reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Dzień Dobry majóweczki :-) W Poznaniu biało , cały czas pada . Chociaz wolalabym zeby na świeta tak ładnie napadało niz teraz :tak: jedyny minus ze odrazu bardzo slisko sie zrobilo a u nas na schodach do bloku to juz w ogole mozna narobic akrobcji :angry: zycze wszystkim milego dnia :-) i udanych dzisiejszych wizyt :-D trzymam kciuki &&&
 
fiore, dobry pomysl z ta lista. zeby nie otwierac nowego watku, to moze czarnula by dopisywala do listy majowych mamus? jezeli oczywiscie nie bedzie to problem. chyba ze masz inny pomysl? :)

Zgadzam sie i juz sie poslalam ;-)

Mam dosc wstawania w nocy,bo potem mi to rozwala dzien.Wypilam slaba kawe z duza iloscia mleka,wiec dzialala tylko ze 2 h.Dzis sie przemecze i spac pojde dopiero po 23,chociaz nie wiem jak wytrzymam do wieczora.Jezeli mnie zmozy,to pojde sie polozyc i w dzien,tym bardziej ze maz wybyl do pracy na wczesne popoludnie i dopiero po 19 wroci.Mielismy isc dzis do kina,ale jakos nie widze sie w tej "roli" ;-)
Znikam robic biszkopt,bo ciasteczka z ricotta mi nie wyszly :zawstydzona/y:,a nie chce marnowac calej masy "serowej":-(

p.s.Ja w gorach mieszkam,i sie pytam gdzie ten snieg,no gdzie???Co roku byl,a w tym roku mieszkamy jeszcze wyzej i nic a nic nie ma!!!
 
fiore podziwiam z tym wstawaniem ja dziś wstałam o 11 i to nie tak aż bardzo chętnie :-p u nas pięknie biało i cały czas sypie śnieg co bardzo mnie ucieszyło jak wstałam bo nie jest już tak szaro i ponuro za oknem:-):-) ale na święta ma być ponoć deszcz:-(

nie dawno wróciłam od kosmetyczki trzeba było się trochę naprawić regulacja brwi, henna i takie tam:) pranie się pierze, wysprzątanie na błysk, obiad mam praktycznie gotowy i nie bardzo wiem co tu robić bo nudno coś S będzie dopiero ok 15...
 
Ja właśnie zjadłam śniadanko i biorę się za porządki - mam plan aby dokończyć sprzątać łazienkę, popakować prezenty do końca i przystroić choinkę - narazie świecą się na niej tylko lampki:)
U mnie za oknem też biało, ale bez rewelacji - teraz śnieg nie sypie.

Agasim zapewne już jest za późno, ale trzymam kciuki.

Fiore gratuluję półmetka:)
 
Witam
U nas też biało i dalej sypie , aż się weselej zrobiło .
Posprzatam jeszcze resztki w domku , jutro po prezent do M i możemy zacząć świętować ....
Robię pizze ktoś chętny ??;-)
 
Dziewczynki Kochane, potrzebuję rady, otoz przed chwilą gwałtownie wstałam z kanapy i poczułam nagłe, silne ciągniecie z lewej strony brzucha( nie podbrzusza), zastanawiam sie co to moze byc. czy Wy takze miewacie takie sytuacje? boje sie ze moze rozchodzic mi sie blizna po cc, ale wtedy chyba bolałoby nadal, a bol trwal tylko kilka sekund. pomocy
 
Dziewczynki Kochane, potrzebuję rady, otoz przed chwilą gwałtownie wstałam z kanapy i poczułam nagłe, silne ciągniecie z lewej strony brzucha( nie podbrzusza), zastanawiam sie co to moze byc. czy Wy takze miewacie takie sytuacje? boje sie ze moze rozchodzic mi sie blizna po cc, ale wtedy chyba bolałoby nadal, a bol trwal tylko kilka sekund. pomocy
Maruś stawiam ,że jakieś więzadło boczne puściło ;-)
Będzie dobrze
 
reklama
Do góry