reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

dzien doberek i tutaj bo na fb sie przywitalam :)
Nocka u nas nawet wzgledna, ale jakas nieprzytomna jestem, byc moze ta pogoda tak na mnie działa. Na pewno bedzie padac bo niebo całe zachmurzone i takie szaro bure.
Na fb juz pisalam ze nie wiem co z naszym roczkiem bo ludzie sie wykruszaja. Jak pewnie słyszeliscie w Wlkp od Poznania w kierunku Jarocina zamkneli most na Warcie i sa objazdy przez Śrem i Wrzesnie a dla niektórych to za duzo km do nadrobienia :szok::eek: wiec pewnie sam chrzestny bez rodziny przyjedzie, siostra meza przypuszczam ze nie no i nie wiem jak tesciowie-bo tescia zabrali do szpitala, ma udar mozgu. Zobaczymy co to wyjdzie :(
aniag78 moja mała tez ma bardzo mało zabawek, na palcach moge policzyc. Ceny mnie przerazaja i nie kupuje bo mnie nie stac. Mam nadzieje ze jak teraz dostane pierwsza "wypłate" za te kilka godzin co chodze do pracy to cos jej kupie, zeby sie cieszyła :))
 
reklama
Hej dziewczyny

Ja wczoraj zaliczyłam wieczorne wyjście z ekipą ze starej pracy, dziecię zostało pod opieką tatusia. Super było się wyrwać na te kilka godzin.
Dzisiaj jedziemy na zakupy do Ikei więc pewnie trochę nam tam zejdzie.

Co do zabawek, to Ulka też jakiejś mega ilości nie ma. Zresztą do zabawy najfajniejsze są te rzeczy, które zabawkami nie są ;-)

Olisia a może w takim razie przełożycie imprezę na późniejszy termin?
 
Hej Majóweczki :)

My grilla planujemy za tydzień zrobić,ślinka cieknie mi juz:-D

Moja tez nie ma zabawek mega ilości,tak jak napisała Katasza wszystko fajniejsze jest od zabawek ostatnio:-D

My roczek robimy tydzień pózniej,bo nie kązdy będzie mógł przyjechać,to moze Olisiaa tez zróbice tak.

Popołudniu przyjeżdza do mnie koleżanka,to może wieczorkiem uda nam sie wyskoczyc na pifko na troszke.

Zbieram sie i jade na zakupy,miłej soboty:-)
 
Z przełozeniem roczku bedzie problem bo tomek do konca czerwca w kazdy weekend ma szkole a ja bede w pracy to nie bede miala kiedy przygotowac tego wszystkiego, moja siostra czyli chrzestna Oli tez sie uczy i pracuje wiec moze byc problem :-(
i nie wiadomo co bedzie z tesciem, ale a ta chwile jest kiepsko
 
Hey :)

Ja osobiście sobie chwalę taką małą różnice wieku pomiędzy dzieciakami-jak tylko zaszłam w pierwszą ciąże to mówiłam,że od razu chcę drugie. Ja mam siostrę 8 lat młodszą,brat 11 lat młodszy i nie odczułam dokąd wszyscy nie wydorośleliśmy tej więzi i bliskości rodzeństwa. Dlatego chciałam szybko drugie. Owszem nie ma lekko,ale nie żałuję. Są cudowni. Już się zaczynają kłótnie,wyrywanie zabawek,Nati jak coś zbroi to przybiego i zgania winę na brata ;-),tęsknią za sobą jak Nati w przedszkolu,bawią się razem,śmieją się razem i niesety czasem też płaczą razem i już też zaczynają rozrabiać razem :) Uwielbiają się razem kąpać,zwłaszcza chlapać się wodą (potem mam całą łazienke do wycierania). juz teraz widac,że się bardzo kochają i będą mieć fajny kontakt ze sobą :)

suse gratuluję zakupu :)

anik toyota corolla brzydka??? No co Ty? Że bezawaryjna to sie zgadzam,jeżdżę takową już 4 lata,i u mechanika była może ze 3 razy i to z jakimiś pierdołami a ja sama zrobiłam nią już prawie 80tys km. Nie wiem który Ty miałaś model,ja mam taką w tym kolorze Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://s1.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/05/Toyota-Corolla-E12.jpg i kupiłam ją bo kiedyś jadąc mijałam takowe i tak nagle przyciągnęła mój wzrok i pomyślałam,że tak bardzo mi się podoba,że kiedyś taką sobie kupię. Po czym po 2 tyg stwierdziłam,że po co mam czekać na to "kiedyś",moja honda civic była już wtedy 10 letnia i dojrzewałam do zmiany-bo wybór miałam albo zainwestować i kilka rzeczy zrobic w niej bo już się "sypać" zaczeła albo sprzedać,do tego była 3 drzwiowa a jednak często woziłam ludzi z tyłu w pracy zwłaszcza a wtedy to ja musiałam wysiadać aby ktoś mógł wsiaść więc chciałam coś 5 drzwiowego. No i 2 tyg po tym jak wpadłam na pomysł corolli pojechałam do komisu i wyjechałam takową :-)

Teraz mijają 4 lata odkąd nią jeżdżę,w przyszłym miesiacu ostatnia rata i będziemy myśleć żeby zamienić,tym razem zakochałam sie w nowej yaris-też 5 drzwiową chcę. Chciałam ok roczną kupić ale w salonie jest promocja na nowe,że raty 0% bez prowizji więc używanej sie nijak nie opłaca bo jak dolicze odsetki od kredytu to wyjdzie mi drożej niż nówka. Więc myśle,ze w najbliższych miesiacach (może nawet tygodniach) i ja pójde w Wasze ślady i zmienią auto.

