reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

katasza to napewno, zle to napisalam:sorry2:. Chociaz znam przypadki gdzie dziecko w domu bylo wychowywane, grzeczne, sluchalo sie a jak tylko wyszlo za drzwi na podworko do kolegow to diabel w niego wstepowal. Tak dzialalona niego otoczenie, gdzie oni tam on niewazne, ze rodzice go wychowywali jak nalezy...

fiore ​dobrze, ze jestes szczesliwa:) a skad dokladnie z IT jestes??
 
reklama
Witam wieczornie,

Krzyś śpi już prawie godzinę, NIE WIERZĘ!!! :-D:-D

Mysio - nieźle z tym pożarem, ugasili? :-D:-D
Tynka - a ja Ci zazdroszczę, bo baaaardzo bym się chciała przelecieć samolotem :-D tylko okazji brak :-:)-(
Fiore - Ty kochana śmigaj do lekarza i się nie oglądaj :no::no: (ja też muszę iść sprawdzić tą moją nadżerkę...)
As - kochana współczuję :no: dzieci bywają naprawdę bardzo okrutne i tak jak pisze Katasza - w większości to wina rodziców, ale nie tylko - również towarzystwa. Bo czasami rodzice próbują wpłynąć na takiego a on sobie nic z tego nie robi, bo przecież koledzy by się obrazili :baffled::baffled:

Pieszczoszka - jak Laura? Biegunka minęła? Ja mojemu wczoraj dałam kleiku z jabłkiem, na kolację też kleik i przeszło. Ale na obiadek gotowałam tylko ziemniaczka z marchewką - odpuściłam mięso i inne dodatki.

Aga - buziaki dla synka na pół roczku :*
 
Dusia - chociaz fair ze strony pracodawcy, ze poinformowali 8 miesiecy naprzod. Skoro przeprowadzka nie wchodzi w gre to trzymam && za nowa prace. Nie raz w zyciu bywa, ze takie zmiany wychodze na lepsze. Szkoda tylko, ze nie obedzie sie to bez stresu :baffled:

Tynka - ja tez nie lubie latac :baffled: Miejmy nadzieje, ze lot przejdzie bez niespodzianek :tak: Moja kolezanka poleciala ze swoim 4msc dzieckiem do Afryki (wrocila z 5 msc :tak:) i obylo sie bez problemow :happy2:

Katasza - nie mialam konkretnie Ciebie na mysli. Po prostu po moich tu dyskusjach o powrocie do pracy nie chcialam, zeby ktoras z mam wracajacych do pracy potraktowala link do artykulu jako prowokacje z mojej strony ;-)

Fiore - oj, to socjal w IT pozostawia sporo do zyczenia :baffled: Dobrze, ze mimo roznych trudnosci (a gdziez ich w koncu nie ma?) jestes zadowolona z mieszkania w Italii :-)
 
Kugela kiedys bylo inaczje,euro popsulo wiele rzeczy,wiele sytuacji...ale piekny krajobraz Wloch jest po prostu mh...no nie wiem,tu sie czuje jak w domu,po mimo wszystko.Szkoda,ze Wlosi uciekaja stad w poszukiwaniu "kraju mlekiem i miodem plynacym".Zostaja rumeni,albanczycy i "cyganie" :baffled::baffled::baffled:
 
Fiore - euro pospulo duzo tez w Niemczech (a gdzie nie popsulo?). Co prawda jak porownuje sluzbe zdrowia niemiecka z wloska to widze, ze w Niemczech pacjent ma mniej kosztow a pracownicy o niebo lepsze zarobki (na szkole rodzenia jeden tatus byl ratownikiem medycznym - pensja calkiem calkiem) ale to daleko nie ten standard, ktory byl chocby 10 lat temu. A dokad uciekaja Wlosi? Niemcy probuja roznie - do Stanow, Kanady, Szwecji. Nawet leci taki "reality show" o niemieckich emigrantach, ich motywacji i tym, jak sobie radza za granica (na ogol marnie) - co za czasy :szok: Przejezdzalam kolo Was jak jechalismy na Korsyke (Oliver byl juz wtedy poczety ale jeszcze o tym nie wiedzialam ;-)), szkoda ze sie wtedy nie znalysmy ;-)
 
Kugela,a no szkoda.Jak sie bedziecie wybierac,to zapraszam.tu Wlosi,do Anglii,USA,Australii,Szwajcarii.
she a wy kiedy tutaj?Dorka a Wy?
 
reklama
Dusia do sierpnia kawał czasu na pewno coś znajdzie będzie OK:tak:.Narzekajace na socjal i euro wracajcie do PL to się dowiecie który kraj jest tym mlekiem i miodem płynący:tak:
 
Do góry