reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

ja to bym chciała wymienic łóżeczko na wieksze bo te co mamy to bardzo małe jest i wozek mozna by było nowy tez sprawic, ten co mamy to wazy 18 kg i jest bardzo duzy
jesli to bedzie chlopiec to ubranka mamy, jesli dziewczynka to wszystko się kupi :)
foteliki, bujaczki, karuzele i fotel do jedzenia mamy
 
reklama
ja takze zaopatrzę sie w chustę, poniewaz wiosną i latem to fajna sprawa:) tylko ze te ceny sa jak dla mnie chore, ale moze znajede jakas w logicznej cenie.
Asik, sama nie wiem czy zdecydowac sie na testy o ktorych piszesz, niby to dziecku nie zaszkodzi ale nie wiem czy jest mi to potrzebne...zawsze myslałam ze robi sie je po 35 roku zycia, a ja mam 26.
 
a te chusty od ktorego miesiaca zycia? gdzies chyba wyczytalam ze od 3. fajna sprawa tylko ze chyba nie potrafilabym sie wiazac i bym sie bala ze dziecko wypadnie :)
 
ja takze kupie ta chuste bez wzgledu na cene, ale uwazam ze sa bardzo drogie i nie rozumiem dlaczego...mozna w nich nosic noworodka od pierwszego dnia:) choc to zalezy od jej rodzaju ale ja planuje kupic walsnie taka od urodzenia.
Za to ja mam ochote na piwo:) codziennie pije jedno;) bezalkoholowe oczywiscie:) ze Stasiem piwo moglo dla mnie nie istec, wtedy pilam tez tylko sok grefrutowy a teraz tylko slodka multiwitamine:) ach te zachcianki....
 
Natalii, witamy i gratulujemy:) Fajnie za dołączają do nas Nowe Majoweczki, milo tu u nas:) czesc z nas bedzie mamami po raz kolejny wiec chetnie odpowiemy w miare mozliwosci na Twoje pytania:) pamietaj w ciazy nie ma glupich pytan:) mozesz pytac o wszystko, najwazniejszy jest teraz nasz spokoj:)
 
Czesc dziewczyny? Ktos tu pisal o bezsennosci? U mnie 2 w nocy i wlasnie nadgonilam 5 ostatnich stron. Troche mnie denerwuje, ze jak ja sie produkuje, to wy spicie... Zagladalam wczesniej na forum australiskie, ale jakos zadomowic sie nie moglam.

Dobrego dnia i gratuluje swietnych nowin! A tymczasem sprobuje zasnac.
 
zuzinka karolcia gratulacje super nowiny
karolcia fajnie było oglądać te słodkie wymachy rączkami i nóżkami ;-)
a ja wróciłam ze spaceru a moimi urwisami i jestem wypruta ale oni za to teraz spokojni hehe
natalii witaj i pytaj:tak:
ja badania krwi genetyczne będę robić i tak i tak
 
reklama
Czesc dziewczyny? Ktos tu pisal o bezsennosci? U mnie 2 w nocy i wlasnie nadgonilam 5 ostatnich stron. Troche mnie denerwuje, ze jak ja sie produkuje, to wy spicie... Zagladalam wczesniej na forum australiskie, ale jakos zadomowic sie nie moglam.

Dobrego dnia i gratuluje swietnych nowin! A tymczasem sprobuje zasnac.

hehe śmiesznie z tym czasem , my za niedługo spać a ty wstajesz....a spać nie umiesz bo myślisz o BB :))))
 
Do góry