reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

reklama
Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!


 
Witajcie dziewczyny! Nie było mnie dłuższy czas z powodu przeprowadzki i teraz też zapowiada się dłuższa nieobecność. Dziś korzystając z wizyty u mamy i wifi w domu spędziłam 3godzinki nadrabiając zaległości;-)
My mamy za sobą udane popołudnie, wypad na wrocławski rynek, a tam Bożonarodzeniowy jarmark - pięknie, świątecznie, kolorowo i smacznie:tak:
Nasza gwiazda wypad przespała, ale po powrocie do domu od razu wzięła się za rozpakowywanie zakupów i jedzenie piernika:
Elvie, śliczna córeczka a te jej oczy bardzo przyciągają wzrok :)

Witajcie, ostatnio zagladam sporadycznie, poniewaz moje dziecko zaczelo chodzic spac o 22, a wtedy juz nie mam sily:( a przy nim nie da sie wlaczyc komputera, poniewaz wydłubuje klawisze:) nie mniej jednak u mnie ok:) w srode bylam u lekarza, mimo wczesniejszych podejrzen o dziewczynkę będziemy mieli drugiego synusia:) ktory na szczescie jest zdrowy i ma sie dobrze:) teraz szykujemy się do świąt i pilnujemy choinki poniewaz Stasiowi spodobaly sie bąbki:) pozdrawiam Was serdecznie:)
Gratuluję synka Martaik.

ELVIE - może to okrutne, co napiszę, ale inni mają gorzej i tym się.. pocieszam. z resztą "uciekłam" od tych chorych układów, wtrącamy się z mężem bardzo rzadko, jedynie jak dzieje się krzywda mojemu rodzeństwu. chyba już się pogodziłam z faktem, że moja szalona, nadpobudliwa i wścibska teściowa jest lepsza od matki.. i jeszcze gorsze - nie dziwię się ojcu, że tłukł matkę, nie wybaczam mu, bo niezłego stracha mieliśmy i masę "przygód" (choć nas nigdy nie tknął), ale rozumiem go (dodatkowo alkohol zacieniał granicę).. żeby było jasne, nie usprawiedliwiam go, bo każdy facet, który uderza kobietę jest dla mnie śmieciem (a uwierzcie - kilku już poznałam osobiście).
Elvie dobra decyzja, ciesze się że znalazłas stabilizacje i spokój w swojej rodzinie. Czasem nawet mimo chęci nic się niestety nie da zrobić, bo ludzie sami komplikują wiele spraw...

Zobacz załącznik 418112TO NASZA malutka choineczka :)

A miałam zapytać jakie macie plany na sylwestra ???
Patina, ja się wybieram w góry z mężem, i rodzinką w naszym wieku także szykuje się bardzo udany wyjazd. Będzie nas 9 osób także już każdy czeka:tak:

Agushka, Wesołych Świąt:)
Dziewczynki, mam wiadomości od Suzi, ciśnienie się uspokoiło, jest bardzo słaba po środkach nasennych ale humor ma całkiem dobry jak na fakt ze najblizsze 6 tygodni spędzi w szpitalu. Trzymajmy za nią kciuki, proszę. Suzi prosiła aby Was pozdrowić i życzyć wszystkiego dobrego na nadchodzące święta:)
Trzymam kciuki za Suzi, przekażcie jej pozdrowienia. Pomodlę się za jej zdrówko i wszystkich Majóweczek w Świeta.

hejka mamuśki, wracam, kiedyś się odezwałam, ale bywałam w pracy i tak trochę opuściłam was :zawstydzona/y:
teraz mam nakaz leżenia ze względu na długie plamienie, więc postaram się trochę nadrobić i odzywać się częściej

pragnę również dołączyć się już do świątecznych pozdrowień i życzyć miłych i cudownych świąt!
Odpocznij przez Święta, życzę zdrówka.

Wrocilam z usg. Juz sie chwalilam na "plciowym" watku, ale i tu sie powtorze, aby nikt nie przeoczyl ;) Mam w brzuszku chlopaka :)
Wikasik gratuluję!

