reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MACIERZYńSTWO OD QCHNI, DIETY

Marcel tez uwielbia biszkopty, chrupki, chleb ryzowy.
Parowki cielece dalam moze z dwa razy. Wole dac mu plasterek jakies dobrej szyneczki. Kupuje w sklepie, gdzie wiem co jem i skad. Chociaz pewnie nie tak do konca. No ale nie bede sama szynki ani kielbachy robila, wiec wybiore to co wydaje mi sie w miare dobre:)
 
reklama
Anetka my kupujemy w niemieckich sklepach, bo polskich w okolicy nie ma, a nie bede jezdzila godzine na drugi koniec miasta, by kupic cos dla malego w polskim sklepie, choc tez wole polskie wyroby:tak:
 
Mam pytanko, jakie dajecie dzieciaczkom parowki, bo ja tu w polskim sklepie wyszukalam wieprzowe i nie wiem czy moge je dawac Patiemu :confused: :happy:
Z parówkami jest tak, że ponoć w ich skład wcale nie musi wchodzić mięso nie ma więc pewności co tak na prawdę w nich jest, a potrafi byc dokładnie wszystko łącznie z papierem toaletowym. Tak samo jak Aśka wolę dać szyneczkę, polędwiczkę czy ogonóweczkę.
Parówki sama baaardzo lubię ale tylko wieprzowe Łukowskie odtłuszczone, są najlepsze na świecie, lepsze od morlinek i tych drugich, jak im tam było? też cieniutkich.

A jakie Ty dajesz malej paluszki, takie twarde, solone :confused:

Oczywiście najlepsze na świecie Lubelskie z sezamem :-) Są pyszne, choć sama wolę solone.
 
Ratunku. Napszcie mi co dajecie dzieciom na śniadanie i kolacje, bo u mnie, ciągle parówki, płatki na mleku, jajecznica i brokuły, i chlebek z masełkiem. Może mnie oświecicie co jeszcze się nada?
 
Casia to i tak dużo. U nas głównie kaszka (+ owoce do tego) Od czasu do czasu kanapeczka z bieluchem, albo z dżemikiem domowej roboty.
 
Casia1 u nas Pati zaraz jak sie obudzi to pije mleczko codziennie, a pozniej na drugie sniadanko je albo jajeczniczke lub kromeczke raz z serkiem bialym, albo z zoltym, albo z szyneczka, czasem jogurcik lub jakis owoc.
 
Casia my na drugie sniadanie podajemy to samo, co ty. Dwa dni temu wprowadzilam malemu jogurt z owocami i musli z HIPPA i tez zajada.
 
Ja powoli wprowadzam wszystko co ja jem, chociaż obiadki to jeszcze preferuje słoiczkowe, ale tym sie nie przejmuje, bo chociaż nie musz gotować ( ale jestem wyrodna matka)
No więc na sniadanie serek kanapeczki z serkiem białym , żótym, wędlinką, dżemikiem swojskim, jajecznica, parówki, grzanki, czasami do czegoś serek Danio waniliowy lub Danonki.
Obiad jak jemy to też mu daję to co my jemy np. makaron ryż, także kasze gryczaną, która uwielbia Bartosz.

Zastanawiałam sie nad sokami i w końcu dałam Bartoszowi napój Tymbarku i dziś próbowaliśmy Kubusia. Ale niewiem czy do końca dobrze robie. ...Piliśmy do tej pory te soczki Bobofrut.

A dajecie dzieciom kisiel? U nas juz też czasami daję.
Przepraszam, ale mam troche zaległości, a pewnie nie nadrobię wszystkiego :zawstydzona/y:
 
reklama
Ewako kisiel daję, ale taki domowej roboty (na mące ziemniaczanej).

Remeny dostałaś na gg przepisy na masę?
 
Do góry