reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Mi na szczęście Flegamina na kaszel pomogła, bez porównania lepiej.

A ja się dziś cieszę, bo pralkę już kupiliśmy :)
 
reklama
Witam się i ja!!!:-)

As trzymam mocne kciuki!!!

Słoneczko u nas świeci, suuuper!!!

Zjadłam właśnie podwieczorek. Cukry mam w miarę w normach więc się baaardzo cieszę! :-):tak: Tylko palec jak sitko od tego mierzenia 4x dziennie... :-D:rofl2:

Wszystkim życzę miłego dniaaa!!!!
 
Czy to jest normalne, że Mały trzymając nogę prawie w moich żebrach :confused2: wywołuje naciskając np. na jakiś nerw drętwienie tego miejsca? Mam tak od trzech dni, nie drętwieje mi cały brzuch, tylko konkretnie to miejsce, gdzie Krzysio trzyma nóżkę...
 
@ Katasza - trzymaj się! Wiem, jak to jest. Mnie w 2 miesiącu ósemka zaczęła się wyrzynać i bolało tak, że musiałam tydzień przesiedzieć w gabinecie z ozonowaniem i zakładaniem leków co 4 godziny.
Rób suche, zimne okłady i płucz płynem.
 
wpadam tylko na chwile bo mam troche w domku do ogarniecia, zajrzę jeszcze wieczorkiem a teraz trzymam kciuki za Was, trzymajcie sie dziewczyny
 
reklama
Do góry