reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witam,

ja też dołączam się do tych niewyspanych - zasnęłam dopiero ok. 3, a wstałam po 7 :baffled:. Na szczęście za oknem słonko, które choć trochę rekompensuje mój stan :happy:. Dziś na 16:30 mam wizytę i mam nadzieję, że czas szybko zleci, bo już bym chciała wiedzieć co i jak.
 
reklama
Witam i ja z cieplej acz pochmurnej Germanii.
U nas noc standardowo na raty...teraz reanimuje sie kaffka bezkofeinowa.Czekam az mi sie wlaczy syndrom wicia gniazda bo mam tone rzeczy do poprania i uprasowania a kompletnie mi sie niechce.34 tydzien juz leci a ja jestem jeszcze w proszku.
Olisia sto lat kochana !!!
 
zaneta, fiore do innej przychodni nie mamy prawa isc tylko do tej do której nalezymy. w szpitalu nas nie przyjmą, bo to są godziny dzialania przychodni a przychodnia niby ma obowiązek nas pryjąc. A nagły wypadek to nie jest. Jak bym się uparła i okupowąła to przyjęli by mnie w naszej przychodni ale jest tylko lekarka, która za kazdym razem jjak u niej bylismy dawała Kubie leki po których ląduje w spzitalu. On ma ostrą astmę i nie wszytsko moze brac ale ona zawse wie lepiej, wiec nie widze sensu do niej isc. Z Michałem bym poszła ale z Kubą zwyczajnie się boję. A. od rana próbuje znaleźć kogoś prywatnie ale nikt nie odbiera (albo śpią albo są w szpitalach) Żałuję, ze wczoraj nie pojechalam do szpitala ale nie spodziewałam się takiej sytuacji a w sumie poza wysoką temperaturą nie ma żadnych widocznych objawów
 
Ostatnia edycja:
Przyznam szczerze, że drętwieję jak tylko widzę nową wiadomość na szpitalnym wątku. Na szczęście wieści dobre i oby tak dalej. Oby jak najdłużej Karolinka była w brzuszku.
Olisia najlepszego i spełnienia marzeń.
Ja właśnie sobie zrobiłam kawę z lodami na poprawę humoru bo za oknem szaro i brzydko. Dzisiaj postanowiłam trochę poćwiczyć jogę bo przez zębowe przeboje się opuściłam a czuje, że mi brakuje ćwiczeń. Na szkole rodzenia to jednak nie to samo. Musze tylko poczekać aż pies pójdzie spać, bo on najchętniej ćwiczyłby ze mną i zajmuje mi matę :-)
Ja siary jeszcze nie mam, ale nie martwię się tym. Jest jeszcze czas.
Co do spania to ja jeszcze raz polecę poduszkę rogal. Mam taką od 2 miesięcy i naprawdę jest super. Właściwie to w domu uwielbiają ją wszyscy. W. się zastanawia czy też sobie takiej nie kupić bo lubi spać na boku, a i pies nie pogardzi żeby się w niej w kulkę zwinąć.
 
Nie lubię poniedziałków.Nie lubię niewyspanych nocy ,bóli pleców ,opuchniętych nóg i innych niedogodności.Olisia wszystkiego dobrego.Za potrzebujące && .Dziś prasuję stos ubranek czekam aż doschną .Po tym będę prała pościele ,kocyki ,beciki itp itd.No i jak mój M nie pracuje to mało na BB siedze bo on mnie wygania sprzed kompa i mam zaległości .Oby tydzień był dla nas pomyślny:-)
 
Olisiaa - wszystkiego naj naj.

U mnie tez jeszcze siary nie ma, ale w pierwszej ciąży nie było prawie do końca, a z karmieniem nie miałam problemu :)
Wtedy nie miałam też skurczy przepowiadających, a teraz 30 tydzień, a ja się czuję jakbym miała bolesny okres.

