reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

reklama
Carmella &&&& u mnie rozwarcie podobnie, szyjka lepiej. Dostałam leki i leżę w domu, ale warunki jak w szpitalu, leżę i nie wypełzam z łóżka. Będzie dobrze, dotrzymamy te 2 tygodnie, żeby się maluchy dopasowały lepiej do zewnętrznego świata :-)
 
Carmella &&&&&&&&&&&&&&, oby jak najdłużej 2w1:)

Kurcze teraz to ja już się boję tej mojej dzisiejszej wizyty, mam nadzieję, że lekarz stwierdzi, że mamy jeszcze czas...
 
wow!
weszlam na forum a tu takie super wiesci!!
J
akos mnie stres zlapal, chyba zaczyna docierac do mnie ze juz niedlugo bedziemy mialy swoje skraby przy sobie.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla swiezo upieczonych mam i ich dzieciaczkow!!!
Carmella &&&&&
Oj musze sie zmobilizowac i wziasc sie za pakowanie torby szpitalnej ,dokupic potrzebujace rzeczy.
 
a bylam tylko na spacerze a tu kolejna z takimi wiesciami....Carmella to mocne &&&& zeby wszystko pozytywnie sie skonczyla i Pamelka została jak najdłuzrj w brzuszku :tak: jedz i siedz w tym szpitalu ! jak trzeba to trzeba :tak:

Fiore , Pieszczoszka oby dziedziaczki byly jak najszybciej z wami :***
 
Carmella ty się nie wygłupiaj my w tym samym tygodniu jesteśmy, a ja nawet torby spakowanej nie miałam. Z tego wszystkiego poprałam dzisiaj wszystko do końca, mąż kupuje ostatnie apteczne drobiazgi i pakuje torbe. Jak nie miałam stracha to zaczełam mieć, a mi do terminu jeszcze z 1,5 miesiąca zostało.
Camella trzymaj się w dwupaku jak najdłużej.
 
ale jaja....

pieszczoszko gratulacje,mala pokaznych rozmiarow jak na ten tydzien ciazy...no i wszedzie mowia ze 36tc to dziecko donoszone wiec nie wiem czemu Laura wczesniakiem zostala okrzyknieta..wspolczuje braku zzo,wiem jak sie nastawialas:(

fiore Tobie tez gratuluje!!
akcja sie rozwinela ze zrobili cc?

Carmella a dr nie pozwolila w domu lezec?wspolczuje i trzymaj sie!
 
reklama
No to nieźle nas Pieszczoszka zadziwiła:) Kciuki za nią, Laurunię, Fiore i Leo:) Dzisiaj może się majowe podium zapełnić:)

A ja muszę w końcu zacząć pakować tą torbę...
Oj tak, ja tez jeszcze nie mam ani torby, ani nic do torby. Najwyższy czas na zakupy, bo może być potem gorąco...

Z tym ryczeniem to mam podobnie...boje sie ze bede ryczec jak juz mala sie urodzi...Jak w sobote po falszywym alarmie poszlam do domu to tez mialam lzy w oczach ze to jeszcze nie teraz...ach te hormony!!!
Ja tez reaguję ostatnio płaczem na takie mocne wrażenia;-)I szybciutko się wzruszam. Jak się śmieje to też do rozpuku, także hormony wszystko pobudzają;-)

Wow, ale tu niesamowite wieści :) Ależ się cieszę :)
A mnie od czwartku coraz wyraźniej pobolewa brzuch - jak na okres, i jeszcze takie kłucia zaczęły się pojawiać, a dziś już mnie też w dole kręgosłupa pobolewać zaczyna..przyspieszyłam wizytę u lekarki z wtorku na jutro. To mogą być jakieś zwiastuny...
Ps - dziewczyny, może stworzymy taką listę, jak na kwietniówkach mają dziewczyny? - fajnie to wygląda:
https://www.babyboom.pl/forum/kwiecien-2012-f420/nasze-kwietniowe-maluszki-bez-komentarzy-56418/
Mnie tez bardzo sie podoba taka forma listy - tabelka. Czarnula pewnie tez zrobi śliczną:tak::tak:

agushka, mamy taka liste, czarnula zalozyla:
https://www.babyboom.pl/forum/maj-2...h-majowych-dzieciaczkow-bez-komentarzy-58050/
tylko musimy poczekac az nasze pierwsze mamusie dojda do siebie i przekaza wiecej danych :)
Pewnie, dajmy świeżo upieczonym mamusiom czas;-);-)

Byłam u ginekologa. Moja szyjka jest w takim stanie, że dostałam skierowanie do szpitala i mam tam zostać aż do porodu.
Carmella powodzenia, trzymam mocno kciuki zebys jeszcze chilę została w dwupacku
 
Do góry