reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

Witajcie z rana:) Ja dziś zaliczyłam ostatni dzień rorat z Mateuszkiem, mój mały pięciolatek wytrwał wszystkie dni i codziennie na 6.30 jeździł do kościoła. Normalnie jestem z niego dumna. Dziś wszystkie dzieci dostały słodkie paczki:) Teraz idę robić snicersa (placek) bo on jest najlepszy jak kilka dni postoi:)
Aguska Ja też składam Ci już najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne, wszystkiego, wszystkiego naj...
 
reklama
Witam z rana z mega katarem:crazy: Mam nadzieje ze troche przejdzie do wigili:tak:
agushka trzymam kciuki zeby podroz przebiegla bez problemu:tak: Wesolych i spokojnych swiat Ci zycze:tak:
Ja mam jeszcze dzis troche do ogarniecia mieszanie, mamy juz w domu choinke, na razie stoi bez ozdob i juz jest fajnie:tak: Dzis bedziemy ja ubierac:tak:
Znowu mi wychodzi opryszczka:no: Tak w ciazy mam przy przeziebieniach:-( Jakos dam rade:tak:
Milego dnia zycze:tak:
 
Hejka Dziewczyny!
my juz po sniadaniu i zaraz biore sie za porzadku bo straszny burdel w domu jest, czas zaczac swiateczne porzadki, ehh jak ja tego nie lubie :) pomyslec ze zaraz w sobote juz swieta ehh jak szybko to zlecialo
 
dzien dobry dziewczynki!
agushka, ode mnie rowniez wesolych swiat dla Ciebie! :) tez czuje ze dla mnie te swieta beda wyjatkowe bo pierwsze z naszymi dzidziami :) zycze Ci rowniez spokojnej podrozy!
dorka, wspolczuje kataru i opryszczki, wiem co czujesz bo mi samej przeszlo niedawno... i zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia!!! wszystkim Wam ktore sa przeziebione lub maja jakies inne dolegliwosci!
czarnula, milych porzadkow! :)
 
No Dziewuczki, ja na sekundkę- czeka mnie pakowanie, ogarnięcie domku (bo sprzątaniem tego nazwać nie można;) ), zaplanowanie trasy podróży (pilotuję męża - uwielbiam to! mam fioła na punkcie opracowywania tras :) ) i wcześniejsze lulu :) Jutro o 5 rano wyjazd :) Ale się cieszę:) A jeszcze się dzisiaj tak cholernie ucieszyłam, bo okazało się, że dostałam 1000zł dofinansowania za studia. Nawet nie macie pojęcia jak nas to poratowało! Czuję się jakbym w totka wygrała;) Mam nadzieję, że te pieniążki starczą mi na leki i lekarza do końca ciąży ( w tej chwili wizyty, badania i leki to co miesiąc koszt ok 300zł..:/)
Tak więc radość we mnie wielka również i z tego miłego powodu :) Nie spodziewałam się takiej niespodzianki:) I jeszcze tak w miarę biało na dworze..:) Jest pięknie:)!
 
witam się przedświątecznie,
u mnie porządki już pełną parą widać koniec:-) teraz muszę zebrać jeszcze pare dobrych przepisów i pora przystąpić jutro do przygotowywania Wigilii
aghuska wesołych świąt i ostrożnej przede wszystkim bezpiecznej podróży:tak:
dorka kuruj się zdrówka życzę
miłego dnia
 
Agushka, szerokiej drogi!
Ja sie juz wprawdzie troche przespalam, ale zbliza sie polnoc, wiec warto mocniej usnac :) rano usg... Pewnie jak dotre do pracy, to juz bedziecie spac, ale moze bede sie jeszcze miala komu pochwalic plcia dziecka, chyba ze sie na nas wypnie :p

A na dzis dobra nowina z pracy! Mam kontrakt do konca kwietnia - tak jak chcialam, z zastrzezeniem, ze jakby co, to bez problemu moge przerwac prace wczesniej.
Dobranoc :)
 
Agushka, Wesołych Świąt:)
Dziewczynki, mam wiadomości od Suzi, ciśnienie się uspokoiło, jest bardzo słaba po środkach nasennych ale humor ma całkiem dobry jak na fakt ze najblizsze 6 tygodni spędzi w szpitalu. Trzymajmy za nią kciuki, proszę. Suzi prosiła aby Was pozdrowić i życzyć wszystkiego dobrego na nadchodzące święta:)
 
hejka mamuśki, wracam, kiedyś się odezwałam, ale bywałam w pracy i tak trochę opuściłam was :zawstydzona/y:
teraz mam nakaz leżenia ze względu na długie plamienie, więc postaram się trochę nadrobić i odzywać się częściej

pragnę również dołączyć się już do świątecznych pozdrowień i życzyć miłych i cudownych świąt!
 
reklama
Agushka, Wesołych Świąt:)
Dziewczynki, mam wiadomości od Suzi, ciśnienie się uspokoiło, jest bardzo słaba po środkach nasennych ale humor ma całkiem dobry jak na fakt ze najblizsze 6 tygodni spędzi w szpitalu. Trzymajmy za nią kciuki, proszę. Suzi prosiła aby Was pozdrowić i życzyć wszystkiego dobrego na nadchodzące święta:)
dziękujemy martaik za wieści przekaż jej życzenia od nas i to że trzymamy mocno mocno kciuki:tak:
:tak::tak:
 
Do góry