reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Hej dziewczyny! Już połowa ciąży, a ja się wciąż nie mogę zebrać, żeby na forum z wami pisać, mam nadzieję, że w końcu zacznę regularnie was odwiedzać, bo na początku troszkę pisałam, a potem przestałam :/
 
reklama
Witam!
ja już mam wolne, dziś ostatni dzień w pracy - bardzo sympatyczny - Wigilia szkolna:-)
Od jutra szykowanie się do świąt rodzinnych, ostatnie zakupy i przygotowania.
Czuję się już lepiej, katar trochę zelżał, pewnie jutro zniknie, bo minie tydzień od kiedy mnie męczy, a jak wiadomo katar leczony trwa 7 dni a nie leczony tydzień :-D:-D:-D
R. śpi po podróży delegacyjnej, więc mam chwilę na poczytanie forum. Fajnie że Suzi czuje się już lepiej. Pozdrowienia dla niej i &&&&&.
Kluseczka dopisuje i skacze w brzuchu, cudownie ją czuć :-D
Wieczór bardzo sympatyczny!
Życzę Wam podobnego!!!!
 
Suzi - trzymaj się cieplutko!

martaik - dzięki za wiadomości

witam "nowe - stare" mamy:) u nas znajdziecie się na pewno, pełno tu cudownych dziewczyn:)

u mnie już pachnie piernik:) zagląda na mnie z piekarnika:) już się doczekać nie mogę i moje rodzeństwo też:) (dzwonili pytać, czy robię to pyszne ciasto z orzechami:)) chociaż to mi wyjdzie na pewno:) w planie mam jeszcze makowiec i sernik na zimno - wedle życzenia męża. z biszkoptami, brzoskwiniami i galaretką;) to też mi wyjdzie:) jakoś wraca mi dobry humor i wiara w siebie;) odezwę się jeszcze.

miłego wieczoru Kochane:*
 
Agushka, Wesołych Świąt:)
Dziewczynki, mam wiadomości od Suzi, ciśnienie się uspokoiło, jest bardzo słaba po środkach nasennych ale humor ma całkiem dobry jak na fakt ze najblizsze 6 tygodni spędzi w szpitalu. Trzymajmy za nią kciuki, proszę. Suzi prosiła aby Was pozdrowić i życzyć wszystkiego dobrego na nadchodzące święta:)

martaik, oczywiscie wszystkie trzymamy bardzo mocno kciuki za suzi!!! ucaluj ja od nas i zycz rowniez wszystkiego najlepszego na swieta. zeby ten czas w szpitalu jakos szybko jej minal i zeby szybko do domku wrocila!!!
 
boze_narodzenie.jpg

spokojnych pięknych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie
skromnie życzy karis78:tak:
 
wiem ze to glupio zabrzmi, ale czy zjedzenie znikomej ilosci proszku do prania moze zaszkodzic, czy najwyzej sie maluch wymyje?:) otoz przed chwilka wstawiałam pralke, a pozniej zjadłam cukierka, musiałam miec resztki proszku na rece poniewaz cukierek dziwnie smakował, oczywiscie został wypluty;)
 
reklama
Do góry