reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dzieki Bella- no wlasnie wiem że dzieci się prężą i te drżenie tez mają często- ale gdzieś to mnie niepokoi.
No to ładnie Natalka przytyła :))))
Bo mój Feluś bardzo słabo :(((( ale mamy jeszcze raz przyjść na ważenie i wtedy zobaczymy.
A bylam u doktor Adamczyk.
 
reklama
A.M.G - toś dołączyła do grona mam rozpakowanych cichaczem, gratki...

Martuszka - lepiej neta nie czytaj. Lepiej jedna wizyta więcej u np neurologa bo bardziej w tę stronę to idzie skoro ma drżenia, odchyla główkę i szybka diagnoza niż przeoczenie czegokolwiek.

Napewno nie jest to nic mega strasznego.Może jakaś rehabilitacja, specjalne ćwiczenia w domku no nie wiem.

Pospałam i mam lenia.

Jutro nie rodzę a 15 lutego mamy spotkanie z położną oglądamy oddział naszego szpitala,popytamy co potrzeba wziąć, przeanalizujemy plan porodu, zapytamy kiedy po terminie się zgłosić i takie tam, ale 16 śmiało mogę rodzić jak już się obeznam z szpitalem i zwyczajami w nim panującymi...:tak:
 
Martuszka. Mi położna mówiła, że takie drżenia zdażają się u noworodków po tym jak mama przyjmowała fenoterol. Nie wiem czy to to...

A.m.g. Gratulejszyn!

Ale mi dół krzyża dokucza, aaaaaa...

Zadzwoniłam do mojej "starej" położnej, która się aż zdziwiła, że dziewczynka będzie, bo mówi, że ma samych chłopców ostatnio ;)
Dobra. Gotowa jestem - chce mi się rodzić ;)
 
Ostatnia edycja:
Hejka
ja po wizycie, opisane w wąteczku, jednym słowem nic się nie dzieje:baffled: objawów porodu brak. Szyjka miękka i rozciągliwa i to na tyle:rofl2:

AMG gratulki i zdrówka.
Martuszka nie ma co się zamartwiać na zapas, a specjalista to jaki?, neurolog?
Smoniczka Ty sprzątasz a ja mam lenia:-D

od jutra córcia ma wolne od szkoły to przynajmnie nie trzeba się zrywać i spokojnie rodzić:-)
 
Bella krostki na buzi mogą oznaczać trądzik niemowlęcy, zaczyna się właśnie kiedy dzidzia ma koło miesiąca i po kolejnym miesiącu znika samoistnie.


miałam dziś sprzątać, ale wykąpałam się, zjadłam obiadek, podzwoniłam w parę miejsc i nie mam na nic siły, kręgosłup mi odpada, ale przy Dawidzie nie mam szans nawet na 15 min leżingu, a co dopiero drzemki :-( ale jeszcze 3 h i młody idzie spać, a ja chyba razem z nim :-)
 
A.M.G. wiedziałam, że jednak postanowiłaś się rozpakowac:p gratulacje!
MARTUSZKA z Felusiem napwno bedzie wszystko ok. nie czytaj głupot w necie.
BELLA może to ten trądzik, albo uczulenie na proszek, kosmetyki??

mam doła po wizycie i chce mi się coś slodkiego. a najlepiej to zjadlabym te racuchy co były u PATIK:-D
 
A.m.g. super, że już urodziłaś! Poniedziałek był na prawdę urodzajnym dniem:-D

Ja też mam dziś lenia. Smoniczka daj trochę chęci do prasowania, albo najlepiej zrób to za mnie:-D Bo ja podobnie jak Annaroksana mam dziś lenia i tylko z grubsza pokój posprzątałam:confused:

Do mnie to chyba dopiero zaczyna dobierać, że najprawdopodobniej w ciągu tygodnia będę miała już swoje maleństwo na świecie. :rofl2::szok:
 
reklama
Do góry