reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

martaik Gratuluje!! Ja tez zrobilam wczoraj test i wyszly dwie piekne mocne kreseczki:D:D Jestem tak szczesliwa!! A moj termin wychodzi na 6 maja:)Dodam,ze to bedzie moj pierwszy bobasek...ahhhh nie moge sie doczekac:)
 
reklama
hej dziewczyny

serdecznie gratuluję zafasolkowanym :-D
trochę was podczytuję, bo sama mam nadzieję dołączyć do waszego grona ;-) ale ja do testu muszę jeszcze poczekać... także trzymajcie kciuki :-D

Amna to może być normalne, czasem tak jest, ale na wszelki wypadek idź do lekarza niech rozwieje twoje wątpliwości
moja ginka w poprzedniej ciąży powiedziała mi, że nie ma głupich wizyt, głupich pytań, że jak coś mnie niepokoi to mam przyjść i zapytać
tej kobiecie zawdzięczam to że mój synek ma już ponad dwa lata, bo zaczął mi się pchać na świat w 19. tygodniu i tylko dzięki niej donosiłam ciążę
 
hej!!!
Dzis wstalam z nudnosciami
Mam tylko nadzieje,ze w tej ciazy nie bede wymiotywac
Bylam wczoraj u lekarza.
Ale chyba za wczesnie,bo nie bylo jeszcze widac.
Mam przyjsc w czwartek
wink2.gif
 
to i ja się przywitam....

wprawdzie jestem juz na kwietniówkach, ale raczej długi majowy weekend mnie czeka....

jestem juz po pierwszej wizycie, widzialam pecherzyk ciążowy 0,33 cm...mam masę leków, kłuje sie Clexanem...i jak widzicie jestem po przejściach...

też mialam jednodniowe plamienie, ale lekarz nic niepokojącego nie widzial...podobno to resztki po implantacji....
aczkolwiek żadnego plamienia w ciązy nie wolno bagatelizować...i trzeba jak najszybciej udać się do gina...ja dostałam też od razu duphaston...choc progesteron mam w normach...
jestem juz po badaniu Beta hcg - dwukrotnym i progesteronie...wyszły pieknie...beta ładnie przyrosła....

Karolina
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiktoria - zdziałane to my mamy ;-) 07. mam teoretyczny termin @ i mam nadzieję że go nie będzie ;-)

Karolcia to jesteś na forum z robaczkiem :-D, my się znamy z forum lipcowego 09 :-D, gratki badań i trzymam kicuki za dalszy pomyślny rozwój, ja poprzednią ciążę miałam medyczną, jak w 19 tygodniu miałam rozwarcie 1,5 cm - leżałam kilka miesięcy, tabletek brałam 16 porcji na dobę, ale się udało, mały nawet zamiast 30. lipca urodził się 9. sierpnia... trzymam kciuki za was żeby się udało

a ja mam mały dramat z zębem, ósemka znów zaczęła mi rosnąć, zrobił się stan zapalny jestem na antybiotyku, rtg mi nie zrobią skoro mogę być w ciąży, mam nadzieję że ząb mi się uspokoi i nie będę musiała go rwać w ciąży...
 
Do góry