reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Ja szlafrok mam,raczej nie będę kupowała nowego, chyba że trafi mi sie jakaś okazja przedświąteczna lub poświąteczna to wtedy kupie.

Co do butelek to chyba wybiorę Avent. Kupię je w Polsce tylko zastanawiam się czy wszystkie smoczki pasują do każdego typu butelki. Jak nie to kupie butelki tutaj.
Smoczusie juz kupiłam/

Mi w sumie zostaje kupic:
butelki
termometr
ręczniczek z kapturkiem
przewijak na łóżeczko
karuzela do łóżeczka
leżaczek
nocna lampka

Mam problem z wyborem karuzeli, ale jakoś sobie poradzę może w końcu, na nic jakoś nie mogę się zdecydowac. A pozostałe rzeczy mam już wybrane kwestia zamówienia tylko,ale chyba czasu mi starczy :-)
 
reklama
Ja szlafroka nie mam dlatego już się za nim rozglądam. Jak nie kupię przez allegro to sobie od mikołaja za życzę, a co ;) przynajmniej praktyczny prezent będzie :D

W niedzielę wybiorę się rano z mężem na bazar na Woli, może tam coś tanio dostanę. A jak nie to coś się wymyśli ;) Najwyżej się od kogoś pożyczy - tak jak zimowy płaszcz. Mama z babcią mi załatwiły - abym nie musiała kupować ;)
 
dziewczyny macie może na oku jakieś podkłady na materacyk, ale nie takie ceratkowe co powietrza nie przepuszczają?
 
blizniak ja nastawiam się na karmienie piersią ale co do butelek to firma Tomme Tippee wydaje mi sie najsensowniejsza zreszta mam już od nich pierwszą butelke i ztego co wiem to w całej Europie można dostać.
A co do karuzeli to chce taka z pozytywką żeby miała 20-30min czasu grania bez konieczności ponownego załączenia ;-)
 
Tez musze zakupic podkład na łożeczko i jakis do szpitala na łóżko. Gdzie wy kupowałyscie i po ile są bo nie mam pojęcia zupełnie.

Mi została:
-pościel
- podkłady
- krem na odparzenia itd
- biustonosze - kupowałyscie na allegro?
- prześcieradło
- laktator
- rożek
- pare ciuszków
-obcinacz- aspirator do nosa
- a co kupujecie do przemywania pępka???
Ja mam szlafrok taki gruby puchaty.. chyba 4 lata temu dostalam go od rodziców i nadal wyglada jak nowy:)
W poniedziałek przyjedzie bryka naszej kruszynki, juz nie moge sie doczekac:)
 
Ja też kupiłam Octenisept do pępka.A butelki tak wiem ze firmy Tomme Tippee są u nas też dostępne. I widziałam nawet fajny zestaw bezkolkowy kosztuje około 70 zł np. taki TOMMEE TIPPEE ZESTAW STARTOWY 4 BUTELKI 1 KUBEK + (1938857318) - Aukcje internetowe Allegro Ja też zamierzam karmic piersią, ale uważam że butelki dobrze jest miec. Jak się nie przydadzą to tylko kupię smoczki o wiekszym przepływie, więc prędzej czy później sie przydadzą :-)
 
reklama
Własnie gadałam z bratową bo była na kawce. Ona tez miała do pepka ten O... potem cos z fioletem i pepek bardzo powoli odpadał, dopiero jak jej ciocia pielegniarka doradziała, ze ma kupic zwykły spirytus w sklepie i tym przemywac na patyczku do uszu to po 3 dniach odpadł. Wiec juz sama nie wiem.
 
Do góry