reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
hej laski
ależ mam huśtawkę hormonów, rycze i wszystko w czarnych barwach widzę :/ zwłazcza nasze finanse abuuuu muszę chyba szybko na zwolnienie iść

nie wyobażacie soie jak mnie wzęlo Zastanawiam się czy to chwilowe czy tak mi zostanie, bo wygladam jak w 6 mc nie da sie tego nijak ukryć, w nic się nie mieszczę, naet w cuchy sprzed odchudzania, matko, co to będzie?
Znacie ten dowcip:?
w pierwszej ciążyy zacznasz nosić ciążowe ubrania po 6mc, w drugiej po 3 mc a prz trzecim dziecku ubrania ciążowe są twoimi normalnyymi ubraniami :D
no i cholera się sprawdza, no i co ja mam w 6tc zaczac ciazowe ubrania nosic, no przeciez paranoja
 
Kochana bedzie trzeba to bedziesz nosiła
głowa do góry
przecież w tym nie ma nic złego :)
ja tez już wolę luźne spodnie, przynajmniej mnie w brzuch nie cisną

tak z tą kasą jest, raz jest a raz jej nie ma.
ja chciałam iść do pracy żebyśmy się wreszcie coś dorobili a tu wpadka i w ciąży jestem hahah
każdy z naszych znajomych już ma mieszkanie, prace
a my co?
Mąż ma taką sobie prace, ja nigdy nie pracowałam bo zajmowałam się małym, niczego się nie dorobilismy, bo jakim sposobem?
masakra jakas
jak sobie pomysle ze mam 28 lat i niczego nie osiagnelam w zyciu to az plakac sie chce
 
Dobry wieczór:)
Jestem tu po raz pierwszy i chyba nie dam rady nadrobić tych stron...
Jeśli pozwolicie to posiedzę troszkę z Wami, mam problem z określeniem konkretnego terminu wg mnie to 31.05 wg lekarza to 1.06. Co kalkulator to inne wskazanie:)
Moja kruszynka dzisiaj na usg chowa się gdzieś w ośmio milimetrowym pęcherzyku...
 
Wiecie co dziewczyny

Dostałam dziwnego uczulenia na brzuchu, krosty.Wiem że jestem uczulona na czarny barwnik, nikiel i niektóre substancje w kosmetykach.Nie używałam nic nowego, unikam rzeczy które mnie uczulają.Nie mam pojęcia od czego to mogę mieć, utrzymuje mi się to już 3 dzień.Może jakaś bly=uzka, kosmetyk.Nie mam pojęcia.Zaczynam się nieco martwić
 
uhhh, ale śmigacie:)

ja jestem wykończona.. mąż od 3 dni nie pali i jest nieznośny - dziś awanturowaliśmy się przy mojej teściowej o to, że niby nic w domu nie robię i do pracy nie poszłam. Myśli, że samo się sprząta, pierze, gotuje i nasz syn oczywiście sam się wychowuje..matka go rozpieściła. w ich rodzinie kobieta jest od sprzątania.. nie poszłam do pracy, bo najpierw byłam w ciąży, poźniej zajmowałam się dzieckiem, a na wiosnę kiedy szukałam nikt mnie nie chciał, a ambicja nie pozwalała mi na warzywniak. i tak oto znowu jestem w ciąży - szczerze mówiąc nie byłam na to gotowa, ale wspaniały mąż się uparł. jestem na niego wściekła! i jeszcze przywieźli dziś gruz na naszą działkę, pod drogę, bo zaczynamy budowę domu na wiosnę. i tak strasznie chciało mi się grochówki, a jak ją już ugotowałam, to nie dałam rady jeść, bo paskudnie śmierdziała... no i jeszcze moja babcia, która jako jedyna z rodziny wie o ciąży.." jak wy sobie poradzicie, juz jedno odchowałaś, znowu będziesz umęczona i nigdzie nie pojedziesz" - jakby kurcze nie wiedziała!próbuję się z tym pogodzić i chcieć tego dziecka, ale jakoś nikt mi nie pomaga..
mam bardzo zły dzień!

ale Wy się Kochane cieszcie i nie zwracajcie uwagi na moje żale, które muszę jakoś wyrzucić,,,
 
Hej... Wygląda na to, że właśnie dołączam się do majóweczek - z moim 7-8 tygodniową ciążą :)
Dzisiaj (wczoraj) widziałam po raz pierwszy bicie małego serduszka - cuuudny widok.
Dzidziol ma już 13 mm - rety jak on rośnie! Jeszcze 2 tyg. temu był taki maciupki, a teraz już całe 13 mm! Jak ten czas leci ;-)

Pozdrówki,
KA
 
hej laseczki)
kilolek- nie przejmuj się u mnie tez już brzuch wywaliło
kochane jutro idę do lekarza i zobacze moją fasolke nie moge sie doczekać mam nadzieje że jest wszystko ok:)
tak strasznie meczy mnie to malenstwo juz mi jest nie dobrze a jeszcze nic w ustach nie miałam chyba dzisiaj bedzie ostra jazda ide herbatke robić
miłego dnia
 
reklama
Dzień dobry majóweczki!
Was nadrobić po nocy to jakaś masakra ;)
Witam wszystkie nowe zdeklarowane mamusie...
zaneta nie przejmuj się gadaniem teściowej a zobaczysz że sama za rok dwa będziesz się cieszyła że masz już odchowaną dwójkę dzieci :*
Kilolek - nic nie mów o tyciu to jest jakaś tragedia - pomijam fakt że w spodnie jakiekolwiek nie dopinam się już prawie od miesiąca, ale powoli widzę że jeszcze chwila a płaszcza jesiennego nie zapnę! I może to tylko żart z tymi kolejnymi ciążami ale kurcze no faktycznie jakby się sprawdza ;( ech

No ale trzeba zacząć jakiś pozytywny temacik - a propos tych pasów mi też się one strasznie podobają tylko zastanawiam się czy się w nie wcisne a nawet jak wcisne to czy nie będę wyglądała jak balon przystrojony po środku. Ja znalazłam jeszcze takie już parę dni temu i strasznie mi się podobają:
PAS CIĄŻOWY MAXI-KOMFORT, 38-42, WYSYŁKA GRATIS (1837341376) - Aukcje internetowe Allegro
buziaki :*
 
Do góry