reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kartagina ja dla nas też normalnie nie prasuję tylko siup po praniu do szafy a jak bardzo zmięte to dopiero przed wyjsciem. Dla małej też zamierzam na samym początku po lewej stronie tylko prasować a potem już wcale:-)

dobra idę mierzyć cukier po 2 śniadaniu:baffled:
 
reklama
Fiołkowa rzeczywiście łykasz sporą dawkę magnezu, ale rozumiem, że to z powodu dodatkowych skurczy w sercu i twardnienia brzucha; czytałam, że magnez lepiej się wchłaniania z nabiałem, ale też z mięsem czy rybami, natomiast gorzej z owocami, warzywami (soki itp), czy też z herbatą;
sama do tej pory nie niedawna nie zwracałam uwagi, czym popijam witaminy itp, ale ciąża wiele zmieniła nie tylko w tej kwestii :)

Kartagina dobrze, że jesteś już w domu i możesz liczyć na pomoc rodziny; podobnie jak dziewczyny oprócz ogólnych witamin też przyjmuje dodatkowo magnez, Aspargin, ale na razie 3x1, z tym że też pewnie będę musiała go zwiększyć
 
dzwoniłam na maternity ward, powiedziałam położnej co z moja łapą się dzieje więc poleciła mi iść do GP, zadzwoniłam do przychodni, zaproponowano mi wizytę na 3/3 ... No więc powiedziałam babce na recepcji ocb i nagle znalazła się wizyta na dziś na 16:10. Pójdę, niech sprawdzą. Połozna się martwiła o żyły moje. Mam nadzieję że to jednak tylko ten płyn.
 
Też muszę się "dołykać" magnezu, bo odkąd jestem w szpitalu, jadę tylko na Fenoterolu, a podejrzewam że będę się czuła bezpieczniej łykając dodatkowo magnez, tym bardziej że twardnienia występują. Sporadycznie, ale występują. Kilka dni bez magnezu i powieki mi latają jak oszalałe... Obłęd :-D

Sorry Dziewuszki, że nie odnoszę się do Waszych poszczególnych wypowiedzi, ale transfer internetu mi się kończy i wolałabym z nim wytrzymać do jutra :-p
 
Kartagina ja lykam tylko magnez z potasem tj. Aspargin - w sumie 4 tabletki dziennie .Mam bardzo dobre wyniki z krwi wiec wychodze z zalozenia,ze nie chce lykac dodatkowych witamin , bo sa mi one zbedne .
 
a co tu taka cisza? wywiało wszystkie? czy śniegiem zasypało?:-) a może Kajunie pojechałyście odwiedzić?:-) kompa mi śmignął M bo jak byłam z nim w szpitalu to nie mógł w swoje ulubione kierki grać więc dziś sobie odbił, a teraz śmigają z małą na karate, synuś już przygotowany do snu w łóżeczku więc luzik:tak: normalnie aż nie wierzę! tylko 4 razy dziś przybrałam pozycję pionową!!! kolacja na stole więc wstanę jeszcze raz, może dwa (umyć się i siknąć) i tyle na dziś:szok: a jutro od 8 koleżanka niańkuje małego więc znów będę pobijać rekordy aż dojdę do 34tyg:rofl2:

co u was?
 
ja mam mega zły humor. wszystko mnie wk......:wściekła/y:
mąż w szczególności bo nie widzi w niczym problemu ,a jak trzeba wydać na wózek ,fotelik 3000 zł to ja w tym widzę problem. on nie :no:
zresztą ja mam dziś wisielczy humor.

jutro jadę do sklepu odebrac wózek, kupic sterylizator materacyk, fotelik i to mnie bardzo pociesza :)

dziś jeszcze idę się spotkać z przyjaciólkami.
 
reklama
po lekarzu, dalej pani dok uważa że to wszystko 'uroki' ciąży, że najwyżej młoda się urodzi trochę wcześniej (czemu? bo ja wiem) poza tym pomacała, pobadała, Lara dalej twardo głową w dół, serduszko bije 160 :D mocz ok ciśnienie 130/70. A ręka jak była sztywna tak i jest teraz :/
 
Do góry