reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

Olisia - wszystkiego naj, naj...:-) spokojnej końcówki ciąży i szcęśliwego rozwiązania :-)
Fiore - spóźnione życzenia urodzinowe dla V. Ucałuj Ją od jeszcze jednej ciotki. A impreza się udała?
Gia - powodzenia na dzisiejszej wizycie.
Katasza - a propos poduszki rogala..jest ZNAKOMITA i faktycznie dla wszystkich. Mój jamnik wykorzystał okazję zaraz pierwszego dnia po zakupie i uznał, że jest wprost idealna dla niego..i od tej pory nawet jak ja siedzę, to próbuję mnie z niej wygryźć, a jak już wstanę to nie ma opcji, zeby do niej nie wlazł, haha..:-) teraz to ja się śmieje, bo i tak będę prała, ale potem z dzieciakami,to jamniol się musi jakoś oduczyć :szok:
 
reklama
Może, choć moja Mała przynajmniej od 19 tygodnia główką na dole leży a wcześniej mnie nie ciągnęło.
Mnie tez ciagnelo ostatnie 3 dni...teraz sie uspokoilo... ja tam stawiam ze macica sie jeszcze rozciaga... gdzies ten maluch musi sie zmiescic :) dopoki nie krwawie i mlody sie rusza to sie nie martwie... choc przyjemne to nie jest.
 
Ja wolę nie mierzyć ubrań sprzed ciąży - nie chcę się dobijać i psuć sobie humoru :-D Majtki sprzed ciąży jeszcze wchodzą, ale uciskają mnie pod brzuchem, więc wkładam tylko te bardziej rozciągliwe. Ciążowe duże a'la żagle mam tylko jedne. Swoją drogą - nie wiem, czy czytałyście książkę Kaz Cooke "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Dostałam ją od znajomej i po prostu pokładałam się ze śmiechu, polecam serdecznie - na poprawę humoru :-D:-D
 
ja juz na poczatku ciazy nie miescilam sie w normalne ubrania wiec teraz tez nic nie przymierzam zeby sie nie dobijac. jedyne co to majtki mam sprzed ciazy ale tez nie wszystkie sie nadaja. mam nadzieje ze jakos potem udam mi sie wbic w ulubione rurki...
anik, ja tez dostalam te ksiazke jakis czas temu i tez polecam :)
 
a propos ubrań to ja Wam powiem więcej, zwłaszcza Mamom, które czekają dopiero na pierwsze dzieciątko..
Z natury jestem szczupła, w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg, ale biodra i uda rozciągnęły się tak, ze w spodnie sprzed ciąży to weszłam dopiero jakieś 3 miesiące po porodzie (wcześniej wchodziły mi a do kolan) :szok: i to po ciwczeniach na rolkach masażerach chyba tak 2 razy w tyg.

takze wszystko przed nami, haha:-)
 
Co do wagi, to mam tylko cichą nadzieję, że po ciąży będzie spadać. Ja nigdy się nie odchudzałam. Poza czasem kiedy karmiłam syna (i to tylko na początku) nigdy nie byłam nawet na diecie i nie zamierzam. Co prawda lubię sport, taniec, ale na to od razu nie będę miała czasu. A wyłapię pewnie niezłą wagę, bo leżenie i ograniczony wysiłek w trzecim trymestrze jak najbardziej temu sprzyjają.
 
Ostatnia edycja:
Witam!!!

As &&&&&& trzymajcie się cieplutko dziewczynki!!!

Olisiaa sto latek! Poza tym to wiesz... szybkiego i bezbolesnego rozwiązania :-p

Idę się po mału szykować bo na 15:30 mam gina :-) dziś pewnie bez usg ale tak w sumie to i tak już ciężko dostrzec coś widocznego... :-D

Nie mam wagi w domu, ciekawe ile przybyło? :sorry2::-D

Miłego popołudnia!

Zajrzę wieczorem :tak:
 
OLISSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!:-):-)

Za wszystkie wizytujące się dziś kciuki &&&&&&&&&&&&&&:tak:
fiore spóźnione sto lat dla V:-)

My weekend spędziliśmy u rodziców S więc do was nie zaglądałam tylko wczoraj przed snem troszkę doczytałam. Dziś remont pełną parą malowanie reszty pomieszczeń do piątku S chce wszystko skończyć, później musimy jeszcze podjechać po meblościankę którą sobie upatrzyliśmy i w przyszłym tyg w końcu będę mogła poprać i poprasować ciuszki Oliwiera i w końcu je poukładać:-):-)
 
reklama
Do góry