reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Martuś po takiej ilości to nawet Ciebie nie przeczyści ,więc spoko.

Zaneta piękne ciasto.

Wikasik gratuluję synusia !!!!

Dziewczynki u suzi jest podejrzenie na jakiegoś guza nadnerczy i stąd mogą być takie wysokie skoki ciśnienia.
Wiadomo już ,że suzi do końca musi pozostać w szpitalu .:sorry2:
Najważniejsze -cisnienie sie ustabilizowało.
Pozdrawia Was wszystkie i prosi o kciuki .
W razie zagrożenia życia będą ratować ją nie dziecko ,więc sytuacja jest naprawdę poważna.
pomódlcie się w jej intencji.
Teraz tyle tylko można zrobić ..:-:)-:)-(

Witajcie nocnie.:-D:-D:-D
Właśnie jem kolację i lada moment zamierzam położyć się spać .;-):-):-):-)
 
Smutne wiesci :( Wierze, ze wszystko sie dobrze skonczy i mimo problemow, bedzie zdrowa i ona i dzieciatko. Wszystko w rekach Boga. Bde pamietac w modlitwie, pozdrow ja bardzo bardzo serdecznie!
 
Wikasik, gratuluję synka:-)
As, dzięki za wieści o Suzi. Będę pamiętała o niej w modlitwie, wierzę, że wszystko skończy się szczęśliwie....
 
"Wierzysz, że Bóg się zrodził w betlejemskim żłobie...
...lecz biada ci, jeśli nie narodził się w tobie!"

(Adam Mickiewicz)


W ten wieczór Wigilijny
niech przy Waszym stole
panuje zgoda i miłość,
a poczucie rodzinnego ciepła i jedności będzie mocnym fundamentem, dodającym sił i odwagi
podczas podejmowania najwazniejszych życiowych decyzji.





 
suzi bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo oraz przesyłam całe mnóstwo pozytywnej energii :-* Wierzę,że wszystko będzie dobrze.
 
Witajcie Kochane!
Ja codziennie o Was mysle i przesylam Wam zawsze duzo cieplych i pozytywnych wibracji,bo kazda z nas tego potrzebuje,takze spedzcie milo Swieta i w spokoju ducha.
Wstalam dzis rano ponownie o wiele za wczesnie i po zbyt malej ilosci snu,ale nie wchodzilam na internet,bo mnie mdlilo.Do tego boli mnie bardzo w krzyzu,wiec staram sie przybierac takie pozycje lezace,zeby jakos sobie ulzyc.Przejdzie z czasem,nie ma sie co martwic.
Jutro w poludnie przychodza goscie,dobrze ze wiele do zrobienia nie ma,a i Maz i Mama,zajeli sie minimum.Wielkiego obzarstwa nie bedzie,wiec bardzo sie z tego ciesze.Potem moze sie przejdziemy do kosciola,jak wszyscy inni beda sie przygotowywac do kolacji ;-)
Milego dnia Kochane!!!

p.s.Z racji ze niektorych z Was nie bedzie juz na forum,az do po swietach...
Two things upon this changing earth
can neither change nor end;
the splendor of Christ's humble birth,
the love of friend for friend.


Merry Christmas !!!
merryxmass.jpg
cleardot.gif



 
reklama
Dzień przed świętami a mnie nie wzięło ;) Ale pochwalę się, już mam mój "prezent" na święta od TŻ. Mały chłopak w typie yorka, odważny i ciekawski, w chwili obecnej śpi zmęczony podróżą :) Taaak bardzo sie ciesze :-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry