reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

kaja zazdroszczę Ci strasznie wiem że to samolubne i powinnam cieszyć się że malutka siedzi w brzuszku, ale tak bym już ją chciała przytulić. Zdrówka dla Ciebie i Twoich bąbelków :-)
 
reklama
pol dnia mnie nie bylo a tu tyle stron do nadrobienia :)

j-ulka- ja konta na fb tez nie posiadam :) i tez nie zamierzam, posiadalam ale mnie to nie "krecilo" :) nawet troche nie pozytywne zdanie mam o tego typu portalach

tylko-chwilka- przeciez podczas porodu sn bedziesz monitorowana i ty i dziecko jesli cos sie zacznie dziac to 5 minut i robia cc, ja akurat tez ze wzgledu na pierwsza cc i strach o dziecko (no i obecnie tez polozenie dziecka itpo...) napewno cc, ale jesli chcesz sn to czemu mialabys nie probowac
omawialas juz swoje obawy z lekarzem, ze strony medycznej to on powinien przeciez pomoc ci podjac decyzje, jesli mialoby byc niebezpiecznie to wtedy wiadomo cc

k.a.j.a- Fabianek cudny, super ze juz poodlaczany, trzymam kciuki by wszystko bylo ok

Kaja <3 zakochałam się :szok:

Elajar ja bym temu panu powiedziała, że starość to też nie choroba tylko stan fizjologiczny ;-)
tez prawda :)
 
Nie wierzę! :szok:
Na Planete leci program o amerykańskiej klinice, w której ratuje się totalnie skrajne wcześniaki. Pokazywali maluszki z 24., 25. tygodnia ciąży, oczywiście spłakałam się jak fretka, takie maleństwa jeszcze owłosione na brzuszkach! Chryste, takie drobinki maciupeńkie...

(A to program o sztucznych macicach, czy coś w ten deseń)
 
Ostatnia edycja:
Nie wierzę! :szok:
Na Planete leci program o amerykańskiej klinice, w której ratuje się totalnie skrajne wcześniaki. Pokazywali maluszki z 24., 25. tygodnia ciąży, oczywiście spłakałam się jak fretka, takie maleństwa jeszcze owłosione na brzuszkach! Chryste, takie drobinki maciupeńkie...

(A to program o sztucznych macicach, czy coś w ten deseń)

w UK uratowali wcześniaka z 22 tyg. i żyje !!!!! teraz ma 2 latka i ma problemy ze słuchem jedynie.
a najdziwniejsze jest to ze ciąże możesz legalnie usunąć tu do 24 tyg.
To jest chory system.......!!!!!!
 
noirel nie całuj się:-)
ja niestety przez wirus opryszczki straciłam 2 ciążę... było minęło ale straszny uraz został...

aj z tymi wcześniakami.. wiem jak wyglądał mój i nie wyobrażam sobie dziecka jeszcze 3 tyg młodszego!!! u nas ratuje się ciąże od 23 tyg chyba..

ja się nażarłam ogórkowej i znów napęczniałam, normalnie duże dziecko- umiaru nie ma a potem zdycha!!!
 
reklama
W ciąży takie najedzenie się jest chyba jeszcze bardziej nieprzyjemne niż zwykle... Nie ma tyle miejsca w żołądku i jest ble :sorry:
 
Do góry