reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Ostatnio boję się tu wchodzić, tyle się dzieje, chociaż fakt, że wszystkie jeszcze w dwupakach jest pocieszający.

U mnie tylko czasem nacisk na krocze i lekki ból, czy ból kręgosłupa, ale jak się położę to przechodzi - więc bezstresowo. W sumie dobrze, bo rodzić chcę u rodziców w Łodzi, a dopiero pod koniec kwietnia planuję tam się przenieść.

&&&&& za wszystkie potrzebujące i cierpiące
Fiore - Gratulacje
 
reklama
Carmella - mam nadzieję, że skurcze to fałszywy alarm i wrócisz szybko do domu, ale zawsze lepiej sprawdzić:tak:

Fiore - super wieści:-)

Poczytałam i korzystając z okazji, że Lenka zasnęła- ja tez idę w kimę;-) Ostatnio 2h spanko serwuję sobie codziennie i dobrze mi robi.
 
A ja właśnie po spanku nie wiem czy to pogoda czy co nie lubię spać w dzień bo potem rozbita chodzę no ale cóż skoro przysypiam to korzystam za mniej więcej miesiąc w ogóle spania będzie jak na lekarstwo
 
Carmella mam nadzieje ze wszystko jest ok i jeszcze troszke wytrzymacie w dwupaku. Daj znac co i jak &&&&&& Jak to mowia przezorny zawsze ubezpieczony wiec nie zaszkodzi sprawdzic na ip co to moze byc
A co do kosmetykow dla maluszka to ja zakupiłam plyn z nivea 2w1 i balsamik nivea, do pupci kupie linomag no i jakis kremik do buzki. Nie bede przesadzac z kosmetykami prawdopodobnie mamy dostac jakas paczke ze szpitala i tam tez sa jakies probki. Zobaczymy co bedzie słuzyc malenstwu
Az sie nie chce wierzyc ze czerwcoweczki zaczynaja sie rozpakowywac, dobrze, ze my jestesmy jeszcze wszystkie 2w1 oby jak najdluzej.
Jak tak Was czytam to chyba tez chociaz po czesci spakuje torbe do szpitala....bo jakos nie moge sie za nia zabrac:-D
 
Fiore - &&&, na pewno jeszcze troszkę wytrzymasz.

Mysio - super, że wszystko ok ;-)

ja mam straszne parcie na pęcherz - wyjdę z wc, minie 5 minut i szłabym znowu... Mam nadzieję, że dlatego tak jest, iż główka mojego maleństwa jest już bardzo nisko i uciska...
 
Anik. ja tez non stop kursuje z kanapy do toalety...ile mozna juz jestem tym zmeczona, nie mam siły sie ruszac :zawstydzona/y::eek::-) najgorsze jest to wstawanie w nocy po 3-4 razy, ale chyba czas sie przyzwyczajać i nie narzekac :-p
 
A ja zamiast spać to kilka brzusiowych fotek kazałam M. wreszcie cyknąć, bo niebawem się brzucha pozbędę a fotek wcale nie mam.

Od wczoraj walczę ze zgagą i też piję jak smok.
 
reklama
Do góry