Ja ogólnie mam ostatnio fazę na toyoty i jestem zakochana w tych autach,bezawaryjność to jednak ich mocne strony. Sławek ma toyotę avensis więc na rodzinne dalsze wypady większe auto mamy a mi wystarczy mała yariska :)
 
Katherine uważaj - marzenia się spełniają! Też niedawno pozazdrościłam koleżance majówce ;)


Suse super! Ja się śmieję do swojego, że niebawem to busa będziemy musieli kupić :D


Olisia nie zazdroszczę sutuacji z urwodzinkami :/


Ja dzis niewyspana, wstałam z bólem głowy. Energii brak, a roboty i planów na dziś sporo. Idę się zbierać, bo o 11 musze Starszaka z tenisa odebrać.


Aha! Oczywiście witam nowe mamuśki :)
 
Azula u nas było 24 stopnie jak pisałam posta, czyli o 21.30. Kolejny rok z rzedu nie ma wiosny. Jest zima a potem od razu lato. W zeszłym roku 1 maja kąpałam sie w Dunaju.
Magdax świetne z tym skubaniem:) Mój sie pewnie też w końcu przekona. Na razie okupuje taras - wszystkie liście, mech z fug, patyczki, pajeczyny spod stołu są jego.
My wakacje w tym roku spedzamy nad morzem i na łódce. Jestem ciekawa jak to bedzie, szczególnie z żeglowaniem. W ostatni weekend zrobiliśmy pierwszą próbe w basenie - PRZEHIT:)
Suse jesteś znad morza, jak ja. Myśle, że może już nasz limit "plackowania" na plaży wyczerpałyśmy;) Co do pasji - teraz już chyba nie ma podziału na babskie - niebabskie. Jak jest z tą licencją? Trudno ją zdobyć?
aniag78 może znajde ale nie mam parcia. Chodze do pediatry, która jest Polką i bardzo dużo Polek tam przychodzi, ale nie spotkałam jeszcze takiej, z którą chciałabym utrzymywać stały kontakt. Udanych zakupów:)
Ja roczku nie robie wogóle. Nikt do nas nie przyjedzie z rodziny bo za daleko. W zeszłym tygodniu wszyscy pofatygowali sie do Zakopca z okazji urodzin mojego J. wiec do nas już pewnie nie przyjadą. Bedziemy świetować tylko we własnym gronie.
Obecnie najlepszą zabawką mojego synka jest... odkurzacz. Nawet ulubione kabelki nie wytrzymują konkurencji:)
Gia - oby:))
U nas dziś znowu ok. 30. Wybieramy sie na spacer do wodospadów żeby sie troszke schłodzić.
Miłego dnia!
 
U nas w weekend ma byc 30 stopni. 10 w piatek, 10 w sobote i 10 w niedzielę....

Poleglam wychowawczo. Młody jak jest u babci, to ona go usypia w wozku. My do tej pory nie. Do tej pory, bo o 11.50, po poltorej godzinnej probie uspienia monstera poszlam do wozkowni, zebralam w sobie nadludzkie sily i przytachalam wozek na 3 pietro. 3 minuty w wozku i monster spi. Jaka cisza w domu...

Maly chyba zabkuje, bo gryzie smoczka, nie ciumcia tylko wyciaga go do polowy i zagryza namietnie.

Leszek na dzialce buduje mlodemu hustawke - ale sie napalil na to:) Nic to, ze na tej dzialce sama trawa i perz, ale hustawka bedzie pierwsza;)))

Jak monster wstanie to pojdziemy na kontrole - teraz musze stachac na dol wozek i dziecko, ale co tam - najwazniejsze, ze spi:)))
 
Pieszczoszka Wlosi nie sprzataja aut :) im to nie przeszkadza. moi rodzice maja auto z Wloch (hehehee czego tam nie bylo :p) a moja kuzynka ma meza Wlocha - zwykle jej ojciec (moj wujek) sprzata zieciowi samochod :p

Ide kopac ogrodek :*

Joasia - my mielismy model z 2001 roku :/ teraz za to wrocilismu do Rovera (mielismy juz jednego) teraz jezdzimy Roverem 75. Duzy, ladny... no i bardziej awaryjny od toyoty :) nie moge zobaczyc tego autka bo chwilowo tylko na komie siedze ale Ty pewnie mialas nowszy model - nowsze sa ladne nasz byl okropny :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :-)

U nas pogoda do niczego , chłodno i pochmurno więc w porównaniu do wczoraj mogę powiedzieć że już jesień nastała :-D pierdziele dzisiaj nie ma spaceru :-p właśnie mały się bawi na balkonie :-)

Byłam po kieckę na mieście i kupiłam.....stanik i gacie :-D no mam jeszcze kilka dni może coś znajdę do roczku :tak:

Mój mały też nie ma dużo zabawek i dobrze bo on się nimi i tak nie bawi ...tak jak dziewczyny pisały jest wiele innych ciekawszych rzeczy w domu np . drewniana łyżka :sorry:


ok idę listę zrobić co tu kupić bo jutro jedziemy na takie większe zakupu przed roczkiem a ja nawret jednej pozycji nie zapisałam :eek:

miłego dnia :*
 
Do góry