reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witajcie, padam tak mi się spać chce, więc wybaczcie, jeśli komuś nie odpiszę.

Zanetaa, Kugela, anik, współczuję teściowych/teściów.

Czarnula, fajnie że jesteś.

Fiore, Twoja V jest słodka i już po zdjęciach widać, że jest taka "delikatna".

I nie wiem co komu jeszcze, aaa wiem. Z tymi zdjęciami i kuponami to kupon załącza się jako plik pdf przy wysyłaniu zdjęć. Ja też korzystam z kuponów na zdjęcia i już mam z 300 wywyołanych z czego 1/3 juz mi pokradli.

My na dzień dziadka i babci zamówiliśmy kalendarze magnetyczne na lodówkę ze zdjęciem Ninki.

To na tyle, bo od wczoraj mam deficyt snu, mała od 2 do 5 gadała ze smoczkiem a ja mam dość. W dodatku mój R. znów chyba ma złe dni. Spadam. Buziaki

A i jeszcze &&&&&&&&&&& za Aliego!
 
reklama
Przypomnialo mi sie, co chcialam Wam napisac!!! Jak chcecie prosta laurke, nie wymagajaca wysilku tudziez prosty "odcisk" lapki to mozna po prostu raczke... skserowac :-pMoj zakochany (jak wiekszosc facetow) w technice malz pozwala sie Oliverowi bawic jego sluzbowym kombajnem drukarka-skaner-kopiarka i Oli "sam" sobie skserowal raczke :-) Wyszlo swietnie! Nie wiem jakby bylo ze skanowaniem ale jak macie takie urzadzenie pod reka to sie mozecie pobawic - dzieci wspolpracuja przy tym chetniej niz przy odlewach a wydruk mozna zintegrowac w laurke albo dac po prostu tak albo albo itp itd - zaleznie od fantazji :tak:
 
annte - chyba pomyliłaś mnie z nutą ;) ja się na teściową nie żaliłam, a jak czytam przeżycia dziewczyn, to już nie narzekam na rzadkie wybryki mojej... :no::no:
 
Kugela: az wyprobuje bo brak pomyslu :) dzieki xxx

Ja tez nie bede narzekac na tesciowa bo widze ze niektore maja duzo duzo gorzej :(
 
Witam, my juz po sniadaniu, ale jeszcze siedzimy sobie na tarasie. Dzis sardynki i bialy ser :) po wzorajszym upale nieco lepiej, ale tez cieplo, bo jakies 30 stopni - przesylam wszystkim slonce, bo sie skarzycie, ze szaroburo. Niestety upaly maja tez swoje zle strony, znowu sa pozary. Kolezanki rodzice mieszkaja 1km od linii pozaru i sa przygotowani, by w kazdej chwili uciekac :(

Czarnula ciesze sie, ze wrocilas i duze kciuki, by wam sie udalo!

Dobra cena za zdjecia, chyba bede tez zamawiac bezposrednio w pl, bo tu place 9c (ok. 27gr) za sztuke, a do tego przesylka kilkanascie dolarow...

Wszystkim chorowitkom zycze duuuuzo zdrowia, a opiekunom cierpliwosci!

No i na tyle, bo dziec sie nudzi, trzeba malucha umyc i moze usnie...?
 
reklama
Do góry