U mnie dziś USG połówkowe :) Będziemy mieć chłopaka :) Takze przeczucia się sprawdziły :)

Życzę Wszystkim wesołych, zdrwowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie. Życzę Wam również samych pieknych chwil związanych z ciążą i Maluszkami, które nosimy.
 
jestem i ja, choć wytyrana niesamowicie.. sernik i makowiec w lodówce, fasola i groch zamoczone czekają na jutro. jestem po wizycie matki:/ była u dziadków, ale wpadła do mnie zobaczyć się z Bartkiem. za dużo nie gadałyśmy. szczerze mówiąc była to raczej zdawkowa wymiana wyrazów (nie zdań).. ehh..

z racji, że nie umiem pięknie mówić.. wesołych - wszystkim.

miłej nocy i do jutra - jeśli znajdziemy czas;)
 
Ja też padam. Ostatnie zakupy, na szczęście nie musiałam ich nosić bo R. zerwał się z pracy i mi pomógł, później ostatnie prezenty - trochę się nachodziłam i Mała dała znać, że jej się to nie podoba. Odwiedziliśmy też cmentarz, bo dziś 4 rocznica śmierci mojej Babci
[*].
W domu smażenie ryby, przygotowywanie surowców dla R. na karkówkę po cygańsku. R. dzielnie szorował kabinę w łazience, ja tylko dokończyłam sprzątanie, zmyłam podłogi. Nogi weszły mi nie powiem gdzie. A jeszcze pranie i rozwieszanie.
Lubię takie krzątanie świąteczne, ale dziś mam dość. Na koniec pomalowałam jeszcze paznokcie i leżę już w łóżku. Jutro ciasto i dwie sałatki. Muszę specjalnie jechać do miasta bo okazało się, że skończył się papier toaletowy a w naszym sklepiku osiedlowym nie da się zapłacić kartą :happy2: Wigilia na 16.oo już nie mogę się doczekać i Kluseczka chyba też bo wierci się i skacze:-D
Tyle o moim dniu!

Teraz życzenia
Z OKAZJI TYCH PIĘKNYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ WAM DROGIE MAJÓWKI RODZINNEGO SZCZĘŚCIA, CIEPŁA I OPARCIA, ZDROWIA DLA WAS I MALUSZKÓW, UŚMIECHU NA TWARZY I WIELU POZYTYWNYCH CHWIL ORAZ WYTRWAŁOŚCI I SIŁY. OBY TE ŚWIĘTA DAŁY WAM NADZIEJĘ I WIARĘ !!!
WESOŁYCH ŚWIĄT MAJÓWKI !!!

 
Skacze aniołek ,skacze po chmurkach
Niesie życzenia w anielskich piórkach .
I w każdą szparkę i w każdy kąt
Wciśnie się mówiąc:
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia ,
życzę Wam kochani szczęścia i powodzenia
Wielu łask Bożych i spełnienia marzeń
oraz samych pięknych zdarzeń !!!!

Aneta z rodziną i iskierką :-)
 
Ostatnia edycja:
Korzystam z ostatnich chwil u mamy i udało mi sie jeszcze do Was zajrzeć na chwilkę.
Dziękuję Wszystkim za piękne życzenia.

As zapomniałam wczoraj, zapalam dla Twojego i mojego
[*]
[*]
U mnie już 9 rocznica, a tata zginął właśnie w Święta Bożego Narodzenia w wypadku samochodowym...Z każdym rokiem jest lżej, ale doskonale Cię rozumiem.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)

Ja się po pierwszej nocy spędzonej ze szczeniaczkiem dowiedziałam że nie muszę się martwić o rozpieszczanie dziecka przez babcie, bardziej musze się martwić o to przez TŻ. Jak to pierwszej nocy, maluch budził się i piszczał, jak trwało to moment to wstawalam, uspokajałam i szedł grzecznie spać na kolejne kilka gozin. Nad ranem TŻ, na jedno piśnięcie wziął malucha do łóżka ;) A ja jestem przeciwna temu, bo po 1. taką malutką psinkę łatwo przygnieść w śnie 2. łóżko jest wysokie i może sobie zrobić krzywdę jak będzie chciał zejść 3. nie ma opcji spania psa na łóżku ;) Nie spodziewałam się tego po nim ;)
 
Do góry