natalia - aaa to takie buty :D ja tez szperam sobie na ebay'u i dokupuje cos jak nie ubranko dla dziecka, to na siebie cos patrze...!
współczuje Ci z ta cukrzycą... a ja nie raz też drzemne sobie w południe z Michałem, wiec nie jest zle :)
Ide wysuszyć sobie włosy i spać
buziaki i dobrej nocy życzę :**
 
Ostatnia edycja:
eklerka- sliczne kwiaty! Ja tez niespie, w tej ciazy to i u mnie norma, tylko niestety w dzien niema kiedy odespac... Straszne mam od kilku godzin skurcze i napiera mnie w kroczu az sie martwie. Synus wybieral sie na ten swiat w 35tc i podobne parcie w kroczu czulam, gdy byl juz nisko w kanale i rozwarcie postepowalo, a tu przeciez dopiero 30t zakonczony :-( Spokojnej nocy kobietki!
 
reklama
Tylko-chwilka - no weź nie strasz nawet! kurde teraz to dopiero nie będę mogła zasnąć bo będę myślała o Tobie !!! weź się połóż, odpręż albo wes kąpiel i no-spe koniecznie. Jak pierwsze dziecko było przedwcześnie to duża szansa że drugie też będzie wcześniej. 3maj się kochana
 
Ostatnia edycja:
Do góry