reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Nadika &&&&&
Obżartego tłustego czwartku:-D
1932389_10202137249167435_1003072057_n.jpg
 

Załączniki

  • 1932389_10202137249167435_1003072057_n.jpg
    1932389_10202137249167435_1003072057_n.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Dzięki za kciuki!!!
Wczoraj miałam szereg badań- mammografię, USG piersi, USG jamy brzusznej, RTG klatki piersiowej, biopsję gruboigłową z guzka w piersii cienkoigłową z węzła. Na wyniki biopsji czeka się do 14 dni ale ja mam w trybie pilnym i już za tydzień mam mieć wynik i ma być konsylium lekarzy w mojej sprawie i wtedy mają mi wszystko powiedzieć. Jak na razie bardzo się boję. Zanim mi porobili badania to Profesor mnie trochę nastraszyła bo u niej w gabinecie były stażystki i swobodnie z nimi rozmawiała jakie leczenie by mi zaproponowały i stwierdziła że zaczniemy od naświetleń a na końcu chirurgiczne usunięcie zmian. Jak usłyszałam naświetlenie to wiecie jak się przeraziłam ;/// Jednak na USG młody lekarz mnie uspokajał że nie mają pewności co do raka i że jak wiedzą że rak to mówią pacjentce. Jedno jest pewne że mam zmiany w piersi i zakwalifikowano je do kategorii 4a co oznacza że zmiana wymaga dalszej weryfikacji (stąd biopsja) ale jest małe prawdopodobieństwo złośliwości zmian. Ciekawe co te węzły pokażą. :////
 
Ostatnia edycja:
Nadika- oj biedna Ty, tyle czasu w stresie... A jak tam maly cycoholik? :-)
dziewczyny co tu taka cisza? pisac cos:-D
Gia- jak tam poszukiwania pracy?
Kwiatuszek- jak po roczku Oliwki? nic sie nie chwalilas :tak: - Spoznione zyczenia urodzinowe dla roczniaczka od ciotki I Szymusia:-)
Jak tam babolce po tlustym czwartku? chwalic sie tu szybko ile sztuk pochloniete???:szok:
 
No więc.... hihi
2 pàczki zjedzone :-)
Co z pracą? Ciągle nic, ale działam...
Jak na razie zarejestrowałam się w PUP. Zasiłek będzie...

Nadika będzie dobrze! Tyle babek trzyma kciuki - to podziała :-)
 
Martik dziękuję za życzenia. Nie odzywałam się że Oliwka ma urodziny, bo mieliśmy trudne dwa tygodnie...:no::no::no: wczoraj pochowaliśmy syna mojego kuzyna. Miał 27 lat:-( Dwa tygodnie temu w pon miał udar. Śmiał się, rozmawiał, żartował, zaczął poruszać sparaliżowaną częścią ciała i nagle w 4 dobę musieli go zaintubować, w 5 stanęło mu serce, dostał zawał, kolejny udar. Zdiagnozowali śmierć pnia mózgu i w środę odłączyli go od aparatury podtrzymującej życie... Do mnie dalej to nie dociera....
 
NADIKA trzymaj się dzielnie Kobieto! wiem, że to straszny stres dla Ciebie, więc bądź dzielna! i daj znac co powiedzieli. Jak chłopcy? mąż pomaga?
KWAITUSZEK tak mi przykro. straszne to co piszesz. taki mlody czlowiek. Najlepszego dla Oliwki. jak tam Królewna się miewa?
GIA zobaczysz praca się znajdzie lada chwila. dobrze, że zasilek otrzymasz. zawsze to coś :)

u nas szał na całego. Lenka chodzi, a raczej biega po całym domu. nie nadążam za nią:szok:
 
reklama
Nadika- &&&&&&&& jak tylko bedziesz cos wiedziala dawaj tu znac:-) wszystko bedzie dobrze, wierze w to z calego serca:-)!:happy2:
Kwiatuszek- to straszne co piszesz... taki mlody chlopak... Kiedy odchodzi starsza osoba jest nam przykro, smutno ale niejako jestesmy pogodzeni z ta strata. Ale kiedy ktos tak mlody nas opuszcza trudno jest sie tym pogodzic. Wspolczuje kochana.
Domik- moze Ci mala sportsmenka rosnie I od najmlodszego tak biega:tak:
Moje dziecko sie przestawia na jedna drzemke w ciagu dnia, wiec aktualnie spi... ide poprasowac zatem, bo mam chwilke "dla siebie" hehehe:-D
 
Do góry