reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

ALUSIU, OLIVIERKU, KUBUSIU - :)*

Katasza a ja mam pytanie do Ciebie odnośnie krzesełka do karmienia. Ty kupiłaś drewniane? Mogłabyś podesłać linka? I mam takie pytanie bo wszystkie te drewniane nie mają szelek tylko tą taśmę miedzy nogami, i to mnie nie przekonuje właśnie. Ula nie wychyla się albo nie próbuje wychodzić z tego? A i pytanie do innych dziewczyn ma któraś z Was krzesełko później rozkładane na stolik i krzesełko? Liczę na szybką odpowiedź:-)
Co do cen to tak jak Azula napisała jak się zarabia mało to niestety ale wszystko jest drogie, a wyjście na zakupy doprowadza do łez:no:

Justynko, my mamy takie, rozkładane na krzesełko i stolik
KRZESEŁKA ROZKŁADANE_2w1_ KRZESEŁKO+STOLIK 2Kolory (3005175993) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fiore, zdrówka dla całej waszej rodzinki!

Azula, moja właśnie tak robi i się z R. przedrzeźnia, i robi wtedy taką złośnikową minkę.
 
reklama
hej mamki :-)!
U nas dalej ząbkowanie na maksa noc tragiczna chyba co godz się mały budził ,oby dziś było lepiej .. Na dodatek mały dziś zrobił 4 kupy co u niego występuje 1 dziennie i to w jakimś dziwnym kolorze szaro zielonym ale bardziej szare i w dodatku pupa odparzona jak nie wiem przez te kupale... Czy te kupy takie to przez ząbkowanie myślicie mogą być???
Ja dziś już trochę w lepszym humorze była u mnie siostra prawie cały dzień więc było mi raźniej , bo ostatnio jakąś depresje zimową złapałam

Andav mój malutki też ma nadal katar a to już będzie tydzień nie wiem czemu tak długo to trwa ....?
Anik gdzie tak tanio kupujesz pampersy i chusteczki zresztą też .?
Vikasik to ładne ceny u Was za usługi stomatologiczne:szok:
Fiore dużo siły życzę u Was to też ciągle pod górkę:-(Kciuki trzymam by wszytko się dobrze ułożyło
 
Byłam na zakupach i kupiłam Lali pierwszy raz pampersy huggies i nie jestem zadowolona..jakieś takie sztywne i ten rzep sie słabo trzyma ;/ kurcze skusiłam sie na promocje i teraz mam ponad 100 tych pampków no cóż trzeba je wykorzystać... oby tylko nie odparzały. I jeszcze zrobiłam zapas skarpetek hehe w wójciku bo była promocja he:p
 
Czesc dziewczyny, wpadłam na moment. Może później doczytam. dzieci mnie troch zjecaly dzisiaj. Nareszcie zdrowe to poszlismy na spacer. Fakt, moze przesadziałm. ok 3 godzin nas nie było ale nie zmachali się, nie spocili (no zuza troche pod czapką) nogi mi w d.. wlazły. Myślałam, ze jak wrócimy to bedzie spokój, wyhasani, dotlenieni ale gdzie tam korby jakiejs dostali... a wieczorem - edno kaszle, drugie kicha, trzecie boli ucho :szok::wściekła/y: i jak tu zachować zdrowie psychiczne???
Ja tez jak porównuję ceny w UK i PL to nigdy nie przeliczam tylko zawsze 1zł = £1. Bo zarabiając w PL 1500zł a tu 1500 funtów to wtedy można zauważyć różnice ile czego za to gdzie można kupić.
Tutaj z przykładowych cen to:
paliwo-beznyna nie wiem ale coś ok £1,35 za litr,ja mam diesla i ostatnio na stacji płaciłam £1,40 za litr
chleb-zwykły tostowy£1,taki lepszy z ziarnami np ok £1,8,polski w polskim sklepie £1,40
mleko 2 litry £1,80
masło zwykłe ok funta,ja zazwyczaj kupiuję do chleba lurpak-zazwyczaj jest promocja 2 opakowania za £5 (normalnie jedno ok 2,80)
chusteczki pampres 4pak kupuje zawsze na promocji za £ 3,50
pampersy jumbo paki czyli 78 szt i za 2 takie paczki czyli ponad 150szł płacę £20 i tu jest chyba największy szok jak się porównuje właśnie jednostkowo bezwalutowo-tu 20 a w PL za takie 2 paczki pewnie ok 150zł by trzeba bylo dac.
e no to identyko jak u nas! jak policzyc to pampersy tez z £20 a chusteczki £ 3,50,
Tylko zapomnieli nam w £ płacic :dry:
 
Pieszczoszka u nas te huggisy sie nie sprawdziły raz własnie że takie sztywne a dwa co drugi byl przesikany :angry: never juz ich nie chcę :angry: teraz jedziemy na dadach 4 a na noc pampki 4+ ale niedługo z pampersów na 5 przejdziemy :tak:
 
kurcze szkoda ze wczesniej nie widziałam ;/ az sie wkurzyłam !!! jeszcze kupiłam te babydream z rosmana na próbe bo były w promocji ciekawe czy chociaz one beda dobre .Jednak dady najlepsze chyba
 
heloł Pieszczoszka:-D kiedyś juz był temat pieluszkowy i jak pisałam o tych huggisach ...ale to własnie jest forum gdzie połowa postów umyka :-D


A wiesz może wam podpasuja te huggisy. Daj znac jak te z rossmanna.
 
Kasiula - chusteczki Pampers kupuje w Realu a pieluchy w Kauflandzie (Pampers Sleep&Play) :))

Co do kup - przy zabkowaniu moga byc zielone, kwasne i rzadkie. I niestety cholery odparzaja :(
 
reklama
Do góry