reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Witajcie poniedzialkowo, ja dopiero co oczy otwarłam i oczywiscie zaraz komp musial byc wlaczony....ostatnio jestem uzalezniona od niego, wszystko przez BB :-D
Nocka minela nawet spokojnie i oby dzien byl podoby.
justyna dzieki za pamiec i zyczenia...milo tak z samego rana...jaka niespodzianka
 
reklama
Witam i ja!
Tak fajnie mi się rano spało i obudził mnie R. telefonem, no nic, pomyślałam, że chyba coś zjem i położę się znowu, ale nie wiem czy mi nie szkoda dnia.
Olisiaa wszystkiego najlepszego z okazji urodzi!!!
Mamamalwina fakt, ciąża to cudowny czas oczekiwania, ale szczerzę zazdroszczę Ci takiego optymistycznego podejścia i brak uciążliwości. Dla mnie noc bywa koszmarem, a każde przewrócenie się na drugi bok prawie doprowadza mnie do płaczu, zgaga już chyba nigdy mnie nie opuści, a do pękającego kręgosłupa i bolących nóg pomału się przyzwyczajam :-)
Nie ma jak trochę optymizmu z rana! Tak na prawdę nie jest tak bardzo źle, wszystko jest do przejścia, ale momentami, kiedy wszystko się kumuluje mam dość i chciałabym aby był już finał, którego też się boję. Tłumaczę sobie, że muszę przez to przejść, bo nie ma wyjścia i już.
Wczoraj po położeniu się do łóżka mała ta skakała i tak kopała, że aż R. zapytał, jak ja to znoszę. Dała nieźle czadu, a dziś jeszcze śpi chyba, bo spokój.
U mnie dzień pochmurny, a wczoraj było ślicznie, no ale nic "w marcu jak w garncu", raz tak raz tak. Dobrze, że już coraz cieplej. Ciekawe czy sprawdzą się prognozy i będzie po 20 st. C. Oby w maju nie było jeszcze upałów, tylko przyjemna ciepła wiosna.
Kurde, jakieś buty trzeba na wiosnę kupić, ale nie mam pomysłu :baffled: To jest dla mnie zawsze problem.
No nic, pouzewnętrzniałam się i zyczę Wam wszystkim miłego dnia!
 
Witajcie, ja po zarwanej nocce - walczyłam z Kuby goraczką
baffled5wh.gif
od 7 próbuję się dodzwonic do przychodni, w koncu A. urwał sie z pracy i pojechał i co się okazało? że jest tylko 1 pediatra rano 3 godziny
realmad2.gif
i to w dodatku baba tak beznadziiejna, ze nie warto sie pchac, bo numerków oczywiscie ju nie ma a poczekalnia pelna ludzi
 
Olisia - najlepsiejszego;)

też się budziłam i jęczałam za każdym obrotem z boku na bok, Misiek łaził co chwila i grzebał w szafce ze słodyczami, a jak wracał do łóżka to momentalnie się usypiał i chrapał:/ co prawda kiedy nie pali to chrapie mniej i ciszej, ale i tak mnie to wyprowadzało z równowagi - zwłaszcza po nerwowym dniu. o dziwo - czuję się wyspana, ciekawe jak długo.
szykujemy się psychicznie na dentystę - Barti oświadczył mi, że nie pójdzie i nie obchodzi go, że później kupimy nagrodę:/ będzie ostro, zwłaszcza, że mamy pół godzinki drogi na pieszo.. a tu tak szaro - buro.. no cóż, odwiedzimy dziecięcy, to sobie humor poprawię, a co!

miłego dnia Kochane:))


Kilolciu - a jakaś inna przychodnia? albo dyżur? chore dziecko muszą przyjąć. najwyżej szpital - u nas przyjmą, zbadają, wypiszą antybiotyk (jak trzeba) i do domu. jeśli bardzo się Mały męczy, to można spróbować?
 
Ostatnia edycja:
Lilianna dziękujemy za wieści od As! Niech się dziewczyny trzymają!!!! Będzie dobrze!!! Kciuki cały czas zaciśnięte!!!
 
Witamy się poniedziałkowo;-)

Olisia, wszystkiego najlepszego!!! wesołego, niezapomnianego porodu w odpowiednim terminie i duuuużo szczęścia:-):-).

Kciuki za potrzebujące!
 
Witajcie Ponownie!
Udalo mi sie ponownie zasnac po 6 i wstalam przed 9 - S ma na noc a i V sie obudzila dopiero przed chwila,wiec jakos podespalam,ale jestem nie do zycia calkowicie.

Kilolek-tez pomyslalam,moze inny pediatra lub ewentualnie do szpitala na dyzur,dziecko musza przyjsc i przebadac,nie ma sensu by sie meczyl!

Olisiaa
spelnienia slodkich snow,zrealizowania planow i marzen,moc milosci i radosci :*

Lillijana
dziekuje za wiadomosc od As &&& i :* :* :*
 
reklama
Witam:tak: U mnie tez masakra z przewracaniem sie z boku na bok:baffled:Jak podloze sobie poduszke pod biodro to boli mnie ramie i i tak musze sie przewrocic na drugi bok a wtedy boli brzuch:no:Ach jeszcze troche i bedzie dobrze:tak:
Olisia wszystkiego najlepszego,szybkiego porodu o czasie:tak:

zanetaa trzymam kciuki za Bartka u dentysty:tak:
Lillijana dziekuje za wiesci od AS kciuki dalej zacisniete:tak:
U nas tez pogoda nie zaciekawa:baffled:Co do siary ja mam ale nie wiem od kiedy bo sama mi nie wycieka,wczoraj nacisnelam sutki to mi kilka kropek sie pojawilo:tak:
Zycze milego dnia,a dla potrzebujacych &&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry