reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Azula- ponoć jest duża szansa, że antybiotyku nie będzie. Wynik Igg miałam 9,1- niby wysoki ale przy dolnej granicy. Ginka powiedziała, że jeśli awidność wyjdzie wysoka to nawet nie muszę się zgłaszać. Jak wyjdzie niska lub średnia to wtedy będzie leczenie. Ważne żeby antybiotyk podać przed 16 tygodniem ciąży.
 
Katasza już 11 tydzień?!! Szok, ale ten czas leci!! Coś mnie ominęło Jakie badanie robiłąś i IGG wyszło wysokie? Tokso?
 
Toxo właśnie. W poprzedniej ciąży było ok a teraz wyszło dodatnie. Ale wyniki awidności będą w przyszłym tygodniu to zobaczymy co tam wyjdzie.
 
Witam i sie zbieram po dady do biedrony maja promocje co prawda za bardzo kaski nie mam ale bede mieć na ponad miesiąc zapas.Poza tym mała mi życ nie daje tylko papa i papa jakas powsinoga sie z niej zrobiła:baffled::szok:
 
Witam:) Widzę, że Amelka z moim Mikołajem to by sobie mogli ręce podać- też tylko wstanie i już na podwórko by chciał:)
Katasza ja dodoatnie miałam już w ciązy z Mikołajem, ale bez antybiotyku się obeszło. Lekarz stwierdził, że ja tokso już przebyłam i dlatego mam przeciwciała. Podobnie przechodzi się ją podobnie jak przeziębienie:) W każdym razie życzę, żeby się bez antybiotyku obeszło:)
 
Hej:))

ja już zapas Dady w Biedronie zrobiłam. Małemu 3 idą, idą i wyjść nie mogą, oczywiście odparzające kupsztale przy tym. Już nie wiem, czym psikać, smarować itp. Używamy wode termalna, Avene Cicalfate, Sudocrem...
 
My Dady nie możemy używać... Mój Mikołaj ma już 13 zębów. Z tym, że 4 to trzonowce. Jak ostatnio robiłam przegląd pysiolka to 3 miał tylko jedną i to jeszcze malutką:) Śmiesznie wygla taka przerwa między ząbkami. 1, 2 ma, jedną 3 i jak na moje oko to 5 są.
 
reklama
Paulinka ale dużo ma już tych ząbków Mikołaj. Mój ma siedem dopiero, jedynki i dwójki górne, jedynki i jedną dwójkę dolną. Powoli mu te ząbki idą ale kiedyś przecież wyjdą. Jak tak na niego patrzę to widzę, że z siedmioma też da się żyć i to całkiem przyzwoicie:-D
Anik u nas działa Linomag i wietrzenie. && żeby odparzenie szybko zeszło.
Azula to chyba tak jest, jak dzieciaki zasmakują w chodzeniu to nie ma zmiłuj. Mój już nie chce jeździć w wózku, nosidło też be. Tylko chodzenie i oczywiście najlepiej na zewnątrz.
Katasza &&& za zdrowie.
U nas dziś mgła - pierwszy raz od długiego czasu. Jesień no.
Dopijam kawkę i śmigam na fitness.
Miłego dnia wszystkim.
 
Do góry