reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Cieszę się,ze Wam fajnie schodzi dzień. Ja torba spakowana i gotowa. Dla Małej też:) Na obiad rosołek taki ,,babciny ":)) z podpieczoną na ogniu cebulką ,zielona pietruchą i kluseczkami:)))) dla Małego oczywiscie kotlety z kury ..brrr ..juz nie moge patrzec na to przez niego:)):-D:-D
Ja mam lekarza dopiero 27 04. troche sie dziwiłam ,ze nie w tym tyg. Ale nie chce mnie ogladac-to nie:confused2:
Dzisiaj bez wiekszych skurczochów w ciagu dnia. Takze polatam troche na odkurzaczu i zobacze czy podjade po Małego do przedszkola czy mój M to zrobi...jesli nie zapomni...:-D
gratuluje udanych wizyt,Carmella trzymaj się...Maleńka -jesteś Wielka"...jak mówi powiedzonko.... A świetującym dziś WSZYSTKIEGO NAJ.... cudowniejszego.....:) :*
 
reklama
Proszę zgłoście się na mojego maila: dorota.rauk@wp.pl brakuje mi jeszcze 30 przyszłych mam. To naprawdę jest miłe i przyjazne :D
ja zawsze wspieram wszystkich studentów piszących magisterki, więc z chęcią mogę wypełnić ankietę, nie ma problemu;-)

Natalia1704, wszystkiego najlepszego!!!!!, zdrowia, i szczęśliwego rozwiązania w odpowiednim czasie- oczywiście bezboleśnie i przyjemnie;-)

Gia, dla Twojego synka również wszystkiego najlepszego!!!!!

Kugela, mój małżon pewnie się boi, że ta obrączka mogłaby być przecinana w razie coś, więc mówi, że trzeba będzie zdjąć. Ja ją lubię i się tak przyzwyczaiłam, że bez niej to jakoś tak pusto i za lekko na palcu, więc czekam do ostatniej chwili;-p On też nosi zawsze, a spróbowałby zdjąć to nie ręczę za siebie heheh
 
Ostatnia edycja:
A mam uwagę z własnego doświadczenia i z tego co pisze carmela.Do listy rzeczy do szpitala dodajcie talerzyk ,talerz głęboki,sztućce i papieier toaletowy
 
Ok, nadrobiłam domowe zaległości. Ostatnia pralka się pierze a ja zaraz śmigam do laboratorium po odbiór wyniku GBS czy jak to tam się nazywa a potem po młodego do przedszkola.


GIA - najlepszego dla synka, mój sześć kończy w czerwcu, kurcze jak ten czas leci:tak:
 
wiec wrociłam ze spaceru ....zgadałam sie z kolezanka i minely prawie 2 godz zanim wrociłysmy :-)...a mialam isc tylko po chleb :-p po drodzie oczywiscie zahaczyłyśmy o mc donaldsa i wszamałysmy po lodzie i cheeseburgerze :zawstydzona/y:ale co tam raz nie zawsze :-) odpokutuje pozniej :-pale na dzisiaj juz mam dosyc chodzenia ! cale szczescie perzech dal rade :tak: teraz juz tylko leniuchowanie :-)

azula ja mam spakowany kubeczek i sztucce bo to akurat wymagaja u nas ;-)

gia sto lat dla synka !


Dziekuje dziewczyny za zyczenia :*****
 
reklama
Do góry