Dla tych co mają problemy z biodrem - ja z rwą kulszową (ból w biodrze) wylądowałam parę miesięcy temu na rehabilitacji. Założyli mi jakieś magiczne plastry na plecy, odciążające, nie przeciwbólowe i wszystko przeszło. Może warto spróbować.
 
Witam się z porannym bólem głowy - to chyba wszystko przez tą pogodę :baffled:
Może kawka pomoże, zaraz sprawdzę :-D Jest mglisto i paskudnie, szkoda, bo tęsknię już za słoneczkiem.
Olisiaa - wszystkiego najlepszego! :tak: Lekkiego porodu, spełnienia marzeń i samych radości :tak:

Fajnie, że z As jest dobrze póki co, niech się dziewczyna trzyma jak najdłużej.
Ja nockę w miarę przespałam, nie licząc wycieczek do wc, ale one wpisały się już na stałe w mój harmonogram :-D Chce mi się spać, ale jak się położę, to nie mogę zasnąć, może w dzień załapię się na jakąś drzemkę, albo cosik...

Kompletny brak planów na obiad - podpowiedzcie, co dzisiaj gotujecie, może zgapię :-D Bo zupełnie nie wiem, co zrobić... Zjadłabym coś dobrego i nie ciężkostrawnego, o...

Miłego dzionka :-D
 
dzien dobry dziewczynki! ja bylam 2 dni bez internetu, wczoraj udalo mi sie na chwile wejsc i cos tam przeczytac ale juz nie udalo mi sie nic napisac. weekend minal mi fajnie, w sobote mielismy gosci, wczoraj tez. pogoda fajna, dzisiaj troche pochmurno ale cieplo. slyszalam takie prognozy ze maj ma byc upalny, 30 stopni. ale widomo z tymi dlugoterminowymi prognozami nigdy nic nie wiadomo.
moje nocki ostatnio nie sa najgorsze, tylko 2 pobudki w nocy wiec jest niezle. obym nie zapeszyla :)
fiore, spoznione zyczenia i buziaczki urodzinowe dla coreczki!!!
Olisiaa, wszystkiego naj naj naj w dniu urodzin!!!
dobrze ze As nadal w dwupaku i oby jak najdluzej wytrwaly! wierze ze tak bedzie!
dziewczynki, zycze Wam milego dnia, ja zaraz na sniadanko zmykam :*
 
Witam sie i ja:-)

Olisiaa wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń.

Fiore spóźnione ale szczere życzenia dla małej księżniczki:-).

Ja też dołączam do tych niewyspanych, dzisiaj jakoś wyjątkowo obudziłam się o 4 i też nie mogłam zasnąć, chociaż zazwyczaj nie mam z tym problemu:blink:.

Jeśli chodzi o dolegliwości ciążowe to ja się już przyzwyczaiłam do tego że czuję się jak wieloryb;-) i powiem szczerze że będzie mi troszkę tego brakowało po porodzie (w szczególności kopniaczków ). Chyba po prostu lubię być w ciąży;-).

Kilolku zdrówka dla Kubusia, u nas w przychodni jest to samo, telefonów nie odbierają , trzeba osobiście po czym oświadczają że nie ma numerków:crazy:.

Ok, zmykam zrobić sobie kawkę.
 
reklama
Olisiaa wszystkiego naj naj naj i szczesliwego rozwiazania! kwiaty23.jpg


Fiore spoznione ale szczere zyczenia dla twojej córeczki :-)

Ja siary jeszcze nie mam ale to i dobrze przynajmniej nic mi sie nie brudzi :tak: a co do spania to mi juz teraz coraz bardziej nie wygodnie ,najgorzej jest sie przewrócic z boku na bok bo jednak ten brzuchol coraz wiekszy:dry: i dzidzia juz spora no jest co dzwigac :sorry2:

As &&& i za wszystkie wizytujace dzisiaj tez &&& i potrzebujace
 
Do góry