reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Upss... cos kliknęłam i poszło:-)
W każdym bądź razie najchętniej zostałabym już w domku.
Jutro na 15 idę do lekarza na drugą wizytę, boję się strasznia a z drugiej strony nie mogę się już doczekać:) Do tego lekarza idę po raz pierwszy, ciąże byłam potwierdzić na początku września u innego - super lekarz ale nie pracuje u nas w szpitalu. Długo zastanawiałam sie co zrobić i w końcu podjęłam decyzje, że przeniosę sie do lekarza, który na co dzień pracuje u nas w szpitalu, tym bardziej, że kilka osób mi go polecało. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 
reklama
dusia ja tez jutro mam wizyte u gina , z tym ze pierwszą i 4 godz po Tobie . Przyznam ,ze tez jest podekscytowana. Takie mieszane uczucia sie biją we mnie.
3mam za nas kciuki ;-)
 
Dusia sądzę że bardzo dobrze zrobilas wybierajac lekarza ktory jest u Ciebie w szpitalu:tak:
Za jutrzejsze wizytki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witajcie

Trochę mnie nie by ło na forum, praca i zmęczenie (senność).
W piątek wybrałam się z koleżankami do kina i do restauracji.Z perspektywy czasu cieszę się,żę podzieliłam sie z nimi tą radosną nowiną.Nikt nie namawiał do picia alkoholu, czy pochłaniania mniejszej ilości jedzenia.Dziewczynom wzięło się na wspominki, no i zawsze można się czegoś dowiedzieć...Ogólnie było super.:-D
W weekend spacer, kino, sprzątanie no i spanie spanie , spanie.
A dziś w pracy szara rzeczywistość.W przyszły wtorek wraca nasza główna ksiegowa- odliczam dni do jej powrotu, ( mam zastępstwo- czyli nawał pracy i stresu, no i ciężkich decyzji)
Znowu dopada mnie senność- masakra
Jutro w KOŃCU wizyta u lekarza ( w zeszłą środę odwołano wizytę).Jestem bardzo ciekawa, ale jestem też dobrej myśli.Stres mnie jednak trochę już dopada.

CZARNA nie zapominaj ,że Ty również jesteś ważna.Twoje potrzeby, pragnienia, marzenia ....
Faceci czasem są niedomyślni, ja po prostu swojemu mężowi w prost mówię co mnie boli, czego od niego oczekuję.Jesteśmy ze sobą 9 lat i się dogadujemy.A nawet jeśli focha - i co z tego???
Nie można robić rzeczy wbrew sobie, to nie działa na dłuższą metę. Głowa do góry, masz się cieszyć życiem, a nie zamartwiać.Trzymam kciuki;-)
 
Widzę , że każda z Nas boi sie wizyty u lekarza. Mam nadzieje ze ten stach szybciej minie i bedziemy sie w pełni cieszyc ze sterczących brzuszków. jestem ciekawa kiedy sie pojawi.. pewnie jakos w 4 miesiącu :-)

To prawda , faceci często są niedomyślni , ale to taka ich natura. Na szczęscie moj w pełni mnie rozumie i jego pragnienia poszły troche na bok licząc ze to prawda ze w II trymestrze apetyt na przytulanie wzrośnie. :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na pewno dam znać jak było :-)
Mój stara się mnie w niczym nie denerwować , jak na razie mu sie zazwyczaj udaje .Zobaczymy jak długo wytrwa

Co do wagi , po mału w nic się nie mieszczę. To jestr straszne i piękne zarazem
 
Do góry