reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Bella- no jak tak robię:-) Możliwe, że robi się tak jak robisz Ty, tylko wtedy nie wiem jakbym odmierzyła 0,5 łyżeczki kaszki w 100ml wody...:confused:Poza tym mnie się woda w zasadzie wygotowuje z warzyw, więc jak dodam kaszkę, to wtedy mam konsystencję płynno-papkowatą:-)


aaa wiem co miałam zapytać....
kąpiecie jeszcze dzieciarnie w emulsjach czy już używacie czegoś innego?Jakiegoś płynu...?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nutka ja ciagle kapie malego w oliatum, ale dolewam troszke Johnson Baby Bedtime Bath, bo tak ladnie pachnie:)))
Ale u nas dzisiaj pada, trzeba sie znowu z folia na wozek przeprosic:-)

Dziewczyny zaczynam sie oswajac z mysla, ze musze w koncu ruszyc d*** z laweczki i cos zaczac robic:))) Tak ze od 01.07 przechodze na diete i zaczynam cwiczyc heheh- takie sa plany:)
 
Witajcie...u nas dzisiaj cos zimno...brrr ciepełko wracaj!!!!!

ja dzisiaj ruszam na warsztaty swiadoma mama intymnie, ciekawe czy czegos ciekawego dowiem się....

Poli współczuje nocki...na co Leoś był szczepiony???skojarzone czy jakieś dodatkowe szczepienie??
podziwiam za ćwiczenia ja wczoraj znowu nie ruszyłam się ale Lenka śpi więc zaraz ide ćwiczyc...

bella ja też mam jeszcze problemy z przekładaniem butelki ale jest już o niebo lepiej...
kobieto uważaj na siebie....

Nutka my jeszcze kapiemy się w oillanie

miłego dnia
 
Madzienka a Ty tez cwiczysz z ewka? Czy cos innego?
Qrczaki zazdroszcze Wam ze chce Wam sie z nia cwiczyc, mnie ona naprawde nie rusza, choc jak patrze na jej metamorfozy to szooook:))

Nuta my myjemy w ziajce ciagle a smarujemy emolium ale tylko do konca opakowania:)
 
Poli dzięki :-) ja któregoś dnia pociagnelam wzystkie cw z mel b (oprócz ABS) i lekko nie było ale ona ma tyle pozytywnej energii w sobie, że nawet nie wiem kiedy skończyłam :-) Ćwicz kochana i dalej mnie motywuj, bo chyba dzięki tobie ruszyłam tyłek z ławeczki :-)

Patik ten mój pełzak obrał sobie kierunek do przodu :-) strasznie mię się podoba jak zadziera tą swoją dupeczke do góry :-)

Bella ja właśnie dlatego wystrzegać się słodkiego bo pewnie jak posmakuje to pochłonęła wszystko co napotkam na drodze. Nie przejmuj się tą czekoladą dzisiaj spalisz na ćwiczeniach :-)

Edit: gratulacje Leonku :-)
 
nadrobiłam parę stron do tyłu a tu sie okazuje że to tylko od wczoraj wieczorem... produkujecie za szybko jak dla mnie:no: miejcie litość dla matki która ma mega wolny internet i mało czasu (ale to jak każda z was):-)

poli kongratulejszyn!!!! dla Leosia:-D ja czekam z niecierpliwością, bo mega maruda jest z Dominika, dziąsełka zapuchly, i tak go swędzą że aż się trzęsie ładując łapki...
a z tymi ćwczeniam to powinnaś prowadzic zajęcia z motywacji:)) bo faktycznie zachęcasz do działania:)

potłuczone i poturbowane... ostrożnie kochane:))

kwasia zdróweczka dla Robercika i wracajcie jak najszybciej do domku:)

nutka współczuje przeżyć, u nas to mąż większy panikarz chyba, ja mam mocne nerwy i tak szybko nie panikuję.

wczoraj oglądałam w wiadomościach o takiej małej dziewczynce w czd co nie ma dla niej nigdzie miejsca, bo jest chora i karmiona pozajelitowo, aż się popłakałam, bo ja gdybym miała warunki, to zaopiekowałabym się takim dzieckiem. Nie moge wogóle oglądać takich programów bo mi serce pęka.

my spróbujemy najpierw troche kleiku i w przyszlym tyg jak dobrze pójdzie to marcheweczkę:)
 
Dzieki dziewczyny, jak zobaczylam ta przebita jedynke to tak sie darlam, ze Leo patrzyl sie jak na wariata:):p juz wiem skad te chwilowe napady placzu..

Smoniczko,klowee-ale mi milo:) mi tez czasem nie chce sie cwiczyc, ale te efekty!! Ja takiej pupy nigdy przenigdy nie mialam! Azamiast slodkiego to jak ktoras z Was pisala-jogurt nat z platkami i owocami-pycha. Bella- dlatego nie tukam wcale czekolady:p
Tak, Leo wczoraj mial kolejna szczepionke z 5w1. On zawsze ciut marudzi po-teraz dzien byl super ale noc juz nie:/

My kapiemy sie nadal w Emolium. Aaa emolium to jest cudo:) wyszla nam okropna ciemieniucha. Smarowalam tylko emulsja i pieknie zeszla! W kilka dni!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bella ćwiczę z Ewką i Mel B czasami abs takie rysunkowe jeszcze robię...ale chodze tez na spinning i zumbe...tylko coś ostatnio zaniedbałam ćwiczenia w domu i tak patrze na ten mój wydrukowany motywator i jest mi wstyd:zawstydzona/y:
ale na szczęście Poli mnie motywuje i te metamorfozy na fb

a właśnie ćwiczace dziewczyny trener ze spinningu polecił mi pas Pas wyszczuplający DOMYOS - Sprzet fitness Sprzet fitness - Decathlon

Brawo dla Leosia!!!!za pierwszego zebolka
 
Do góry