reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Hejka!
I nie zdazylam wczoraj poczytac bo usnelam...
Co do cery to ja w ciazy mam zawsze geste lsniace wlosy ale za to syfki jak nastolatka
Maz twierdzi ze pieknieje w ciazy i moglabym co roku w niej byc...taaaak a ciekawe kto by za mnie rodzil ;-)
Co do pasa...ja tez tradycjonalistka...wygodniej mi w dresach, ogrodniczkach i szmizjerkach, ale to przeciez kwestia gustu

pozdrawiam!
 
reklama
Karolciu ja tez tak czasem mam taki ostry krotki bol. Jesli nie jest za czesto to nie powinno byc nic zlego ale rozumiem ze po Twoich przejsciach martwisz sie kazdym nietypowym objawem. Masz moze mozliwosc zadzwonic do gina? to by Cie uspokoilo!
 
Cześć Dziewczyny
Mam pytanie czy któraś za Was może tak miała... Obudziłam się dzisiaj z plamieniem, (niedużym) jestem 22dpo. Czyli 5 tydzień i 6 dni ciąży.
Bardzo się zdenerwowałam bo w czerwcu poroniłam w 6 tc, zadzwoniłam do lekarza przyjmie mnie dopiero koło 16stej. teraz leżę...
Czy któraś z Was plamiła..? :(
 
Cześć Dziewczyny
Mam pytanie czy któraś za Was może tak miała... Obudziłam się dzisiaj z plamieniem, (niedużym) jestem 22dpo. Czyli 5 tydzień i 6 dni ciąży.
Bardzo się zdenerwowałam bo w czerwcu poroniłam w 6 tc, zadzwoniłam do lekarza przyjmie mnie dopiero koło 16stej. teraz leżę...
Czy któraś z Was plamiła..? :(

Tak, ja prawie cały czas plamie...od 4 tc....co kilka dni pojawia się u mnie taki brązowo-beżowy sluz....i jak na razie nic się złego nie dzieje...taka moja "uroda"....odpoczywaj, leż, pewnie to jeszcze resztki po implantacji....albo masz za mały poziom progesteronu....będzie dobrze...nie martw się


zuz-inka - dzięki....poczekam jeszcze dzisiaj....moze to się tam rozciąga wszytsko i tak to odczuwam...nie jest to jakieś bardzo bolesne, ale raczej tak kilka razy na godzinę, więc dość często....mam nadzieje, że to tak może być.....że to nic złego
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)
Wczoraj tu w ogóle nie zaglądałam a tyle napisałyście,że nie mam czasu nadrobić. Ale od dziś juz 5 dni wolnego wiec teraz postaram się być na bieżąco.
she_84 ja miałam taki wysyp syfów w pierwszej ciąży-głównie na plecach. TŻ mi amolem smarował i pomogło bo ładnie już po kilku dniach mi te syfki wysuszyło.

Ja dziś mam pierwsza wizytę u położnej,mam nadzieje,że dostanę termin na usg,choć wiem,że do 12tyg i tak musze czekać to jakoś tak faniej będzie znac dokładną datę :)
 
Puk, puk.. Witajcie... Czy można do Was dołączyć?
Podczytuję Was od kilku dni i w końcu się odważyłam. Mam termin około 21 maja.
To moja druga ciąża - pierwsza zakończyła się dla mnie wielką tragedią i mam nadzieję, że tym razem los będzie dla mnie łaskawszy. Pocieszam się tym, że ponoć każda ciąża jest inna... Teraz czuję się całkiem ok, poza lekkimi mdłościami, zawrotami głowy i czasem bólami w podbrzuszu. No i panikuję okropnie i przyznam, że nie do końca radzę sobiez nerwami, bo boję się powtórki...
Właśnie odnośnie bólu i kłucia - Karolciu, mi gin mówiła, że takie rzeczy są normalne i nie powinny niepokoić.
Katii - ja w poprzedniej ciąży plamiłam w 8 tygodniu, dostałam luteinę i przeszło. Czasami rzeczywiście to znak, że Dzidziuś potrzebuje wsparcia progesteronem.
 
reklama
Do góry